Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

07 mar 2012, 19:02

Marta, a co to za wieści... :ico_nienie: Leż jak najwięcej i wypoczywaj bo to jeszcze z 10 tygodni

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

07 mar 2012, 19:07

wpadłam dać znać po wizycie ale widze że nikt nie trzymał chyba kciuków :ico_placzek: no niestety mojej szyjki prawie nie ma, robił usg to może 0,5 cm zostało :ico_szoking: ale miałam 2 cm na wstępie to też tyle co nic- taka moja uroda :ico_noniewiem: mam wizyte za 3 tyg, do tej pory leżakowanie, luteina,magnez, nospa forte. jak sie pogorszy to po 28marca na kilka dni do szpitala i pewnie jakieś mocniejsze leki.
nawet nie jestem zaskoczona bo schemat identyczny jak przy juniorze :ico_noniewiem:
oby bez szpitala się obeszło :ico_placzek:
mam na plusie 6kg od poczatku ciazy. to mogę jeszcze 6 kolejne do konca bo założyłam że nie chcę więcej niż +12kg. No ale co tam waga, byleby niunia nie pchała sie za szybko na świat :ico_olaboga:

[ Dodano: 07-03-2012, 17:59 ]
a która to z Was też dziś ma wizytę? meldować się tu zaraz bo uciekam leżeć za 5 min :ico_noniewiem:
Marta słońce pewnie ze trzymalysmi kciuki. Smutno mi sie zrobilo ale mam nadzieje ze twoje malenstwo bedzie sie dobrze rozwijalo i nie bedzie chcialo szybko opuszczac domku. Ty prosze lez, wypoczywaj i nie denerwuj sie. Bedzie dobrze:) Nie wysilaj sie!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 mar 2012, 19:13

Leżenie non stop odpada niestety przy juniorze - musze go odwozić i odbierać z pkola no i ogólnie coś ciągle zrobić trzeba. ale leżę ile się da. mam nadzieje że szyja sobie ze mnie zakpi jak przy juniorku- miałam zielone światło do porodu od 9 czerca, miałam juz wtedy rozwarcie na palec, latałam wiec po schodach, cuda wianki odstawiałam i co?- 27 czerwca trafiłam do szpitala z identycznym rozwarciem i sączącymi sie wodami. oby i teraz tak było że dotrwam do terminu- tzn do konca 36tc chociaż :ico_sorki: bede sie oszczędzać na maksa.
Szpital nam mega pokomplikuje bo nie ma kto z urwisem być jak m. pracuje więc on musi urlop wziąc w razie czego a chcieliśmy żeby miał cały jak już dzidziuś sie pojawi na świecie. ale jak będzie tak bedzie, byle do maja

[ Dodano: 07-03-2012, 18:14 ]
zmykam, zajrze jutro wieczorem :ico_buziaczki_big:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

07 mar 2012, 19:29

Eeexh, Marta rozumiem Cię doskonale...
Ja też tylko się modlę, zeby bez szpitala się obyło, bo kto z Tyśką zostanie...
Trzymaj się Kochana

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 mar 2012, 20:59

Marta26, kurcze to nieciekawie - Trzymam kciuki zeby bylo ok i zeby szyjka juz sie nie skracala !

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 mar 2012, 21:20

Marta26, kurde ale wieści :ico_placzek: odpoczywaj dużo :ico_sorki: :ico_sorki: A nie chcą podszyć Ci szyjki? A co do urlopu męża to nie da rady wziąć zwolnienia?

Ja kupiłam ciążowe h&m za 10zł :ico_brawa_01: ale teraz niestety nic nie trafiam. Znaczy trafiam ale w olbrzymich rozmiarach. Jutro Tomka wiozę na terapię to może zajrzę i coś znajdę :ico_sorki:

co myślicie o tym wózku?


Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 mar 2012, 21:21

gosia888, wózek wyglada super!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 mar 2012, 21:25

No tylko z daleka od szpitala :ico_sorki: Ja też nie miałabym z kim Jolkę zostawić jakby co :ico_olaboga: Tzn zawsze mąż może się postarać o L4 na dziecko ale wiadomo że ile..z tydzień? I co dalej?

Marta bądź dobrej myśli :ico_sorki: Też znam takie przypadki że od 4 mieś. robiło się rozwarcie więc leżenie plackiem i nic więcej a jak doszło co do czego to poród trzeba było wywoływać bo dzidzia nie chciała wyjść :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 mar 2012, 22:02

L4 na dziecko ale wiadomo że ile..z tydzień?
ale Marta coś wspominała o paru dniach. Oby jednak nie było potrzeby :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 mar 2012, 22:06

Marta :ico_olaboga: co Ty to za wiadomosci przyniosłaś... trzymam kciuki zeby było wszystko ok &&& w ogóle to innej obcji nie przyswajam co do szpitalów to ja z dala nie nawidze w nich przebywać nawet w odwiedzinach... więc kochana teraz masz leżeć ile trzeba!!!

Qanchita ta biała bluzeczka naprawdę sliczna chyba sama zacznę polować na podobną :-)

ja właśnie smażę frytki :ico_szoking: :ico_wstydzioch: no cóż zachciało mi się to mam cała kuchnia w oleju bleeeeee ale mąż powiedział że wyczysci :ico_haha_01:

Gosia wózek super a co to za firma? tylko ten fotelik powiem szczerze nie wydaje mi się bezpieczny...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość