Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lut 2012, 19:23

a do pokoju gdzie lerzą ciężarne lub matki po porodzie nikt oprócz personelu nie moze wejsc.
- i tak powinno byc :ico_sorki:
iw_rybka i co sprawdziły się takie sportowe?
- jak najbardziej,wygodne,nic nie uciaskalo,wiec kanaliki zatkac sie nie mogly ( a po pierwszym zapaleniu piersi sie troche balam) i latwo mozna cycuis wyciagnac :ico_oczko:
do najbliższego sklepu mam 3 km
- no w takiej sytuacji,to i mnie by pewnie sie spieszylo :ico_oczko: A w Trojmiescie jakos potrzeby nie bylo - tramwaje jezdzily,autobusy,busy,kolejka co 10 minut i wszedzie pelno aut,wiec i z parkowaniem ciezko i jakos nam sie nie spieszylo :ico_oczko:
Ucieszyłam się na tą młodą mamę :-D
- hehe :ico_oczko: A jak wyglada ta twoja noga?Bo moze ja tez juz powinnam isc ze swoja :ico_wstydzioch:
No i waga malego fajna,chyba nie bedzie duzym bobaskiem :ico_brawa_01:
A CC na oczki nie wchodzi w gre?
Ale oni tachali jakies miski, tort z pieluch i kwiaty to niewypadalo nie wyjsc
- no dokladnie :ico_olaboga:
Było mi to obojetne.
- podziwiam,ja pamietam jak ja sie czulam po porodzie Andrzejka - rodzilam od 18 do 10.45 - bylam wykonczona,pocieta i poszyta przy tym klopsie - naprawde mialam sile tylo zeby wstac obok lozka - wyciagnac ta podpaske z gatek jednorazowych,wsadzisc czysta i polozyc sie dalej - a ta zluzyta zawijalam i do wora wrzucalam i jak szlam siusiu wynosilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Potem jak juz moglam isc po malego,to czulam sie lepiej ale tak zaraz po porodzie,to masakra :ico_szoking:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:27 ]
laski co podać majce na wodnisty katar i łzawienie z oka?
- oooo widze,ze Twoja ma to co moja Zuzia? Ja narazie dalam kropeki Echinacea,witamine C i nurofen zapobiegawczo,bo juz ciepla byla po drzemce - ktora tez jest nowoscia u nas,bo Zuzia juz w dzien nie sypia :ico_zly: A jutro rehabilitacje zaczynam z nia :ico_zly:
to dyskretnie się odwracali
- taaaa ale wszyscy tacy nie sa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

20 lut 2012, 19:32

hejka;)

jak tam brzuszki???

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

20 lut 2012, 19:32

tibby ankieta wypełniona
biniu te pajacyki mnie rozwaliły :-D ten z małpą najlepszy :ico_brawa_01:
A jak wyglada ta twoja noga?
początkowo jak siniak, a teraz wielki sinior fioletowy z pajączkami od niego odchodzącymi. Dość duże to mam, na piszczelu wiec beznadziejne miejsce :ico_noniewiem:
No i waga malego fajna,chyba nie bedzie duzym bobaskiem
doktorek powiedział, ze to normalna waga na ten wiek ciąży, nie łudze sie, ze będzie mniejszy niż Łuk (3560)
A CC na oczki nie wchodzi w gre?
nie wiem. Nie mam kasy zeby isc to sprawdzic :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:35 ]
I pan doktor naczyniowiec mnie mierzył na te rajty i w tyłku przybył mi tylko 1 cm :-D a w brzuchy 4 mniej niż wczoraj się mierzyłam :ico_brawa_01: i moja waga nie jest zła, bo się wazyłam u gina. Jestem na + 4 kg

[ Dodano: 20-02-2012, 18:36 ]
któras pytała o fb? Mamy :ico_haha_02:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:37 ]
laski co podać majce na wodnisty katar i łzawienie z oka?
u nas nasivin soft, wit. C i ewentualnie ibum

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lut 2012, 19:47

początkowo jak siniak, a teraz wielki sinior fioletowy z pajączkami od niego odchodzącymi. Dość duże to mam, na piszczelu wiec beznadziejne miejsce :ico_noniewiem:
- to ja takie cos mam od ciazy z Andrzejkiem,tylko teraz to juz wyglada nie ladnie,wiec chyba sie tez przejde :ico_olaboga: Mi narazie gin przepisal na to masc :ico_sorki:
Jestem na + 4 kg
- to ja z cukrzyca mam od poczatku + 5,5 kg :ico_szoking: Ale ja sie pilnuje :ico_noniewiem: Kurcze,taka chudzina to ma fajnie,chuda,malo przybiera,maly ma brzuszek...ehhh...gdzie tu sprawiedliwosc :ico_oczko:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:47 ]
ja do nosa nie daje nic,bo im wiecej daje,tym wiecej leci :ico_olaboga:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:48 ]
serniczka, witaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

20 lut 2012, 19:58

ja do nosa nie daje nic,bo im wiecej daje,tym wiecej leci
ja daję, bo wole jak leci :-) po 2 dniach juz mu spływa gardłem i potem u nas wiecej kłopotów

iw_rybka, naczyniowiec powiedział, ze gin nie pomoze na noge. :-D I zakazał mi brac jakichkolwiek leków. Mówie ze biore witaminy dla kobiet w ciąży, a on na to: a po co?
Co narzekasz, jak Ty przybrałas niewiele więcej :-P

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lut 2012, 20:47

kto pytał o foteliki na rower??
My mamy Belelli dla Damiana (lekko regulowane oparcie też ma!)
I hamax siesta dla Mileny (kupiony tuż przed ciążą także niewiele jeżdżony)... szkoda.
A teraz.. chyba poczekamy aż Damian będzie na tyle rezolutny by mógł sam rowerem jechać... :ico_haha_01:

asiab, trzymam kciuki za Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&

czmycham do zajęć wieczornych. Dzisiaj koleżanki mnie nawiedziły i jestem do tyłu z robotą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 lut 2012, 20:55

Martalka, my kupiliśmy rowery i foteliki na wiosnę tamtego roku więc wyobraż sobie ile jezdzilismy
chociaż na wakacjach jezdzilismy sporo a ja już w ciązy byłam
z chłopów codziennie do sarbinowa albo do mielna
pokochałam to na nowo

jest genialna przyczepka do roweru dla dziecka do 10mż
gdyby nie kosztowałam 1800,- prawie to bym kupiła i junior mógłby z nami podrózować
a takto trza poczekać rok jak bedzie z nami jezdzil
teraz nad morze chcemy wziasc rowery ale jak już to młody zostanie z moją mamą a my sami pojedziemy
dziewczyny to uwielbiają
majka aż piszczy jak widzi rower i fotelik

zapakowałam jej baterie leków i zobaczymy co bedzie
kicha i z nosa woda leci i z oczka łezka
nie wiem ale to mi wygląda bardziej na alergiczne
ale na co????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lut 2012, 21:16

ja daję, bo wole jak leci :-)
- u nas leci i bez dolewania kropelek :ico_oczko:
Co narzekasz, jak Ty przybrałas niewiele więcej :-P
- ale jakim kosztem :ico_olaboga: Jak widze slodycze to kwicze jak to spiewaja Golce,a jesc nie moge :ico_placzek:
kicha i z nosa woda leci i z oczka łezka
-Zuch identycznie i to nagle,wczoraj zdrowa jak ryba i dzis nagle po poludniu sie na drzemke zawinela i wstala juz chora :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20-02-2012, 20:18 ]
a ja sie wlasnie najadlam ryby takiej smacznej w tajemniczej zalewie - dostalam od kuzynki w darze dla ciezarnej :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 lut 2012, 21:18

jeszcze sie okaże że zostanie ze mną w domu to wtedy oszaleje
dzisiaj cały boży dzien przepłakała o byle co

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lut 2012, 21:27

dzisiaj cały boży dzien przepłakała o byle co
- moja jak wstala z drzemki,to siedziala na mnie i oczywscie pokladala sie na Szymonie i sie dziwila,co z tym moim brzuchem,a ja myslalam,ze umre,bo ona swoje wazy i jak sie tak uwali,to ciezko sie ddycha :ico_olaboga: Kurna,az sie ciesze,ze nam sie nie udalo zajsc w ciaze w 1 cyklu staran,tylko w 8,bo chyba by mnie musieli wywiezc :ico_olaboga: Jednak najfajniejszy wiek straszaka,to jak ma 3 lata skonczone i mozna mu wytlumaczyc,ze mama ma w srodu dzidziusia i nie moze dzwigac itp Moj Jedruch jest wlasnie taki kumaty i byl jak nosilam Zuzke w brzuchu,a ta mala glista nie kuma i musi byc po jej mysli,a jak nie to placz i mina kota ze Shreka :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość