black cherry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 paź 2011, 09:06

okres drugi raz w miesiącu

24 lut 2012, 08:51

witam. Kobietki jak już pisałam jakiś czas temu miałam dziwny okres, skąpy i plamienia były ciemne, jednak dziś siedząc na toalecie zauważyłam, że leci mi krew tak jak przy okresie. wychodzi na to, że dostałam 2 razy w miesiącu. czy może być to coś poważnego czy nie mam co się martwić????

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

24 lut 2012, 10:48

black cherry, to zależy co ile miałaś okres zazwyczaj.Ale odchylenia od normy się zdarzają,więc nie masz się czym aż tak bardzo stresować.Na zaburzenia miesiączkowania wpływa bardzo wiele czynników.Może brałaś w tym miesiącu jakieś leki,albo miałaś więcej stresu.Nie wiem co mogło wpłynąć na twój organizm,ale jeśli tak bardzo cię to martwi proponuję wizytę u ginekologa,on cię zbada i zapewne uspokoi.

Ja powiem tylko tyle,że 2 okresy w miesiącu to u mnie norma,bo ja miesiączkuję co 21-25dni.Okres trwa ok 5-6dni.Byłam już u wielu ginekologów i nie stwierdzili oni u mnie żadnych nieprawidłowości.Ja po prostu juz tak mam.Ale skoro u ciebie to "nowość" na prawdę przejdź się do lekarza,tak dla świętego spokoju,albo poczekaj do następnego okresu i wtedy zobaczysz czy się unormowało czy też nie.
Raz do roku,max 2 razy w roku okres może się wcale nie pojawić (czyli sytuacja odwrotna) i lekarze również uważają to za stan normalny,który moze się przytrafić i już.Także spokojnie.

black cherry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 paź 2011, 09:06

24 lut 2012, 12:39

moje cykle są nieregularne więc poczekam do następnej jeśli coś będzie nie tak to pójdę do lekarza. Dziękuję za pomoc:)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 lut 2012, 16:27

ja mam zwykle plamienie przed okresem. tak 2-3 dni plamienia,2 dni przerwy i okres dopiero :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
WeselneZaplecze
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:04

28 lut 2012, 10:07

moje cykle są nieregularne więc poczekam do następnej jeśli coś będzie nie tak to pójdę do lekarza.
To chyba najlepsze co możesz zrobić. Oby jednak wszystko wróciło do normy, pozdrawiam :-)

Natka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 26 mar 2012, 20:54

26 mar 2012, 22:10

Możliwe, że to był wpływ stresu, okres to delikatna sprawa, łatwo ulega wpływom :) Pomysł z lekarzem po następnym jest bardzo dobry.

gugsia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 31 mar 2012, 13:22

31 mar 2012, 13:49

Jeśli jesteś młoda i miesiączkujesz od niedawna (tzn od kilku lat) to tak na prawdę wszystko się jeszcze może wydarzyć. Mi kiedyś okres zniknął na 3 miesiące po dość restrykcyjnej diecie :/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość