Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 lut 2012, 18:37

U nas zdrówko. To najważniejsze.
Jednak z babcią źle więc i ja do kitu jestem...

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

21 lut 2012, 10:29

Cześć :-) Jak u Was z pogodą?? My mamy słoneczko non stop, ale -4* na osi siedzi.
Jednak z babcią źle więc i ja do kitu jestem...
- Zdrówka dla babci ... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lut 2012, 17:36

U nas pogoda beznadziejna i Milena od razu ma katarek.
Rano była śnieżyca i ślisko. Wychodzę z pracy a ze śniegu nici:)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

23 lut 2012, 18:25

cześć :-)
U nas dzisiaj było +5 stopni, leje non stop, paskudnie za oknem ...
Co u Was słychać???
U nas pogoda beznadziejna i Milena od razu ma katarek.
- zdrówka życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 lut 2012, 21:05

To się za długo zdrówkiem nie cieszyliśmy. Katar u małej przerodził się w zapalenie ucha. Na szczęście jest bardzo dzielna. Płakała tylko godzinkę w 1 noc, a teraz normalnie się bawi w ciągu dnia i nie gorączkuje. Co mnie wkurza najbardziej, to że ma antybiotyk.
Dodatkowo krople do uszka. W poniedziałek do kontroli.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 lut 2012, 21:06

Witam :-)
U nas pogoda ostatnio wyjątkowo paskudna ale wnioskuję że idzie wiosna :ico_brawa_01: wieje pada deszcz spacer odpada bo jak wieje to krzyczą że chcą do domu.
My cały tydz siedzieliśmy w domu Olo podłapał jakiegos rotawirusa. Całe szczęście że tylko on reszta famili zdrowa :ico_brawa_01:
w zapalenie ucha
współczuję bo chłopcy chorowali strsznie na zapalenie uszka. dobrze że Milenka spokojnie to przechodzi.

A dzisiaj cos dziwnego z ciśnieniem bo leją się te moje synusie aż mnie trafia jasny :ico_zly:

Ide ich ululać bo jęczą niemiłosiernie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lut 2012, 21:39

Tak przechodzi nadzwyczaj dobrze. Katar minął. Jakby nic jej nie było. Nawet ucho już ją nie boli.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 mar 2012, 10:18

witajcie, witajcie :-) 1000 lat mnie tu nie było, ale cierpię na brak czasu :ico_noniewiem: u nas wszystko w porządku, wszyscy zdrowi. Zośka z każdym dniem coraz mądrzejsza. Uwielbia śpiewać i tańczyć i chyba od września, jak już będzie przedszkolakiem, to zapiszę ją na taniec :-) Jest bardzo samodzielna, wszystko chce robić sama i nawet jej to wychodzi. Pampka używamy tylko na noc, jakieś 3 miesiace temu w końcu dała się przekonać, że do żłobka też pampers nie jest potrzebny :ico_brawa_01: nawet na drzemkę panie jej nie zakładają i w domu w dzień potrafi nawet 3 godziny spać bez pampersa i nie ma wpadki :ico_brawa_01:
JUtro wyjeżdżam na 3 dni na konferencję i juz mam stresa :ico_olaboga: ale jakoś to będzie. Młoda mówi, że będzie dzielna i nie będzie płakać, tylko mam jej naklejkę przywieźć :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 mar 2012, 15:45

hej kobietki

długo mni nie było, ale za wiele nie ma czytania :ico_szoking:

ja już jestem po kursie , mam nowy zawód fryzjer :ico_oczko:
było bardzo fajnie a jak odpoczełam od domu :ico_haha_02:

Lolek odzwyczaił się od cycusia prawie bezboleśnie , najgorzej była jak przyjechałam po dwóch pierwszych dniach to nie podarował i tak spazmowal o cycusia że nie wytrzymałam i dostał go ,
ale jak przyjechałam po kolejnych trzech dniach nieobecności to zakleiłam sobie plastrem i powiedziałam mu że cycuś zachorował , ale musiał zobaczyć na włąsne oczy
i od tej pory mówi że cycuś zachorował , chociaż już coraz mniej wspomina :ico_haha_02:
oczywiście budził się w nocy i mówił że idzie coś zjeśc ,
ale stopniowo się odzwyczajał i teraz juz przesypia ładnie bez pobudek ,
tylko że wstaje na śniadanie o 6.30

ogólnie to ten miesiąc minoł bardzo szybko i Lolek bardzo zbliżył się do babci,
a ja odpoczełam :ico_oczko:

pogoda też coraz fajniejsza i można pospacerować ,
Lolek jak wychodzi na dwór to ciężko go zaciągnąc do domu
JUtro wyjeżdżam na 3 dni na konferencję i juz mam stresa
ja przeżyłam miesiąc to ty dasz radę trzy dni,
chociaz muszę powiedzieć , że dwa pierwsze były najgorsze , ale jak zobaczyłam że wszystko jest ok to się uspokoiłam i regenerowałam siły :ico_haha_02:

matikasia, zdówka dla małej , ucho to bardzo boląca choroba
i oczywiście dla babci , oby nie cierpiała , bo w nieciekawym miejscu ten guz się umiejscowił , a dla Ciebie dużo siły , trzymaj się

magduś81, oj nasze dzieciaczki chyba teraz mają taki wiek bicia , bo mój tez zaczoł sobie pozwalać , a że twoi są razem to zawsze pewniejsi są ,
szybkiego ogarnięcia Ci życzę ,bo nie miło słuchać wiecznych skarg na synów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 mar 2012, 12:54

Ja też ostatnio nie jakoś o bożym świecie zapominam.
Tydzień moja mama była. Było mi tak dobrze.
A teraz jej babcia T i już nie jest tak super. Psioczy na dzieci,że głośno, że brudno, a ja i tak dbam strasznie o wszystko i latam z odkurzaczem i ścierką.
Teraz robi nam pączki. Jedyna pociecha:)

Milence ucho przeszło bardzo szybko. Bolało ją tylko jedną noc godzinę,a potem nic.
Mati coś dziś troche z katarkiem się obudził, ale tak to zdrówko dopisuje.
Ostatnio ogólnie nie mam nastroju do niczego. T mnie wkurza, babci ten nowotwór urósł.
Wiosna nie cieszy. Mam nadzieje, że wkrótce trochę zacznę się uśmiechać więcej:)

Pozdrowionka dla Was i całuski!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość