Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2012, 23:34

Martalka, karo ma Nikosia :ico_oczko: , ale fakt - są bardzo podobni z Twoim chrześniakiem! :-)
ogromnie was przepraszam. myślałam dobrze a napisałam źle :ico_oczko:
wybaczcie :ico_sorki: (w tym tygodniu tyle pomyłek walnęłam, że sama nie wiem gdzie ja mam głowę ostatnio :ico_olaboga: ).

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

19 lut 2012, 23:35

Martalka, nie ma żadnego problemu :ico_oczko: Wiedziałam, że Nikosia masz na myśli i przed oczami :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

19 lut 2012, 23:46

dziewczyny to zdjecie brzucha z zuzia 2 tyg pozniej bo nie mam w tym samy czasie
Obrazek

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

19 lut 2012, 23:49

wisnia3006, rzeczywiście z Zuzią chyba trochę większy brzusio :-) Ale również śliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2012, 23:59

wisnia, super brzuś :D :ico_brawa_01:

karo :ico_sorki: :ico_haha_01:

Naprawdę zgubię głowę niebawem.

[ Dodano: 19-02-2012, 23:00 ]
poza tym ja już szykuję się organizacyjne do porodu w domu.
mam już folię by zabezpieczyć salon :ico_haha_01: jeszcze mi potrzeba tony :ico_olaboga: ręczników i prześcieradeł starych ;) a skąd ja je wezmę, jak ani rodziny tu nie mam, a sama mam na styk?
Chyba wyczaję w lumpie jakimś :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 lut 2012, 00:14

Martalka, zgubisz to Ty brzuch niebawem :ico_haha_01: Głowa Ci nie grozi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lut 2012, 00:28

:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 lut 2012, 00:33

A nie może Cię rodzina wesprzeć :ico_oczko: i wysłać jakieś ręczniki czy stare prześcieradła?? Ja mogę się z Tobą ręcznikami podzielić :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2012, 01:17

Martalka, ja tez mam pełno nawet pościeli co to tylko na szmaty, więc jak chcesz... ręczniki tez się jakies staraczki znajdą ;-)

foty super dziewczyny!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
musimy się częściej chwalić tymi naszymi urwisami, bo tak rzadko je pokazujemy. :ico_nienie:

ja jak się złoszczę na Tobika to wywala język, otwiera buzię i robi takie EEEEEE! i tym mnie rozbawia i wie, ze wtedy zawsze się tulimy i gniew mija. :ico_haha_01: u nas ołowkowe freski wciąż widoczne, bo niby farbą malowaliśmy, co to można później zmywać z niej zabrudzenia, ale jakoś TEN ołówek nie chce zejść. Próbowałam zamalować to jakoś tą samą farbą ale prześwituje :ico_zly: dobrze, że to w takim miejscu co rzadko kto tam patrzy (przy balkonie poniżej poziomu wzorku)

karo, widzę, że Niko ma takie samo autko zielone jak Tobik :ico_haha_01: Nasz ujeżdża na nim po mieszkaniu kilometry. Bawi się w parkowanie nim, i używa często go jako takiego stołka by sięgnąć wyżej czy wejść na ławę :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Martalka, Mila jest mega śliczna lalunią :ico_brawa_01: I faktycznie z opowiadań twoich wynika, że ma baba charakterek :ico_haha_01:

wisnia3006, na tym zdjęciu bym powiedziała, że masz wielkościowo bardzo podobne brzusie. Może tu (na tym z Zuzką) ciut większy.

julchick, dawaj Dawisia! :ico_sorki:

gozdzik, Bartiego pokazuj!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

swoją drogą ciekawe gdzie nasza reszta mamusiek... szkoda, że nie zaglądają. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lut 2012, 02:49

A nie może Cię rodzina wesprzeć :ico_oczko: i wysłać jakieś ręczniki czy stare prześcieradła?? Ja mogę się z Tobą ręcznikami podzielić :-)
wysyłka to koszt, który bym mogła tutaj na nowe przeznaczyć :) no prawie.
Ale moze faktycznie przy okazji wysyłki czegoś innego, mogłaby mama coś dorzucić... ona ma całe składy pościeli :ico_haha_01: Damy radę.
dziękuję za chęć pomocy dziewczyny. nie będziemy słać szmat przez kanał :ico_oczko:

Tibby, oj dzieci potrafią rozbroić człowieka.


Dzisiaj Milena (a gada ciągle malutko) podeszła do taty i prosi:
"tato kóko" (i łapie za ręce)
"aaa, chcesz tańczyć kółko graniaste?"
"ta" (i radość)
tańczą dwie rundki razem z Damianem.
W końcu Damian:
"tato, koniec tańców, idziemy w końcu skręcać tą szafę!" (pomagał tacie wbijać gwoździki, ważniak jeden, więc ciągnie tatę za rękę spowrotem do tej szafy).
Milena na to groźnie do Damiana:
"nieeeee"
A potem słodko to taty
"tatuuu, kóko???"

:ico_haha_01: ubawiłam się nieźle :ico_oczko:


A potem pierwszy raz w życiu (chyba), albo może pierwszy raz tak z nerwami, chciała zedrzeć z siebie mokre ubranie. Bo zdjęłam jej pielusię przed wieczorem i nasiusiała w rajtki. Aaaale się drapała i ciągnęła te rajty :ico_oczko: A mamusia wykład strzeliła przy okazji, edukacyjny :ico_oczko:

No dobra, szafa skręcona, komoda skręcona, ubrania częściowo przełożone z pudeł do szaf.
Natomiast ubranka maluszkowe... wyjęłam z dolnej półki i kurza twarz!!! śmierdzą wilgocią... Podobnie dwie chusty które tam były!!! Także jutro pranie... trochę wcześnie na noworodkowe pranie... ale juz trudno...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość