julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lut 2012, 12:45

Martalka, no to fajnie się dzieciaki pobawiły z tatusiem :ico_oczko:

Swoją drogą fajnie, że będziesz mogła rodzić w domku - przyciemnione światło, ulubiona muzyczka, możliwość wejścia do wannny, możliwość przyjęcia dowolnej pozycji, nikt nie wciśnie oxy na siłe i krocza nie natnie - same plusy :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2012, 13:03

witam się.
u mnie od rana energia do sprzątania - miałam usiąść do II rozdziału pracy a wyszło jak zawsze co innego. Ile mój pies kłaków zostawia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: masakra!!!! jeszcze mamy odkurzacz zepsuty, więc bawimy się w sprzątanie dywanu tzw. Kasią. :ico_noniewiem: dwa razy go leciałam :ico_noniewiem: sądzę, że i przy trzecim raze by było pełno kudłów.
potem zamiatanie - znów powtórka z kłakami :ico_noniewiem: potem mi się zachcialo poodkładac Tobikowe ciuchy do kartonu by je znieść potem do piwnicy - no to karton okazał się mega rozwalony, więc się zdenerwowałam i wyszukałam nowy. ciuszki czekają teraz już tylko na zniesienie :-D w między czasie chciałam spod drzwi naszej przesuwnej szafy wyjśc Kudłatego kłaki i co? wyjęłam drzwi z zawiasow :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czekam za M. aż mi je spowrotem wsadzi :ico_haha_01:

Tobik w międzyczasie nie odstępował mnie na krok :ico_haha_01: mały pomocnik.

oczywiście w między czasie kuchnię ogarnęłam, śniadanie zaliczyliśmy z Tobikiem i z herbatką teraz odpoczywam na necie. Tobik ogląda RARĘ na MINI MINI. :ico_sorki: jeszcze trochę i czas na obiadek - maly na rosolek, a ja zupkę z serków śmietankowych (muszę tylko dogotowac sobie makaron) a na drugie mamy naleśniki. tylko póki co muszę jakieś nadzienie do nich w lodowce wyszukać :ico_haha_01: a potem może jak Tobik uśnie wezmę się za pisanie.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

20 lut 2012, 13:10

czesc dziewczyny

u nas wszystko ok ;) w weekend robiłam porządki w szafie dzieci i swojej ;) pozbyłam się nienoszonej odzieży :ico_brawa_01: od razu lżej na sercu ;)
Laura gaduła niesamowita i mamy wielki sukces, bo nie nosi już pieluch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zalatwia swoje potrzeby i cieńsze i grubsze do toalety :ico_haha_02: okazuje się, że na nocnik patrzeć nie mogła, a mniejsza deska ze stopniem, nałożona na dorosły kibelek jest ok !!! Przypominam jej oczywiście o zrobieniu siusiu ale wierzę w nią i czekam na jej komunikat...
A Bruno - rośnie jak na drożdżach, nosi już rozmiar 68 i zabiera się do siadania :ico_puknij: odwraca się z plecków na brzuszek, gaworzy i wiecznie się śmieje, a z Laury oczu nie spuszcza :ico_haha_02: szykujemy się do Chrztu, w Wielkanoc będzie.
Miłego dzionka życzę

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

20 lut 2012, 14:32

Hej wszystkim!!
Troszkę podczytałam zdjęcia wszyscy miecie super dzieciaczki są przeurocze.
U nas też dużo roboty, zamieszkania , jesteśmy w trakcie szukania mieszkania ale coś nam to nie bardzo wychodzi w dodatek się rozchorowałam tzn zwykłe przeziębienie ale jednak daje swe znaki. Julcia po szczepionce źle się czuła dwa dni gorączkowała a teraz zauważyłam w miejscu wkłucia zaczerwienienie i takie zgrubienie ciekawe czemu...Julcia coś ostatnio nie chce nam zasypiać na noc już parę dni zasypia między 23-24. Ale ten czas ucieka wkrótce już drugie urodzinki aż uwierzyć się w to nie da że te dzieci tak rosną.

Dziewczyny dużo naczytałam się na temat usuwania tej nadżerki metodą wypalania i szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona że moja gin nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu. Przecież jestem młoda a jak wyczytałam przy wypalance np są problemy z zajściem w ciąże , z przebiegiem porodu co często kończy się cesarką , bolesne miesiączki i takie tam inne. Po za tym dobrze wie jakie miałam problemy w pierwszej ciąży i gdybym chciała mieć drugie dziecko to wtedy znikome szanse przy wypalance przecież to nie jest taka decyzja od razu do podjęcia powinna mi powiedzieć na czym stoję. Co Wy uważacie na ten temat? przecież jest to ryzyko, nie chcę wtedy poronić. Teraz nie planuję dziecka ale w przyszłości kto wie...Nie chce podejmować pochopnych decyzji.

Ok lece obiadek robić. A u nas dziś słonecznie. Na razie;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2012, 15:14

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!

WIEM, ŻE WYPEŁNIAŁYŚCIE JUŻ MOJĄ ANKIETĘ DO MGR ALE MÓJ PROMOTOR ZAŻYCZYŁ SOBIE JEJ ROZSZERZENIA I OTO POWSTAŁO. :ico_noniewiem: LINK MAM ZAMIESZCZONY W PODPISIE. ANKIETA WYŚWIETLA SIĘ W INTERNECIE NA STRONIE. MA TYLKO 10 PYTAŃ (WIELOKROTNEGO WYBORU, WIĘC JEST SZYBKA)

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA PONOWNE JEJ WYPEŁNIENIE. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

STRASZNIE WAS PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lut 2012, 17:26

Anja, a czym szczepiłaś Infanrixem może? Nasze pediatra nas uprzedzała że po 3 Infanrixie czasem właśnie występują takie objawy, ale nie są one groźne :ico_oczko: Co do wypalania nadżerki - może powinnaś zmienić lekarza skoro nie czujesz się pewna z tym że nie do końca angażuje się w stan Twoje zdrowia i planów na przyszłość? Poszukaj na Znanylekarz.pl lokalnie - na pewno znajdziesz kogoś godnego polecenia :-)
Tibby, ankietka wsłana :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2012, 20:06

Tobik ma nową zabawkę - dostał od mojej mamy koleżanki z pracy:

Obrazek

świetna! myślę, że dalsze "części" będziemy systematycznie dokupować :ico_sorki: na szczęście nie są drogie :ico_sorki:

[ Dodano: 20-02-2012, 19:07 ]
fajne ze wgzl na to, że można je wziąć bez obaw do kąpieli :ico_haha_01:

[ Dodano: 21-02-2012, 11:40 ]
halo, gdzie jesteście mamusie?


wiecie, że gdyby nie mamusie z czerwca-lipca to byłybysmy z glozdzikiem i wiśnią same na wątku? :ico_olaboga: ile nasz uciekło :ico_placzek:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

21 lut 2012, 14:22

julchik22, wiesz co szukać lekarzy dobrych jest ciężko bo bardzo mało takich jest. Nie wiem kogo teraz można nazwać takim dobrym lekarzem, który by faktycznie doradził ,wytłumaczył teraz to sama pacjentka musi się wszystkiego dopytywać. Myślałam że pod koniec ciąży zrobię dobrze i poszłam wtedy prywatnie do lekarza który zakładał mi szew i wyszło to na jeszcze gorsze zaniedbywał wszystko przy porodzie okropnie się spieszył , wyrwał normalnie mi łożysko a przez tego pięknego pana doktora teraz mam same problemy:/ wiec na prawdę nie wiem gdzie już iść...Przyzwyczaiłam się do tej której chodzę chociaż również nie jest dobra skoro w ciąży przez nią bym urodziła w 25 tygodniu
b]tibby[/b], gdzie można te figurki kupić i wiesz po jakiej cenie są? Julcia też uwielbia się takimi bawić duperelkami.

A tak a propo ma któraś z Was może tą zabawke krzesełko-uczydełko z frisher price bo właśnie zastanawiam się nad kupnem tego na drugie urodzinki.Myśle że Julcia byłaby tym zachwycona bo uwielbia siadać na takie krzesełka ale czy to warte kupna? pozdrawiam idę obiadek dokończyć.

Sprawdziłam na allegro po ile jest ta zabaweczka w granicach 22-25 zł.
Ja właśnie kiedyś mialam szczęście i kupiłam te figurki w ciucholandzie za grosze. A szczerze mówiac nie wiedziałam skąd to jest jak to sie w ogóle nazywa.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 lut 2012, 15:32

My po spacerku Bartoszek teraz śpi a ja mam chwile oddechu hehehe sama sie tym spacerem zmęczyłam :ico_oczko:
byłybysmy z glozdzikiem i wiśnią same na wątku? ile nasz uciekło
:ico_placzek: szkoda ale co zrobic ja tak mam z wątkiem marcowym 2007 zostało nas trzy
ale to przez te 6 lat sie bardzo zbliżyliśmy :-D
Anja224, ech no tak teraz o dobrego lekarza trudno :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

21 lut 2012, 16:38

powiem wam, że wątki na których ja piszę.. to tylko Damiankowy jest tłumny.
Jest nas stały skład od początków ciąży.

Ale wiecie co... to chyba dzięki temu, że to zamknięty wątek (tu na obcasach). Piszemy więc bardzo intymnie i jest łatwiej się zbliżyć właśnie.

[ Dodano: 21-02-2012, 15:39 ]
no i ciążowy jest też oblegany, ale to zawsze tak jest, a potem zostaje garstka.
Pamiętam jak byłyśmy jeszcze w ciaży na oddzielnych wątkach, to jak u "was" wrzało!!! wiecznie dyskusje, tłumy!! Było minęlo... szkoda.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość