Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

21 lut 2012, 23:10

gosia888, to zdj z przed roku ale nie zmieniłam się:)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

22 lut 2012, 09:26

gosia888 Odpoczywaj - ja odpukac skonczylam z plamieniami i nie musze lezec. Ale denerwuje sie troche bo jutro ostatni raz mam wziac duphaston a jak biore lek jakos uspokajam sie wewnetrznie ze nic sie nie moze stac. W brzuszku wieczorem jak sie poloze czuje takie leciutkie laskotanie, jakbyc cos sie przemieszczalo we mnie:) ktos pyta o USG na kazdej wizycie wiec moja lekarka za kazdym razem sprawdza tylko bicie serduszka a na szczegolowe to wlasnie kazala sie umawiac.

Co do bolow kregoslupa to zaczełam sie wiecej ruszac na sile i faktycznie czuej sie lepiej. Najgorzej wplywa lezenie - jak sie poloze nie moge wstac do toalety- ide jak stuletnia babcia i potrzebuje podporki. A jak rozchodze jest ok. Nie wiem co to ma znaczyc ale mama mowi ze dziecko pcha sie w "tylek" i uciska nerwy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 lut 2012, 11:57

A jak rozchodze jest ok.
ja tak samo mam :-)

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

22 lut 2012, 12:01

u mnie tez jest podobnie pomaga mi wtedy zmiana pozycji i kilka przysiadów.

[ Dodano: 22-02-2012, 11:10 ]
zostanę mamusią po raz pierwszy i mam pytanko co do torby na wyjazd do szpitala. na kiedy powinnam sobie ja przygotować.
wszyscy mi mówią ze z kupowaniem jakiś rzeczy dla dziecka do jeszcze za wcześnie, no i się słucham i nie mam jeszcze nic dla mojego serduszka.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

22 lut 2012, 13:09

Witam ja po glukozie masakra gdyby nie cytryna i moj maz to nie dala bym rady :ico_olaboga: naszczescie mam juz to za soba :ico_sorki:


gosia888, kochana mam nadzieje ze juz nie plamisz i ze jest wszystko dobrze daj znac po wizycie :ico_sorki:

DZIEWCZYNKI PIEKNE MACIE DZIECIACZKI I JAK PIEKNIE WYROSLY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiala zaraz dopisze imie Gratulacje coreczki :ico_brawa_01:

Niestety tyle naklikalyscie ze nic wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 lut 2012, 13:28

No niestety ból nie przeszedł myślę żeby dzisiaj go trochę rozchodzić mam nadzieję ze nie zaszkodzę sobie jeszcze bardziej bo chyba przykłuję się do łóżka do porodu :ico_placzek:

Aniu dzielnie walczyłaś z glukozą duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: się należą :)

Gosia jak dzisiaj u Ciebie?

Marta chyba wczoraj się napisałas i dlatego się dzisiaj nie odzywasz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 13:32

ej hej gdzie Wy się podziewacie?
Gosia już OK?

my po wizycie u dr. Smykowi prócz kataru nic nie dolega :ico_sorki: dostał syropy i krople do nosa i siedzimy w domu- zwariuje :ico_oczko:
ubawił całą poczekalnię dziś bo jak wychodziłam z nim z gabinetu to dr mówei" zostawcie go w domu parę dni" ja że OK. No i wyszliśmy do poczekalni gdzie był M. a smyk woła "tato, tato pani doktor kazała mnie zostawić nie możecie mnie dotykać bo sie zarazicie!"
Padłam ze śmiechu i wszyscy w koło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 lut 2012, 13:36

a smyk woła "tato, tato pani doktor kazała mnie zostawić nie możecie mnie dotykać bo sie zarazicie!"
:ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U mnei dzis gorszy dzien....nie moglam spac,od 5 rano wymiotuje..a trzeba zrobic obiad bo maz wczesniej z pracy wraca... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lut 2012, 13:39

Madleine, :ico_olaboga:

a ja nie odświeżyłam strony i myślałam że nic dziś nie pisałyście :ico_haha_01:

Aniula a mąż to w czym sie przydał- wypił połowę? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja się z moim pożarłam z samego rana bo jak rejestrowałam smyka przez tel to mi pani mówi żebym miała książeczkę ubezp ze sobą ,mówie że OK . patrzę a mój cudny mąż podbijał ją ostatnio w grudniu 2010 :ico_zly: tak ise na niego wydarłam że aż :ico_wstydzioch: ale mu miesiąc temu mówiłm żeby podbił bo teraz takie cyrki z tymi receptami a on oczwyiście miał czas..... na szczęście dr nas zna i nie pytała o ubezp :ico_sorki:

[ Dodano: 22-02-2012, 12:41 ]
a M. jeszcze na mnie nakrzyczał że co z tego że mu mówiłam ale mu nie poołożyłam legitki w widocznym miejscu. Kurde, mam dwóch małych synów..... :ico_puknij: :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 lut 2012, 13:51

ze z kupowaniem jakiś rzeczy dla dziecka do jeszcze za wcześnie
z kupowaniem rzeczy do szpitala pakowaniem torby rzeczywiście za wcześnie, ale dla dziecka nie uważam że za wcześnie jak znasz płeć to powoli możesz kupować jak coś Ci się trafi by nie pędzić na łeb na szyję i kupować z zaawansowaną ciążą.

Co do mojego sampoczucia - spojenie boli cały czas ale to chyba już musi tak być :ico_zly: plamień na razie nie było :ico_sorki: więc czekam spokojnie w domu do wizyty u lekarza.

Aniula zazdroszczę Ci że glukozę masz za sobą już :ico_sorki:
patrzę a mój cudny mąż podbijał ją ostatnio w grudniu 2010
ja mam podbitą w grudniu 2011 no i miałam podbić pod koniec tygodnia ale tak wyszło że już nie podbiję :ico_zly: bo bym musiała do Warszawy jechać :ico_olaboga: jak będę wysyłała zwolnienie do kadrowej wsadzę legitymację i poproszę by mi podbiła i wysłala do mnie mam nadzieję że się zgodzi :ico_sorki:

Marta najfajniejsze takie teksty maluchów :ico_brawa_01:

od 5 rano wymiotuje.
:ico_olaboga: już taka zaawansowana ciąża a ty dalej wymiotujesz :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość