misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 lut 2012, 18:06

Ja chodzilam do ginka i prawie co 2 m-ce antki mi zmienial,bo szukalismy takich,po ktorych bede sie czula dobrze,ale Ty faktycznie jestes przypadek szczeglny
wiesz ja ten yasminelle toleruje super tylko chciałam zmienic bo one 50zł kosztują ehh no nic zostane przy tych lepiej bo faktycznie sobie cos narobie a nie daj Boze zaczne krwawić a to teraz nie wskazane :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 lut 2012, 18:14

chyba jednak nie będę zamieniała bo cos faktycznie sobie zrobie
misia to są jednak różne tabsy i szczerze mówiąc nie wiem jak mógł by tobie odp internista nie wykluczone że decyzję mogły tobie pozostawić :ico_oczko:
myślę że gin wiedziała co robi zapisując właśnie taki a nie inne leki
wiem jak czekasz na tą operacje i ile to nerwów cię kosztuje ale raczej nie zmieniałabym anty na inne

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 lut 2012, 19:10

ale raczej nie zmieniałabym anty na inne
tez tak zrobie dziekuję wszystkim :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

02 mar 2012, 11:49

Witajcie :)
Może się komuś przyda informacja, którą napiszę, brałam Yasminelle ojjj długo i zawsze kupowałam w pobliskiej aptece -> 48zł :ico_szoking:
Aż do momentu kiedy zajrzałam do apteki Profilaktyka, oczom nie wierzyłam, ale cena Yasminelle była dużo niższa -> niecałe 37zł...
Z początku myślałam, że może coś nie tak z tymi pigułkami, może data ważności krótsza albo coś innego, ale wszystko okazało się ok...
Teraz już nie biorę pigułek, ponieważ myślimy o kolejnym dziecku.
No właśnie czy wie któraś może z Was, jak to jest z ciążą po antykoncepcji? To znaczy czy jest wskazane by poczekać z ciażą pewien okres, czy mogą wystąpić jakieś komplikacje? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

02 mar 2012, 13:15

No właśnie czy wie któraś może z Was, jak to jest z ciążą po antykoncepcji? To znaczy czy jest wskazane by poczekać z ciażą pewien okres, czy mogą wystąpić jakieś komplikacje? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź :)
Lekarze radzą aby odczekac bodajże 3 miesiące, ale ja z łukaszkiem zaszlam w ciąże w pierwszym cyklu po odstawieniu.
Odstawienie ma unormowac gospodarke hormonalną, moze pojawic się ciaża mnoga np...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

02 mar 2012, 13:21

To znaczy czy jest wskazane by poczekać z ciażą pewien okres,
Tak lekarze zalecają odczekać te minimum 3 miesiące.
A przez te 3 msc można troche sie witaminami pokurować, kwasem foliowym czy innymi zdrowymi produktami.
Można też zrobić podstawowe badania, nalezaloby isc do dentysty wyleczyc wszystkie ząbki, zadbac o swoja wage. itp.
:-)

Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

02 mar 2012, 19:52

ja też zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu po odstawieniu, mój synek urodził się ze spodziectwem, ale z tego co mówił chirurg to wada najczęściej genetyczna, ale szczerze to mam mieszane uczucia na ten temat.

Mrówa
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 951
Rejestracja: 31 sty 2009, 23:13

Re: Tabletki antykoncepcyjne

02 mar 2012, 21:23

Mam problem od miesiąca przyjmuj tabletki anty yasminelle,ale one są jak na mój budżet niestety drogie :ico_noniewiem:
W kwestii samych tabletek - one mają tańszy odpowiednik zdaje się polskiego producenta - Naraya. Warto zapytać w aptece :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 mar 2012, 21:31

ja również brałam kiedyś przez dłuższy czas tabletki i później jak je odstawiłam to mój gin mówił abyśmy przez te 3 miesiące uważali, że lepiej odczekać

Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

02 mar 2012, 22:49

biorę tabletki, ale tak naprawdę nie jestem donich przekonana, boję się że może dojść przy dłuższym stosowaniu do jakichś powikłań, a zdrugiej strony ta anty mi najbardziej pasuje. tylk jak bardzo szkodliwy wpływ ma na nasz organizm?!

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość