wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 mar 2012, 17:07

i co zadowolona jestes?
ogolnie tak dobrze sie prowadzi, ale spacerowka nie jest do konca w pozycji siedzacej i waga. jak bym miala 2 raz kupowac to kupilabym tania gondole i dobra lekka spacerowke. jesli mieszkasz w bloku to ciezko jest wniesc wozek razem z dzieckiem

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 mar 2012, 17:20

laski jesli nic sie nie wydarzy to w poniedziałek 12 marca bede miała wywoływany poród
także jeszcze troszke czasu mam
mały wazy 3600 prawie 3700

[ Dodano: 06-03-2012, 16:21 ]
brodzikowa jak ja ci kochanie zazdroszcze!!!!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 mar 2012, 17:22

ogolnie tak dobrze sie prowadzi, ale spacerowka nie jest do konca w pozycji siedzacej i waga. jak bym miala 2 raz kupowac to kupilabym tania gondole i dobra lekka spacerowke. jesli mieszkasz w bloku to ciezko jest wniesc wozek razem z dzieckiem
Całe szczęście nie mieszkam w bloku i nie będę musiała targać wózka. A spacerówka faktycznie nie jest całkowicie pod kątem prostym ale wydaje mi się że porównywalnie z innymi wózkami które nie są typową spacerówką. No nic zobaczymy.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 mar 2012, 17:28

biniu_s, wielu użytkowników narzeka właśnie na to że dzieciaki nie lubią tej spacerówki
ale wiesz może twoje bedzie zadowolone

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 mar 2012, 17:29

jagodka24, super. a czas zleci bardzo szybko do poniedzialku zobaczysz:)

biniu_s, a ta spacerowka jest dpbra bo rozklada sie prawie cala do pozycji lezacej

[ Dodano: 06-03-2012, 16:30 ]
jagodka24, zuzke musielismy kupowac 2 spacerowke przed roczkiem bo nie chciala jezdzic

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 17:31

jagodka24, to przynajmniej juz cos wiemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja niestety kolene rzyganko zaliczylam,czopek przestal dzialac i poszlo wszystko :ico_zly:

Moja tesciowa do mnie jutro przyjedzie z Sopotu,wszystkim zycze takiej tesciowej,naprawde - jak tylko sie cos dzieje,zawsze mozna na nia liczyc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 mar 2012, 18:03

biniu_s, wielu użytkowników narzeka właśnie na to że dzieciaki nie lubią tej spacerówki
ale wiesz może twoje bedzie zadowolone
Już teraz "po ptokach" zamówione i zapłacone. Najwyżej będzie musiał pieszo chodzić jak nie będzie chciał w niej jeżdzić :ico_oczko:

jagodka24, no i bardzo fajnie z tym porodem wyszlo, to jeszcze tylko kilka dni Ci zostało na dopracowanie szczegółów w domku na przyjęcie maluszka. Myślę, że teraz jak już wiesz, że to już niedługo to troszeczkę samopoczucie Ci się poprawi, co?

[ Dodano: 06-03-2012, 17:08 ]
Moja tesciowa do mnie jutro przyjedzie z Sopotu,wszystkim zycze takiej tesciowej,naprawde - jak tylko sie cos dzieje,zawsze mozna na nia liczyc
No to fajnie, że jej wizyta i pomoc Cię cieszy.
Mnie dzisiaj nawiedzili teście - jak pisałam, że okna idę myć - wgramolili się na kawkę i po 2 h miałam teściowej dosyć (teściu znośnie) - zaczęła mi opowiadać jakieś historie sprzed 20 lat i zadowolona :-D No i stwierdziła, że po co myje te okna, jeszcze do świat daleko - a ja do niej - bo są brudne :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 19:07

biniu_s, heh,to moja tesciowa jest zupelnie inna,znajac zycie sama by mi te okna umyla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 mar 2012, 19:42

Hejka

wielkie gratulacje Brodzikowa :D :ico_brawa_01:

Asiab, trzymam kciuki, musi być dobrze, i koniec.

rybka, pewnie wirusidło podlapałaś.

My ostatnio biegunkę mieliśmy, w wersji mini. Mnie na końcu trafiło, ale szybko przeszło. Aczkolwiek dzisiaj (kilka dni po nas) Milenę trafiło. Byłyśmy akurat na play grypie, a to nadle smród. Kupa aż po łopatki, oraz na rajtkach :ico_szoking: No to ją do kibelka, na przewijak... i rozebrałam... podkoszulek wyprałam fuuuu.... a bluza też lekko brudzona. Sprałam ciut i wysuszyłam pod suszarką do rąk :ico_olaboga:
Rajty też. Dziecko w tym czasie gołe.
Potem wróciłam do sali... po 5 min BUM, znowu! Tym razem tylko w pieluszkę.
Wyszłyśmy z Play grupy, spacerek... czuję w sklepie smród. Znowu!!!!! :ico_olaboga: Tym razem taka ze śluzem...
Fuuuu....
Dobrze, że moja kol miała zapasowy Tshirt dla syna :ico_noniewiem:

Tibby, jak to skąd gronkowiec? Ze szpitala na pewno przyniosłaś, tam cię poczęstowali.
Szpitale w ogóle mają taką specyficzną florę, i w sumie wszystko tam można znaleźć.
Jak byłam w szpitalu z Damianem (zap pskrzeli) zaczęły sie wymioty. Oczywiście dostałam oper, że roczniakowi (ponad) daję mandarynki i te komentarze: "dają te matki dziecku nie wiadomo co i potem dziwią się, że wymioty". Tia.
A potem się dowiedziałam kto wymiotował przed nami, a potem jeszcze pół oddziału (chyba od wąchania naszych mandarynek :ico_puknij: ) :ico_haha_01:

Dlatego też cieszę się z tego porodu w domu. :-) Jak bakterie, to własne :ico_oczko:


Co do spacerówek, to ja nawet wolę jak spacerówka nie jest całkiem prosta (siedzisko pod pupą), tylko leciutko pochylona ku tyłowi). tak miałam w x-landerze XT i przynajmniej dziecko nie zjeżdżało. We wszystkich innych spacerówkach dzieic wisiały mi w pewnym momencie na kroczu, więc co chwilę poprawianie :ico_noniewiem:
Podobnie pochylone siedzisko ma Milena teraz w P&T i ja sobie bardzo chwalę. Bo jak jeździła w parasolce, zaraz się wściekała, bo było jej niewygodnie jak tak siedziała zawieszona, kręgosłup wygięty itd.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 20:34

rybka, pewnie wirusidło podlapałaś.
- nie sadze,siedze w domku,jak sie gdzies poruszam,to tylko z Zuzka,wiec mysle,ze i ona by miala,albo ktokolwiek. W obu ciazach na tym etapie mialam cos takiego ,widac "ten typ tak ma" Narazie spokoj od obiadu :ico_sorki:
Kupa aż po łopatki, oraz na rajtkach
- ups :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn, Jacobbopsy, Semrush [Bot] i 1 gość