Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 mar 2012, 22:02

Lalita witaj ;)
Aneta super brawa ja rowniez cieszę się razem z wami ;))) gdybym miała wiecej kasy tez bym chciała sie starac o drugie ale teraz to niemozliwe ;/
za 11 miesiecy Majeczki i Nadi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Blanka zaczeła wstawac i sie puszczac :ico_brawa_01: i tak troszke postoi i nadaje jak najęta ;)
Gwona zobaczysz wszystko bedzie dobrze oby to jak najszybciej sie juz skonczyło

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 mar 2012, 09:32

Blankaduzo zdrówka na Matiego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Za kolenje miesiaczki dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 mar 2012, 09:44

Dzien dobry Mamuski :-D

[ Dodano: 02-03-2012, 08:55 ]
Dawnooooo... mnie tu nie bylo....uczylam sie strasznie mocno a i tak te testy okazaly sie z czegos innego :ico_haha_01: ale dostalam dwie oferty pracy :ico_brawa_01:
w szpitalu tak jak chcialam :ico_brawa_01: nic kompletnie wspolnego ze stomatologia :-D

Chyba sie zdecyduje na recepcje przy laboratorium ...jeden feler tej pracy ze jest na zmiany ...w tym weekendy i noce :ico_noniewiem: poza tym ma same zalety :ico_brawa_01: duzo urlopu duzo treningu malo godzin i moj najulubienszy szpital chociaz do tego drugiego mam o stacje blizej
Druga oferta to bank pracownikow administarcyjnych ...niby bylaby to praca tylko w dzien...takie zastepstwo za kogos na zwolnieniu na roznych oddzialach w szpitalu...ale sie troche obawiam ze nie bedzie to stala praca 5 dni w tygodniu i sporo stresu bo ciagle w nowym miejscu :ico_noniewiem: ai urlopu ciut mniej a kaza wiecej pracowac i pieniazki pewnie tez mniejsze...

Aczkolwiek na razie rejestruje sie do obu ...
szpital bardzo dokladnie sprawdza referencje i czy masz rekord kryminalny...potrafi to zajac 4-6 tygodnii :ico_szoking:

ale Ci z recepcji chca zebym zaczela jak najszybciej jak tylko potwierdza referencje wiec mysle ze gora za tydzien -dwa :ico_brawa_01:


Sorry ze tak dlugo o sobie ale chcialam sie pochwalic :ico_wstydzioch: bo jest to dla mnie super wiadomosc :ico_brawa_01:

[ Dodano: 02-03-2012, 08:58 ]
a teraz z tego co pamietam to

Lalitawitaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a o co chodzi z ta komisja i Olenka ...bo nie bardzo kumam???

Za 11miesiecy Majeczki i Blanki oraz Szymcia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 02-03-2012, 08:59 ]
Aneta11gratuluje :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: chyba troche zazdroszczse...ale nie jestem gotowa jeszcze na powtorke z rozrywki :ico_oczko:

[ Dodano: 02-03-2012, 09:02 ]
Gwonawidze ze wojna trwa ...ale chyba toczy sie bardziej po Twojej mysli :ico_sorki: oby tak dalej ...podziwiam Cie naprawde i nie wiem skad w Tobie tyle sily... :ico_sorki:

co do pracy to zycze powodzenia w szukaniu...u mnie bylo ciezko i duzo dluzej zajelo niz myslalam ale sie oplacilo wiec i Tobie tego zycze :ico_sorki:

Patrycjaaa oby i do Ciebie sie odezwal kierwonik z oferta :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 mar 2012, 11:34

tabogucka No to gratulacje wielkie!! Super,że Ci się udało! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
patrycjaaa :ico_brawa_01: za nową umiejętność Blaneczki.

A Nadia dziś jest wyjątkowo grzeczna jak nigdy :ico_haha_01: dobra lecę i nie zapeszam hehe....Miłego dnia dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 mar 2012, 12:21

hej dzieewczyny!!!
ja z kawusią mała padła
młody na wycieczke w góry pojechał
bedą mieli kulig a potem pieczenie kiełbasek
ale wczoraj się wsciekłam na chłopaków
poszłam małego usypiać
i powiedziałam żeby małemu cherbatę posłodził i dał
no to dał .........moje ziólka na szybsze trawienie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: masakra,a mówiłam im który kubek ale z nimi to jak z dziecmi,a jeszcze dziś ta wycieczka,mam nadzieje że nic mu nie bedzie wypił z pół kubka i się skapnoł,ale ich opierdzieliłam :ico_olaboga:

tabogucka, no to cieszę się razem z tobą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aneta gratulacje ogromne,cieszę się razem z tobą :ico_sorki:
kurcze reszty nie pamiętam...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 mar 2012, 15:34

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ze w koncu znalazlas prace i dla Szymusia za skonczone 11 mies. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 mar 2012, 18:10

dostalam dwie oferty pracy :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dał .........moje ziólka na szybsze trawienie
ohoho niezle mysle ze małemu nic nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 mar 2012, 13:37

hej, ja tylko na chwilkę.. Miki jest chory, moja mama się nabija że w końcu pierwsza choroba.. A ja padnięta... temp. prawie 40 stopni, Mały biedny ledwo oddychał wczoraj :ico_placzek: zwymiotował na mnie, po czopkach dostał biegunki, syropu pić nie chciał więc na siłę musiałam mu dawać :/ okazało się że zapalenie gardła no i antybiotyk :/ ale dzisiaj już dobrze, je normalnie, temp. nie ma, tylko te kupki luźne, ale to podejrzewam po antybiotyku -_-

Życzę Kochane miłego dnia, lecę powiesić pranie, bo piękne słoneczko jest :)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 mar 2012, 19:54

witam
Inuno, duzo zdrówka dla małego :ico_sorki: :ico_sorki:


A u nas jakos leci moje chłopaki mi czadu dają niezlego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 mar 2012, 22:25

tabogucka, gratulacjeee
u mnie nadal cisza.
O komisji pisałam kilka postów wcześniej :ico_oczko:

Gwona to praca podobna do tej co ja wykonywałam. Okropieńtswo.
Trzymam kicuki za pomyślny obieg spraw.

Inuno, zdrówka dla Mikusia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość