Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 lut 2012, 18:48

Pani doktor stwierdziła pokrzywkę i dała fenistil i to wszystko na razie, mówiła że takie pokrzywki wyskakują przed infekcją wirusową ale nic na to nie wskazuje

Koroneczka Tylko mi nie mów że wierzysz w historyjkę o nieszczęśliwym wypadku Madzi... a teraz jeszcze matka nie zgodziła się na demonstrację przebiegu sytuacji, poza tym jest chamska i ordynarna zero skruchy tylko strach o własne dupsko za przeproszeniem ... ja jej nie wierzę i co by nie mówili ta sprawa mocno śmierdzi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2012, 19:48

dzisiaj się z koleżanką na jutro umówiłam i jak pogoda dopisze to jadę do niej z dziewczynkami,obie zadowolone będą bo będzie chłopaczek roczny :-D :-D Mileny chłopak :-D :ico_brawa_01:
Ania to czekamy na filmiki... ja nie mam czym zrobić teraz i ubolewam nad tym że tyle rzeczy nie będzie uwiecznione
ja nagrywam telefonem :ico_oczko:
mam aparat też z funkcją nagrywania ale nie ma czym naładować baterii :ico_sorki: a na nim mam filmik z Hani pierwszymi samodzielnymi krokami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nawiedziła nas dzisiaj pielęgniarka środowiskowa, zmierzyła Krzysia i aż nie mogłam uwierzyć, że ma 80cm główka 47, klatka 49.
długaśny jest :ico_szoking:
ja moją małą zmierzę za tydzień :ico_oczko:
środowiskowa była u nas 2 razy i ma być 3 raz koło roczku Mileny więc spodziewam się jej w kwietniu/maju :ico_sorki:

markotka cieszę się,że placuszki smakowały :-D :-D

Murchinson może środowiskowa o was zapomniała :ico_haha_01:
Miałam gości, dwie koleżanki wpadły, niedawno pojechały, czas przynajmniej zleciał. :ico_sorki:
to miło czas spędziłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Koroneczka Tylko mi nie mów że wierzysz w historyjkę o nieszczęśliwym wypadku Madzi... a teraz jeszcze matka nie zgodziła się na demonstrację przebiegu sytuacji, poza tym jest chamska i ordynarna zero skruchy tylko strach o własne dupsko za przeproszeniem ... ja jej nie wierzę i co by nie mówili ta sprawa mocno śmierdzi
chamska jest to fakt,ale sama sekcja wykazała,że dziecko jednak zmarło od upadku :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 20:39

Murchinson może środowiskowa o was zapomniała :ico_haha_01:
Może i tak, mi na tych odwiedzinach nie zależy. Dziś nawet się z nią widziałam bo robiłam badania i słowem się nie odezwała. Miała być w grudniu i koło kwietnia.
Udanej wizyty u koleżanki jutro. To masz już kandydata na zięcia :ico_oczko:
Koroneczka Tylko mi nie mów że wierzysz w historyjkę o nieszczęśliwym wypadku Madzi...
Sekcji zwłok nie podważysz-możesz wierzyć lub nie-Twój wybór ale nie ma wyroku skazującego więc lepiej nie oskarżać bez dowodów. Fakt, sprawa dziwna (lekko ujmując) więc niech zajmą się tym odpowiednie organy a nie społeczeństwo, my nie znamy wszystkich faktów-szczegółów. A pan, który się wypowiadał o tym wypadku mówił, że śmierć w wyniku takiego upadku jest mało prawdopodobna a nie że niemożliwa, a to duża różnica.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 lut 2012, 21:04

No fakt sekcji nie podważam ale w sekcji wyszło że zmarła od urazu głowy a nie jest powiedziane że od upadku... jest prawdopodobieństwo żeby mała zmarła od upadku ale z takiej wysokości aż taki uraz??? ja sobię tego wyobrazić nie mogę... może i to prawda ale jak ona się tłumaczyła i mówiła że jej nie chciała że chciała ją zostawić w oknie życia albo w szpitalu zamiast mówić jak jej przykro to mnie już całkiem zmiotło

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 lut 2012, 21:47

Witam dziewczyny.

U nas juz lepiej, ale nadal dajemy antybiotyk, przynajmiej w nocy juz tak nie płacze, nadal sie budzi ale szybko zasypia.

Murchinson ja Ci powiem ze praktycznie o tych fotelikach nic nie wiem, mam taki do Dawida po Filipku, ale nawet nie pamietam nazwy, jakos tak tyko go wymyłam i wsadziłam do auta. :ico_haha_01:

Mariola_Larose, w sprawie Madzi to ja sama juz nie wiem co mam myslec, sprawa dziwna, i przykra. Najgorsze jest to ze gdy naprawde jakies dziecko zaginie, społeczensto moze nabrac dystansu do tego, ludzie pewnie długo beda o tym pamietac.

Markotka zdrowka kochana dla Krzysia, ja to niestety jak słysze ze małemu piszczy w klatce to zawsze ma zapalone oskrzela, mam nadzieje ze u was bedzie dobrze :-)

Koroneczko bidulko pewnie sie strachu najadłas, a Maksio taki akrobata ze przez sen sie poruszał, zreszta dzieci sie wierca na spaniu, Dawid ciagle obraca sie w okół własnej osi jak spi.
Chyba kazdemu czasami zdarzy sie jakis mały wypadek, mnie Filip spadł z kanapy jak był mały, przebierałam mu pampersa i odwrociłam głowe na chwile by odłozyc brudny pampers, a mały w tym czasie fiknał na ziemie, nic sie mu nie stało, no ale płakał :-)

aniawlkp86, u mnie srodowiskowa nie była ani razu, tylko połozna po porodzie chodziłą tak nikogo nie było :ico_szoking:
A mam nadzieje ze wiosna juz blisko tak jak piszecie, oj odrazu chce sie zycccc :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lut 2012, 22:55

Maksiowi to nie wiem, ale Mateuszowi tak
ups :ico_wstydzioch: u nas środowiskowa była już trzeci raz, następny raz będzie w okolicach roczku Krzysia i ogólne tak do drugiego roku życia będzie podobno przychodzić :ico_noniewiem:
Pani doktor stwierdziła pokrzywkę i dała fenistil i to wszystko na razie, mówiła że takie pokrzywki wyskakują przed infekcją wirusową ale nic na to nie wskazuje
badania krwi nie zleciła?
Mileny chłopak
już ma chłopaka :ico_oczko:
długaśny jest
też się właśnie zdziwiłam, ale w sumie portki na 74 już przykrótkie, ale body czy bluzki, sweterki to na 68 dopiero zaczął nosić, bo tak to 62 jeszcze było :ico_haha_01:
chamska jest to fakt,ale sama sekcja wykazała,że dziecko jednak zmarło od upadk
a to nawet nie wiedziałam, że był już ostateczny wynik. Ja podobnie jak Mariola nie wierzę w nieszczęśliwy wypadek :ico_noniewiem:
U nas juz lepiej, ale nadal dajemy antybiotyk
to podobnie jak u nas, jutro do kontroli idziemy.
zdrowka kochana dla Krzysia, ja to niestety jak słysze ze małemu piszczy w klatce to zawsze ma zapalone oskrzela, mam nadzieje ze u was bedzie dobrze
dzięki, ale my właśnie mamy zapalenie oskrzeli :ico_sorki: od soboty się ciągnie i nadal mu świszczy i furczy, mam tylko nadzieję, że płuca są ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 lut 2012, 22:56

Ania, Markotka u mnie środowiskowa była raz :-D była w wielkiej panice bo psów się boi i więcej nie przyszła :-D hahaha

My u lekarza się ważyliśmy i mamy już 11,140kg :-D kolos

Wiola zdrówka :ico_sorki:

[ Dodano: 22-02-2012, 21:58 ]
Markotka tylko fenistil na razie bo to zwykła pokrzywka po co małego kłuć niepotrzebnie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 lut 2012, 09:02

Witam z gorącą :ico_kawa:
u mnie leje, wiatr taki że głowy urywa i coś od 5 stukało, że 5.30 i wszyscy byliśmy już na nogach
U nas juz lepiej
Dobrze i oby tak dalej :ico_brawa_01:
Ania, Markotka u mnie środowiskowa była raz :-D była w wielkiej panice bo psów się boi i więcej nie przyszła :-D hahaha
Ego ją wystraszył to nie przychodzi :ico_oczko:

[ Dodano: 23-02-2012, 10:21 ]
A co tu tak cicho? :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 lut 2012, 11:25

czesc

Koroneczka dobrze, ze mlodemu nic sie nie stalo :ico_sorki:

u mnie nigdy nie bylo srodowiskowej

a sprawa Madzi wg mnie smierdzi, ciekawa jestem jej zakonczenia :ico_sorki:

wczoraj bylismy przy okazji na zakupach, w c&a kupilam Tolce sliczna kurteczke za 20 zl przeceniona z 99 :ico_szoking: i komplecik za 17 przecniony z 70 :ico_brawa_01: jeste zadowolona :ico_brawa_01: mlody tez cos dostal - to on wybral malej kurtke :ico_oczko:

wieje bardzo u nas :ico_olaboga:

wszystkim zdrowka zycze :ico_sorki:

na obiad robie kopytka

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 lut 2012, 11:30

wczoraj bylismy przy okazji na zakupach, w c&a kupilam Tolce sliczna kurteczke za 20 zl przeceniona z 99 :ico_szoking: i komplecik za 17 przecniony z 70 :ico_brawa_01: jeste zadowolona :ico_brawa_01: mlody tez cos dostal - to on wybral malej kurtke :ico_oczko:
Super, że zakupy się udały. My chyba w sobotę podjedziemy do Portu to dobrze wiedzieć, że w c&a są przeceny-ja lubię ten sklep :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość