Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 mar 2012, 12:44

Witam się i ja dzisiaj w piękny słoneczny poranek ( dla Was to już pewnie południe) :-D

Wybieram się na zakupy mamusiowe musze kupić co nie co dla siebie bo taki wieloryb jak ja to już w nic się nie mieści :ico_olaboga: a jadę jeszcze na zakupy do reala bo jest promocja chusteczek pampers za 6 opakowań 25 zł to kupie ze dwa napewno się nie zmarnują :-)

Jejku ale babiniec będzie w wakacje... może na wiosnę więcej chłopków bo zima to też same babeczki :-)

Ja to bym chciała urodzić tak koło 16 lipca zeby jeszcze z macierzyńskim na nowy rok się załapać to w tedy dojedzie dodatkowa kasiora za urlop za 2013 :-) ale ja urodze wcześniej to narzekać nie będę u mnie w rodzinie to wszyscy wcześniej rodza mama cała 4 to w 38 tyg rodziła naturalnie i siostra swoją córę tez 38 bratowa też więc jak myśłicie kiedy ja? :ico_szoking:

[ Dodano: 05-03-2012, 11:47 ]
Miska a my w tym samym czasie rocznicę ślubu tyle że ja 26 czerwca a Ty 27 :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 mar 2012, 13:00

Gosia, podziwiam za puzzle...
haha ale nie ma co podziwiać ja bardzo lubię układać i właśnie z Tomkiem układałam i sobie przypomniałam że tak lubię a że mam czas to poukładam.

Ja bym chciała w terminie urodzić może dzień przed :-D Tomka własnie urodziłam dzień przed. Chociaż pamiętam że końcówka mi się dłużyła. Ale termin mam na no właśnie nie wiem. Bo pierwsza lekarka wyliczyła na 29 lipca a teraz u tego lekarza pielęgniarka wyliczyła na 28 lipca więc sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 mar 2012, 13:00

chusteczek pampers za 6 opakowań 25 zł
ooo super promocja,moze tez sie wybiore. Dzis chyba jade zapisac sie na szkole rodzenia na nfz.Musze sie doprowadzic do ladu wiec w czwartek robie brwi i w zeszlym miesiacu kupilam na gruponie mikrodermabrazje i umowilam sie na 4 kwietnia.
Kurcze za tydzien moja mama ma urodziny a my bez kasy i nie wiem co jej moge kupić... sprzedaje swoje perfumy na all to moze uda sie szybko sprzedac.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 mar 2012, 13:03

umówiłam się na 30 marca na badanie 3D/4D :-) juz nie mogę się doczekać widoku naszej księżniczki :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

05 mar 2012, 13:05

Madleine, a można mikroderme robić w ciąży? Bo mi kosmetyczk powiedziała, że nie można.
Ja takich zakupów jak chusteczki to nie planuję do początku sieprnia; w ogóle nie ciągnie mnie do zakupów dzieciowych...

[ Dodano: 05-03-2012, 12:06 ]
Właśnie- jeśli mowa o 3d to my wybieramy się na kolejnej wizycie, tj 05.04 i tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie??

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 mar 2012, 13:06

ja slyszalam ze mozna robic bez problemu . Przeciez to nie wplywa na ciaze - to jest poprostu glebszy peeling twarzy - mechaniczne a nie chemiczne zdzieranie wierzchniej warstwy naskorka.

[ Dodano: 05-03-2012, 12:07 ]
przeciwwskazania do mikrodermabrazji :

Zakażenia wirusowe, np. brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny.
Zakażenia bakteryjne np. liszajec zakaźny, figówka gronkowca.
Zakażenia grzybicze.
Trądzik ropowiczy.
Trądzik różowaty.
Przeczosy, nadżerki i otwarte rany.
Nowotwory skóry i liczne znamiona.
Terapia przeciwtrądzikowa izotretinoiną np. Rooaccutanem, Izotekiem - wskazana 3 miesięczna przerwa.

Nie ma przeciwwskazań do zabiegu w czasie menstruacji, ciąży oraz w przypadku delikatnie opalonej skóry.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 13:10 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 mar 2012, 13:08

Tośka jak zadzwoniłam do ganinetu to lekarka powiedziałą ze najlpeiej zrpbić badanie miedzye 22 a 32 tyg ciązy ja będę w 25

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

05 mar 2012, 13:19

Mnie lekarka wysłała na badanie między 18-23 tygodniem (ponoc ksiazkowo) i umowilam sie na koniec 20 tygodnia czyli 16.03. - już sie nie moge doczekac. Tak wogole mam dzisiaj kiepski nastroj malenstwo nic sie nie wierci, nic nie czuje i nie wiem co sie dzieje. Juz mam czarne mysli - jem slodkie, kwasne, pije ale nic nie reaguje. Lezalam godzine i tez zero efektu:( mam dolka.
Ktoś pisal o rocznicy slubu to ja też mam 26 czerwca:)
Czytalam przed chwila poradniki ciążowe ale odechcialo mi sie wszystkiego jak malenka sie nie rusza buuuuuuuuuuu
moze to dlatego ze wczoraj duzo chodzilam? chcialam jak najwiecej skorzystac z pogody.....sama juz nie wiem

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 mar 2012, 13:22

Mamusia28, mi mowil lekarz ruchy powinno sie notowac dopiero od 29 tyg. W tym tyg co jestesmy moga sie zdarzyc podobno dni w ktorych poprostu tego nie czujemy. Dzidzia sie rusza,ale moze nie tak intensywnie,jest spokojniejsza - ja dopiero wczoraj poczulam pierwsze ruchy i dzis narazie tez cisza. Nic sie nie martw. Napewno wszystko jjest ok - a jak Ty sie stresujesz to dziecko tez. Jeszcze za wczesnie na regularne odczuwanie ruchow ( tak mi mowil moj dr - zeby sie nie stresowac jak w jakis dzien nic nie poczuje bo ciaza jeszcze dosc wczesna) a tez godzina jest wczesna - dzidzi poporostu jeszcze spi :ico_oczko: .

Ja na 3d ide dopiero w 3 trymestrze - teraz moim zdaniem jest za wczesnie :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

05 mar 2012, 14:07

Mamusia ja mam 26 czerwca :-)

Madleine no ja idę w 25 tyg nie wiem czy to już 3 trymestr czy nie ale w tedy już wszystko ładnie widać :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość