Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 mar 2012, 10:55

Ojej ale to czemu tak płakała? Co sie stało.
podejrzewam że Ja wszystko swędzi bo się zaczęła drapać, dostaje fenistil ale chyb anie bardzo pomaga, jutro jadę do kontroli to zobaczymy co mi powie pediatra
za pół roku Dorianka,
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2012, 11:16

pisalyscie cos o filmach, ja bardzo lubie thrillery..wczoraj widzialam fajny "Dom snów"..polecam..lubie takie, ktore trzymaja w napieciu, wywalanie flakow na wierzch mnie nie bawi..
"Oszukac przeznaczenie 5" dla mnie mega naciagane..z reszta wszystkie siqele typu "piła", "hostel", "oszukac.." "krzyk"..kazdy kolejny duzo slabszy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 mar 2012, 11:28

Dziewczyny zdjęcia śliczne i dzieciaczki kochana... jak szybko rosną!!!!!!!! Kwiatunio a Twoja niunia to włos naprawdę ma zajeżysty :-D :ico_brawa_01: boskie :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 mar 2012, 11:57

:ico_tort: za pół roku Dorianka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kazdy kolejny duzo slabszy :ico_noniewiem:
No dla mnie np film,,Oszukać przeznaczenie ,, to najlepsza była 2. A piła itp nie oglądałam .
Z polskich to uwielbiam,,Kariera Nikodema Dyzmy,, ,, zróbmy sobie wnuka,, ,,Vinci ,, czy jakoś tak. ,, Lejdis ,,.

Moja pospała dłużej więc ja wyszorowałam balkonik po zimie.Musiałam wodę 2 razy wymienić bo taka czarna była.I tak za drugim razem była czarna ale już nie chciało mi się myc 3 raz.
Teraz kawka a potem przebiorę pościel, ściągnę pokrowiec z materaca w sypialni i wypiorę wszystko.

[ Dodano: 12-03-2012, 13:36 ]
A tu znów cisza.
Moja ma kolejną drzemkę a ja wcinam cukierki.
Kurde miałam po obiedzie ostro się zabrać z P za porządki ale zadzwoniła znajoma że jej synem od wczoraj gorączkuje a ona mieszka sama z teściowa.Nie maja samochodu i nie ma czym jechać do lekarza .Więc poprosiła mnie.No pojadę bo trzeba sobie jakoś pomagać ,może ja kiedyś będę potrzebować pomocy.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 mar 2012, 16:06

hej dziewczyny

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

jestem po dwóch nockach :ico_spanko:
wczoraj wróciłąm z pracy to tapetowalismy pokój, potem spałam 30 minut i znów na noc do pracy :ico_olaboga: zasypiałam nad kasą :ico_olaboga:

no ale dałam rade :ico_sorki: teraz już pospałam :-D

dzieci śpią więc korzystam :ico_oczko:
izuś widać,że pracujesz, bo zdecydowanie mniej Cię na forum. Trochę szkoda, ale fajnie,że praca jest. No ktos musi pracować na nas bezrobotnych, hehe...
A jak tam mężu, nie rozpuszcza dzieci? :ico_haha_01:
Kocura :ico_buziaczki_big: heh miło wiedzieć ze ktoś za mną teskni :-D
a no czasu wolnego mniej, to i na forum nie zaglądam tak jak wczesniej, no ale mam nadzieje ze wybaczycie :ico_sorki:

Kwiatunio :ico_brawa_01: co zagladam to twój "licznik" wiecej na minusie pokazuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

biedna Izunia :ico_olaboga: strasznie musi ją to męczyc :ico_olaboga:
a wapno tez pewnie podajesz :ico_noniewiem: ech oby jej przeszło szybciutko :ico_sorki: masakra że te maleństwo tak sie musi wymęczyć :ico_olaboga:

[ Dodano: 12-03-2012, 15:09 ]
elibell Obrazek dla Dorianka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 mar 2012, 16:35

po obiadku, Julka lekcje zrobiła teraz z Izą siedzi bo młoda ma dzień świra :ico_placzek:
dziś dałam Izie mój obiadek ale średnio Jej smakował :ico_szoking: :ico_placzek: chyba za dużo mięska miała :ico_nienie: jutro zrobię marchewkę,ziemniaczki i inne warzywa z masłem ale bez mięska :ico_wstydzioch:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2012, 17:33

a ja wrocilam do domu i normalnie szpital..Kala choc pokaszluje to jest wesola i radosna, do zabawy gotowa, a Mila slaba jak cwist, stan podgoraczkowy, kaszle, gardlo czerwone :ico_olaboga: A. steka, ze sie zle czuje a tu do pracy musi isc :ico_olaboga: masakra :ico_olaboga:
kiedy przyjdzie wiosna :ico_sorki:

izus ty sie nie przemeczaj :ico_nienie: bo predzej czy pozniej ci sie to na zdrowiu odbije :ico_noniewiem: wyspac sie musisz!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 mar 2012, 17:46

Cześć :-)

U nas Maciek też by się tylko darł dziś, ale olewam go troszkę :ico_oczko:
Taka zemsta za te nocne pobudki i wstawanie o 5 :ico_haha_01:
A tak serio to chyba ta pogoda taka do kitu i wszystkich nosi troszkę, trzeba przetrwać.
Kocura heh miło wiedzieć ze ktoś za mną teskni
8-)
Pracuj, pracuje, ale śpij też trochę :ico_haha_01:
Co Wam się tak na remonty wzięło?
Nie maja samochodu i nie ma czym jechać do lekarza
no, w takiej sytuacji to bez auta jak bez ręki :ico_noniewiem: A jak ten chłopczyk?

Dorianku :ico_buziaczki_big:

Kiedy te dzieci nam tak urosły??? :ico_szoking:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 mar 2012, 20:18

A jak ten chłopczyk?
No ma zapalenie gardła i oczywiście standardowo antybiotyk mu dali.

Moja śpi.A ja zaraz będę pakować rzeczy do wysyłki bo dziś się kończą aukcje i 2 rzeczy już poszły.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 mar 2012, 21:13

wpadłam powiedzieć dobranoc bo padam na twarz, idę się wykąpać i lulu, jutro od rana z Izą na kontrolę :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości