Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 mar 2012, 10:55

Hej :ico_kawa:
po szczepieniu chcialam spacerkiem do mamy zajsc, a pogoda brzydka. Jeszcze nie pada ale lada moment pewnie sie to zmieni :(

Tez musze sie do ginka zapisac bo czas najwyzszy isc na przeglad. No i nad antykoncepcja trzeba tez pomyslec, bo na gumkach to daleko nie zajedziemy zdajsie. Zreszta to ze nie mam ciagotek do przytalsow to tez sprawa tego ze boje sie szybkiej kolejnej ciazy ;-) Smieje sie do mojego ze po tej ciazy i po porodzie to sie dziewica ze mnie z powrotem zrobila :-D

Trzymajcie kciuki za Martyske. Mam cicha nadzieje ze dobrze zniesie szczepienie.
No i ciekawe ile przybrala na cycusianiu :-)

A co do pobudek dzisiaj rewelka... Zasnela po 20, a obudzila sie 4:20 :-D Potem do lozka ja na cycusia wzielam - zasnelysmy i kolo 7 znow cycus solezalysmy i wstalysmy :-)

[ Dodano: 13-03-2012, 09:56 ]
coś Iki dawno nie było pewnie ma urwanie głowy z 4 dzieciaczków
Pewnie tak :ico_sorki: :ico_sorki: Moze zajrzy na dniach :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 mar 2012, 11:03

A co do pobudek dzisiaj rewelka... Zasnela po 20, a obudzila sie 4:20 :-D Potem do lozka ja na cycusia wzielam - zasnelysmy i kolo 7 znow cycus solezalysmy i wstalysmy :-)
kurde super ci śpi :ico_brawa_01: moje starsze miały taką melodie do spanka Lena raczej z tych małośpiących :ico_oczko:

no i trzymam kciukaski za Martynkę oby bez łezek się obyło &&

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 mar 2012, 11:04

Mad., mnie mówili że po szczepieniu nie powinno się spacerować. Oczywiście kciuki za Martynke są zacisniete :ico_oczko: i daj znać ile mała waży
Jadzia, jej ciągnie się Wam to choróbsko strasznie :ico_olaboga: ale mam nadzieję że to już końcówka.

Ja będę musiała kupić chyba już większą butle bo mały na noc dostaje mieszankę. Mam te butelki z tt 150ml i ostatnio robię pełne czyli więcej niż 150ml a mimo to młody jest jeszcze głodny i musi poprawić cyckiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 mar 2012, 12:21

:ico_kawa:

mad za Martynke &&&&&&&&&&&&&&&

Jadzia super ze lence sie poprawia :ico_brawa_01:

a Hania jest przekochana druga nocke cala przespala, od 18.00 nie pozwalam jej usnac, o 20.00 ja kapie ok 21.00 juz spi i wstaje o 6.00 rano :ico_szoking: juz tak druga nocke, wiec super czuje sie naprawde wyspana i nie zmeczona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 mar 2012, 12:24

a Hania jest przekochana druga nocke cala przespala, od 18.00 nie pozwalam jej usnac, o 20.00 ja kapie ok 21.00 juz spi i wstaje o 6.00 rano :ico_szoking: juz tak druga nocke, wiec super czuje sie naprawde wyspana i nie zmeczona
wow :ico_szoking: trzymam kciukaski oby juz tak zostało :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

13 mar 2012, 12:46

cześć dziewczyny ja dziś z rana jechałam z Olką do poradni logopedycznej i musiałam Kube ze sobą zabrać na szczęście większą czesć wizyty przespał :ico_sorki: ale następną wizytę sobie wzięłam na 10:45 żeby mieć więcej czasu na wyszykowanie się z dzieciakami bo na 8 rano to było trochę ciężko

Jadzia, dobrże że Lenka już lepiej oby już całkiem jej przeszło :ico_sorki:
i normalnie nie mogę się napatrzec na żabcię w podpisie :ico_haha_02:
:ico_haha_02: to samo u Beatka78, cudne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nic nie będę gadać ale Beatka78, Hania jest kochana że daje Ci pospać :ico_brawa_01:

Mad trzymam kciuki za szczepienie żeby Martynka bez płaczu je zniosła i potem spała grzecznie jak aniołek :ico_haha_02:

coś jeszcze miałąm napisać i mi wyleciało z głowy :ico_olaboga:

:ico_olaboga:

[ Dodano: 13-03-2012, 11:48 ]
aaa już mi się przypomniało bo nie pamiętam czy pisałam czy nie ale od ginki też dostałam tabletki anty Azalia i jak na razie dwa tygodnie biorę i jest ok czuję się dobrze :ico_haha_02:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 mar 2012, 13:35

e ok 21.00 juz spi i wstaje o 6.00 rano :ico_szoking: juz tak druga nocke, wiec super czuje sie naprawde wyspana i nie zmeczona :ico_brawa_01:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: żadne z dzieci mi tak nie spało... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
anty Azalia i
a one są dla kobiet karmiących???

jadzia kciukasy aby Lenka już nie chorowała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 13-03-2012, 12:39 ]
Aga26 to w nocy karmisz Borysa sztucznym??? ja czesto daje po kąpieli bo mały jak cały dzien na cycu siedzi to sa już takie flaki ze mały ssąc przed snem strasznie sie denerwuje i ciąga cycę ze złością i płacze...a tak tylko kap, kap, kap...i nic wiecej...a jak pośpi do pierwszej pobudki 4-5 godzin to znow są pełne...czasem tez i w dzien podam , bo moje piersi nie nadąrzaja za jego apetytem... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

13 mar 2012, 13:44

a one są dla kobiet karmiących???
tak to są właśnie dla mam karmiących moja gin mówi że mamy bardzo sobie chwalą te tabletki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 mar 2012, 14:00

dzwoneczek82, jak czytam jaki Twój mały ma apetyt to Tak jak bym o swoim czytała :-) sztuczne mleko po daje przed snem I wtedy pospi ze 4h a potem do rana jest na cych. W dzień też jest ne cych chyba że gdzieś idziemy np na spacer I wiem że zajmie nam to więcej niż 2h to też daje butle.


Młody wkońcu skapitulował I zasnął w lezaczku :-) korzystając z okazji lecę ogarnąć się do giną

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

13 mar 2012, 14:56

oj to te chłopaki zimowe chyba takie głodomory bop mój Kubulek też cały czas chce jeść (co i na wadze widać) z tym że on dostaje butle tylko jak jestem na siłowni a i to potrafi zjeść butlę i zaraz jak wrócę to cyca ciągnie dwa razy próbowałam na noc mu dać butlę że może dłużej pośpi ale nie ma różnicy śpi tak samo na samym cycu jak i na butli z cycem :ico_noniewiem: dziś własnie na siłkę ide to bedzie butla w uzyciu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości