Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

09 mar 2012, 17:10

Kasiala, no ależ laska z Ciebie :)
A z tym skierowaniem to u nas też tak jest, niestety

[ Dodano: 09-03-2012, 16:14 ]
A tak na marginesie - muszę kupić sobie jakieś odzienie wierzchnie wiosenne do pracy i nie mam pomysłu :ico_zly: na allegro nic nie znalazłam...

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 mar 2012, 17:45

Kasiala, z ta glukoza wspolczuje jakies dziwne babki ja tez bylam dosc pozno i mi powiedzialy ze lepiej przychodzoc wczesniej poniewaz nie trzeba sie tak dlugo meczyc na tczo ale ja jakos wytrzymalam

:ico_brawa_01: za piekny i juz calkiem pokazny brzuszek ach no wlasnie swietne spodnie no i bluzeczka oczywiscie :ico_brawa_01:

A ja chcialam postawic :ico_tort: za moj kolejny tydzin :ico_ciezarowka:
Lece podladowac aparat tez pstrykne fotke w nowej kurteczce a co tam :ico_wstydzioch:
Ach no i dzis kupilam tuniczke na chrzciny po imprezie wstawie jakies fotki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

09 mar 2012, 17:48

hej :-)
czy któraś z Was brała antybiotyk o nazwie Duomox w ciąży? bo byłam dzisiaj u lekarza i mam grypę i zapalenie zatok :ico_chory: lekarz mówił że to jest bezpieczny lek w ciąży ale wole się upewnić..
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 17:49 przez malinowa19, łącznie zmieniany 1 raz.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

09 mar 2012, 17:48

Aniula pokazuj kurteczke

[ Dodano: 09-03-2012, 16:49 ]
hej :-)
czy któraś z Was brała antybiotyk o nazwie Duomox w ciąży? bo byłam dzisiaj u lekarza i mam grypę i zapalenie zatok :ico_chory: lekarz mówił że to jest bespieczny lek w ciąży ale wole się upewnić..
skoro lekarz tak mówi, to trza brać. Moja siostra go brała w ciązy na zapalenie oskrzeli i OK

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 mar 2012, 17:51

malinowa19, wiesz co ja brałam ten antybiotyk jak miałam zapalenie gardła ale nie byłam w ciązy... i dostałam po nim wysypkę poprostu jakiś skłądnik mnie uczulił...

Aniula, chwal się tu szybciutko a co przynajmniej humor ciuchami sobie poprawiamy :-)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

09 mar 2012, 18:03

ehhh.... to lecę do apteki i pewnie spać pójdę... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 mar 2012, 18:04

no i w ogóle byłam u lekarza po to skierowanie wygląda to tak jak bym wzięła ulotkę napisała coś na niej i podpiła pieczątką zadnych moich danych i zapytałam lekarza o to dlaczego Pani twierdzi ze godzina 11 to za późno na badanie skoro jestem na czczo i że dlaczego pora 07:00-08:00 jest najlepsza skoro ja kłądę się koło 00:00-02:00 to powiedział ze to jest widzi mi się laboratorium ze np w szpitalu jest to bez znaczenia i w innych laboratoriach byle by na czczo.

a tak nawiasem dzisiaj zły dzień dla mnei właśnie rozmawaiłąm z siostrą moja bo widziała się z bratową Naszą i bratowa zapytała jej na kiedy ja planuje chrzest no a moja siostra mói że na wrzesien wieć bratowa mówi że znowu ich nie będzie :ico_zly: bo nie będą co chwile latac bo w grudniu przyleca na chrzest jej siostry i ze znowu ja będe miała pretensje bo na naszym słubie też nie byli bo Kaśka ( tak ma bratowa na imię) 11 czerwca urodziła a my 26 czerwca mieliśmy śłub więc mnie wkurzyła kretynka to może niech zrezygnuje z chrztu siostry swojej a na nasz przylecą ahhhh.... :ico_puknij: a co jeżeli brata na chrzestnego poproszę...? Dziewczyny płakać mi się chce jak mi to siostra powiedziała to mi aż głos zadrżał a co do wesela to mój bart strasznie chciał przylecieć nawet sam bo do nich do Anglii przyleciała jej matka na miesiąc (straszna kobieta) i on nie chciał z nią siedzieć i mówi ze na weekend przyleci na ślub to ona sie nie zgodziła... że jak to ją z 2 tygodniowym dzieckiem zostawi... no ale jej matka już w tedy była... naprawdę mam dzisiaj straszny dzień w dodatku obchodziłam po aptekach jak głupia bo nigdzie nie było witamin Pharmaton Maturelle 60 kapsułek a były tylko 30 w cenie 49 zł a te 60 kosztuje 71,5 więc szukałam i w końcu w 3 aptece znalazłam :ico_sorki:

[ Dodano: 09-03-2012, 17:08 ]
sory dziewczyny ze Was tak zasypałam opisem mojej chorej na głowe bratowej :ico_wstydzioch:

Aniula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień to już skońcozny 27 i początek 28 :ico_szoking: to Ty rachu ciach rodzić bedziesz jak tez bym już chciała... powiem Wam ze już mi powoli przeszkadz brzucholek przy wiazaniu butów,soaniu i nie wspomnę o tym ze wieczorami robi się twardy i boli musze z lekarzem pogadac czy wszystko ok we wtroek wizyta... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 mar 2012, 19:12

Kasiala, mi ten bebzolek twardnieje szczególnie jak za dużo łażę w ciągu dnia.
A w ogóle piękny brzuszek i ciuszki też super :ico_brawa_01:
A bratowa rzeczywiście menda :ico_zly: Ja mam takie problemy ze szwagierką która jest chrzestną Jolki i wiecznie ma ważniejsze sprawy niż chrześniaczka :ico_noniewiem:

Aniulakoniecznie wklejaj fotki w nowych ciuszkach :ico_brawa_01:

malinowa19, ja nie wiem jak z tym antybiotykiem. Też miałam zapalenie zatok jakoś w święta ale lekarka kazała mi psikać bioparoxem tylko ( a aptekach już nie ma, przestali produkować).
Ale skoro lekarz Ci zapisał i wie że jestes w ciąży to powinno być ok :ico_oczko:
W końcu zdrowa mama to zdrowe dziecko :ico_oczko:

[ Dodano: 09-03-2012, 18:13 ]
Kasiala, wiesz, ja też mam wrażenie że te godzinki badania glukozy w labo to tylko ich wymysł :ico_zly: Pewnie wtedy jeszcze nie mają innych pacjentów :ico_nienie:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 mar 2012, 19:22

A wiec oto fotki reszta bedzie w poniedzialek w nowej bluzce :ico_oczko:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Kasiala, wspolczuje bratowej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

09 mar 2012, 19:39

Aniula, ohoho... ale śliczny brzuchalek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Kasiala, chyba wszystkie bratowe są takie dziwne jakieś.. współczuje..
moja szwagierka mieszka w moim domu rodzinnym już ponad rok i do tej pory nawet obiadu nie ugotowała :ico_sorki: nie mówiąc już o tym że nawet jej pampersa nie chce się posprzątać po swoim synku..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość