moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 mar 2012, 19:34

ja myślałam ze konflikty jest tylko wtedy gdy odczynnik rh sie różni
ja mam grupę 0rh+ a narzeczony arh+ i żadnego konfliktu nie ma
jest konflikt:
serologiczny - występuje on w przypadku, gdy matka z układem antygenów krwi Rh(-), uczulona na antygen D, rodzi dziecko, które posiada grupę krwi Rh(+) -
czyli matka ma antygen minus a ojciec + i dziecko przejmie po ojcu

i jest również:
grup głównych krwi - może pojawić się, gdy matka ma grupę krwi np. 0 a dziecko dziedziczy grupę A lub B.

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

01 mar 2012, 20:09

He ja mam grupe krwi 0Rh- a moj marek a rh+ no i maks mial jego grupe ja otrzymywalam ten anty d i przy poronienieu i przy urodzeniu maksa

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 mar 2012, 20:10

Witam :ico_ciezarowka: mi niestety nawe czop nie pomogł wziełam o 16 i do tej pory nonono nie było :ico_zly: brzuch już twardy jak kamień zrobiłam kawę i może to pusci... jejku ten brzuch sięrobi taki nieznośnie twardy i bolący :ico_placzek: kupiłam maślankę i marchewkę i jutro rano zaatakuję tym sposobem jak się nie uda to idę do lekarza żeby cośwymyślił bo ja umrę poprostu jelita mi chyba pękną... a ponoć lewatywa w ciąży moze wywołać skurcze... :ico_chory:

ale humor trochę lepszy bo dostałąm wyprawkę całę pudło ubranek do tego chustę (cerax jakos tak) laktator tylko używany i zastanawiam sie czy ok... i jeszcze jedno pudło w sobote lub w niedziele przyniosą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to proszek cza zakupić szafki posprzątać no i deskę do prasowania kupić :-D wózek chyba zostanie ten Xlander Xmove

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

01 mar 2012, 20:13

miska, przepraszam, że dopiero teraz... niewychowana jestem...wiem :ico_noniewiem:
Witaj Kochana na naszym forum :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Termin mamy bardzo zbliżony, ciekawe jak to w życiu wyjdzie :ico_oczko:
No ja z maksem miala termin na 12 a urodzilam 16 pazdziernika a na poczatku pazdziernika na polu ziemniaki zbieralam, to jak dr uslyszala to sie smiala ze dobrzeze na polu nie urodzilam

Witam mi niestety nawe czop nie pomogł wziełam o 16 i do tej pory nonono nie było brzuch już twardy jak kamień zrobiłam kawę i może to pusci... jejku ten brzuch sięrobi taki nieznośnie twardy i bolący kupiłam maślankę i marchewkę i jutro rano zaatakuję tym sposobem jak się nie uda to idę do lekarza żeby cośwymyślił bo ja umrę poprostu jelita mi chyba pękną... a ponoć lewatywa w ciąży moze wywołać skurcze...
czyzbys miala klopoty z zaltwieniem sie ?? kurde mam tak samo mi nawet jablka nie pomagaja, ale kolezanka ktora jest w ciazy polecala mi syro jakis tylko nazwy iepamietam jej ponoc dr go polecila bo tez miala klopoty jak bedzie nagg to sie podpytam i ci napisze[/quote]

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 mar 2012, 20:17

miska, miałąm syrop duphalac lactulose i też nie pomógł :ico_olaboga: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 mar 2012, 20:30

Kasiala, u mnie nerwy pomagają na zaparcia :ico_noniewiem: nie pisze tego jako sposobu na załatwienie problemu tylko po prostu że ja tak mam. cokolwiek mnie zestresuje i już :ico_chory: ale w ciąży zdarzyło mi sie parę razy cierpieć kilka dni to kefir, kawa itp skutkują u mnie
ja 3 dni po porodzie poprosiłam o czopek to pani mówiła że za jakąs godzine zadziałą a ja już po kwadransie dobiec dowc nie mogłam i potem miałam taki problem chyba z tydzien. albo czopek tornado dostałam albo mam takie wrażliwe jelita :ico_chory:

[ Dodano: 01-03-2012, 19:31 ]
Kasiala laktator i tak wyparzasz to nic że używany jeśli działa.ja musze zakupić bo miałam od siostry ale on już 4tego dziecka nie przetrwa raczej :ico_haha_01:

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

01 mar 2012, 20:33

Kasiula to juz nie wiem a sprobuj suszone owoce to ponoc tez pomaga, ja i mleko pije i jablka mandarynki jem i nic mi niepomaga, bede teraz u lekarza to sie podpytam tyle ze ja zawsze miala klopoty z zaparciami

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 mar 2012, 20:52

Kasiula wspolczuje zaparc :ico_noniewiem: lepiej idz do lekarza bo sie zamęczysz,a moze on cos poradzi. Ja całę szczescie problemu z załatwianiem nie mam :ico_sorki: no i pęcherz w coraz lepszej formie bo regularnym braniu Urinalu - w koncu przestal bolec ufffff

moja mama znowu dzis kupila chyba z 10 ciuszkow w lumpeksie :-) juz 2 wory sie uzbierały - ale to wiadomo - bede musiala sie z tym podzielic z bratem na pół :-) Ale takie slicznosci :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 mar 2012, 21:07

laktator tylko używany i zastanawiam sie czy ok...
też uważam że ok, ja mam po siostrze przecież nakładkę się wyparzy. A co do sutków próbowałyście przez nakładki?

Kasiala
ale się męczysz z tymi zaparciami :ico_olaboga: Śliwki suszone bardzo działają a są naturalne, sok z marchwi ale taki prawdziwy a nie kupny - ewentualnie ten marvit jednodniowy. I podobno rano trzeba wypić wodę przegotowaną nie wiem czy nie z miodem czasem. A może Ci dziecko jelita jakoś uciska? Bo takie problemy :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 mar 2012, 22:42

Dziewczyny na minisklepiku wystawiłam parę ciuchów. Są tam spodnie w których chodziłam w ciąży, nie są to typowo spodnie ciążowe ale mi się sprawdzały. :ico_sorki: może któreś spasują

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość