Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 mar 2012, 12:17

asiab, trzymam kciuki &&&&&

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 mar 2012, 12:17

asiab, będzie dobrze.
o której jedziesz? z samego rana? i jutro na 100% już Ulka będzie z nami po tej stronie, czy to tyko tak orientacyjnie ci podali tą datę? (może chcą badania najpierw i wyjmą ją 9ego)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 mar 2012, 12:24

asiab, zobaczysz Ulcia bedzie zdrowa i wszystko bedzie dobrze

ma ktos nr do rybki?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 12:27

o której jedziesz? z samego rana? i jutro na 100% już Ulka będzie z nami po tej stronie, czy to tyko tak orientacyjnie ci podali tą datę? (może chcą badania najpierw i wyjmą ją 9ego)
bede wiedziała dziś po południu ginek bedzie do mnie dzwonił jutro na pewno szpital ale czy jutro bedą odrazu ciąć zależy od wyniku dzisiejszego .

[ Dodano: 07-03-2012, 11:28 ]
ma ktos nr do rybki?
ja mam zaraz do niej napiszę smsa

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 mar 2012, 12:32

asiab, mocno będę trzymała kciuki! &&& za pomyślne, zdrowe rozwiązanie :D


ale dzisiaj mam śpiący dzień...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 12:35

A ja dziś latam do kibelka już 3 razy mnie przeczyściło :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 mar 2012, 12:45

Hej kochane, ja sie chwilke nie odzywalam bo musialam mozg wywietrzyc od mojego chlopa, w pon trzasnelo mu cos w kregoslupie i sobie odbilam za caly weekend nerwow jaki mi zaserwowal :ico_brawa_01: tzn powiedzialam mu eby nieoczekiwal ode mnie niczego, ani wspolczucia ani pomocy bo ja od kilku m-cy mam bol przy kazdym ruchu nogami i plecy tez mnie napieprzaja kazdego dnia i on nie okazuje mi ani wspolczucia ani pomocy. Ulzylam sobie :-) A on lezal i cierpial (rwa kulszowa) Ale chyba cos dotarlo bo milutki i pokorny sie zrobil :-) Wczoraj pojechalismy auta ogladac, chcemy cos kupic i ja zakochalam sie w 2 sztukach. Jeden Ford S-max a drugi Ford Mondeo taki wielki, jakas taka wersja mega.
S-max:
Obrazek
Obrazek
a najlepsze jest to ze z tylu sa 3 niezalezne od siebie siedzenia i kazdy fotelik mozna zamontowac isofixem a jeszcze dalej z tylu sa 2 rezerwowe siedzenia, ktore sa zupelnie zlozone ale jak bylaby potzreba np moja mama by przyjechala to extra, wszyscy bysmy sie zmiescili. Ach, teraz tylko namowic mezula... wiadomo bysmy uzywane kupili i to na kredyt nie jest tak dobrze ale jak juz sie pakowac w kredyt to przynajmniej abysmy byli zadowoleni nie?

Jagoda, tak sie ciesze babo ze masz ten termin ustalony, ze mniej nerwow w Tobie kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ico_brawa_01: Po takiej coazy zaslugujesz na dobry porod. I nie boj sie bo ja tez w strachu.... Ale damy rade!!!!!!!! Ja sie wczoraj okreslilam co do porodu i jednak wybralam to wywolywanie z wczesnym znieczuleniem... Zobaczymy. Date mamy ustalic za tydzien z lekarka.

Karuzelka suuper!!!! Powiem Wam ze karuzelka, ja mialam dla Nell taka tiny Love rainforest z musyki powaznej jakas tam symfonia w ruchu czy cos takiego to byl najlepszy zakup jaki zrobilismy. Mala uwielbiala ta kazruleke, potrafila bardzo dlugo patrzec sie na te zwierzaczki, zawsze wieczorkiem zasypiala przy niej, a jak juz byla duza to zdemotowalismy luk i sama dolna czesc zostala i przy tym zasypiala. Uzywalismy jej chyba do 1,5 roku a potem za dobra cene jeszcze sprzedalismy :-)

Rowerek tez extra choc ja nie mam z takimi doswiadczenia.

Nell jest 0,5 roku mlodsza od Jagody wiec ja tez mam nadzieje na to ze sie tego lata nauczy na 2 koleczkach. tym bardziej ze dostalismy za friko od sasiadow tutaj taki fajny wielkosciowo rowerek dla niej po ich coreczce :ico_sorki:

I z mojego doswiadczenia z Zuzia wynika ze najlatwiej sie nauczyc lapac rownowage przy nauce na trawie (rownej) a nie na asfalie. biedna Zuzia chyba z tydzien na parkingu probowala i zawsze gleba byla a na trawe RAZ ja puscilam i od razu zalapala :ico_brawa_01:

Rybko, trzymaj sie w szpitalu, daj nam szybko znac co i jak :ico_sorki:

Asiub, jutro Wasz Wielki Dzien i powtorze NIE BOJ SIE TEGO PIEPRZONEGO CEWNIKA :ico_nienie: ALBO POPROS ABY GO ZALOZYLI JUZ PO ZALOZENIU ZNIECZULENIA .
Strasznie ci zazdroszcze ze juz jutro Ula bedzie z Wami!!!!

Serniczko, piekny brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Surtsey, a co to za gorszy dzien byl wczoraj??? Glowka do gory, nie przejmuj sie glupim chlopem, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do niani elektronicznej to nam nie jest potrzebna, mieszkamy w mieszkaniu, co prawda pietrowym, ale nie sadze abym nie slyszala dziecka. Jak bedzie potrzeba to kupie wtedy. wiem ze te Aventa wlasnie sa maloawaryjne. Ja kupilam za to monitor oddechu przenosny taki co sie do pieluszki przypina i jak dziecko przestaje oddychac to on najpierw zaczyna wibrowac i pobudzac dziecko a jak to nie pomaga to wlacza sie alarm. z powodu tego ze moje baby moze miec prob z oddychaniem na poczatku postanowilam w to zainwestowac te 380 zl. Nazywa Respisense Duo:
Obrazek

kurde musze was przeleciec jeszcze raz, bo na bank cos mi umknelo :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2012, 12:56

mama_zuzi1980, fajne auto i masz rację oddzielne fotele to rewelacja, bo przy 3 fotelikach czy nawet 2 przy tradycyjnej kanapie tylnej mogłoby byc ciasno :ico_oczko:
ak juz sie pakowac w kredyt to przynajmniej abysmy byli zadowoleni nie?
święta racja, popieram :-D
A ja dziś latam do kibelka już 3 razy mnie przeczyściło :ico_wstydzioch:
domyślam się, że to nerwy robią swoje, się nie martw będzie dobrze jej to już jutro !!
ale fajnie :ico_brawa_01: Trzymam za Was kciuki
Ja sie wczoraj okreslilam co do porodu i jednak wybralam to wywolywanie z wczesnym znieczuleniem... Zobaczymy. Date mamy ustalic za tydzien z lekarka.
wow to macie takie warianty wyboru? Fajnie :ico_oczko:

Też myślałam o rybie, ale jak już Asia do niej piszę, to ja się wstrzymam

coś zmęczona jestem i zastanawiam się czy się nie położyć na chwilę, puki Dadka nie ma...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 mar 2012, 13:15

coś zmęczona jestem i zastanawiam się czy się nie położyć na chwilę, puki Dadka nie ma...
kladz sie jak mozesz. tez bym to zrobila bo dzis jestem nieprzytomna. maz bedzie ok 20 jak wyszedl o 7, ale mam nadzieje ze zuzka moze usnie bo krotko spala w nocy

[ Dodano: 07-03-2012, 13:50 ]
dziewczyny pod koniec marca bedziemy malowac i nie wiem co wybrac jako dekoracje szablon i samemu pomalowac farba czy naklejke.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 mar 2012, 15:01

wisnia3006, ja mam ten sam problem co ty, więc niestety nie pomogę. z tym, że my malujemy jakoś lipiec/sierpień :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość