Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 mar 2012, 18:20

mleko na 2 i podziałało
chyba będę musiała tez tak zrobić ale Ona nadal wypija max 140 mleczka

[ Dodano: 14-03-2012, 19:14 ]
Izunia śpi :ico_sorki: za chwilkę Julka idzie do kąpania i też do spanka i cisza w domku :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 mar 2012, 21:45

wiesz co ja chce taką... nie wiem jak ją scharakteryzować to poszukam zdjęć na allegro i zaraz wkleję;)
No to ja tego typu suknie miałam na ślubie.Pokażę ci foto katalogowe ale od razu mówię że na tym zdjęciu ona wygląda brzydko.Jutro poszukam swojego ślubnego to się pochwalę.
Obrazek

Moja zasnęła kilka min przed 19 .Była bardzo wymordowana.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

14 mar 2012, 22:05

jula a plakal bo cos mu sie dzialo, czy po prostu chcial byc z toba?
Jak Go już wzięłam na ręce to się uspokajał więc chyba chciał do mnie.
Ostatnio chyba za często chce do mnie i sam w ogóle nie chce wyleżeć na macie czy bujaku. Nie wiem jak Go od tego odzwyczaić :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 14-03-2012, 21:09 ]
izuś_85 napisał/a:
mleko na 2 i podziałało

chyba będę musiała tez tak zrobić ale Ona nadal wypija max 140 mleczka
Mi się wydaje, że to nie zależy od ilości wypitego mleka.
Mi Eryk normalnie pije po 120ml, a na noc potrafi wypić i 250ml mleka z kaszką a śpi i tak z 3h tak jak po 120ml mleka.

Marcz
śliczna suknia :-) .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 mar 2012, 22:51

chyba będę musiała tez tak zrobić ale Ona nadal wypija max 140 mleczka
Kondziu wypija 150-180
ale ostatnio woli inne jedzonko, mlekiem raczej gardzi, kaszke chętniej pije :ico_oczko:
tzn mleko z 1-2 miarkami kaszki :-D

[ Dodano: 14-03-2012, 21:55 ]
ech, nie napisałam wam
byłam dziś u gin po recepte na krążki antybaby i sprawdzić mój bolący jajnik :ico_noniewiem:
zrobiła mi ginka usg, macica ok ale na jajniku coś sie dzieje tzn nie widomo co, bo jelito jakoś dziwnie przeszkadzało, widziała zgrubienie na ściance jelita z naciekiem jakimś :ico_olaboga: a na jajniku guz/torbiel/cysta :ico_olaboga:
okaże sie po większej ilosci badań, póki co mam cytologie pobraną i skierowanie na kolejne usg
no i hormonki dostałam, bo moze samo sie wchłonie :ico_olaboga: ale boli bardzo podczas owulki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 mar 2012, 22:57

Dobry wieczór :-)

marcz piękna ta suknia :-)
Ja właśnie pożyczałam sukienkę i fajnie, bo teraz by mi było żal za parę groszy sprzedać. Mam welon na pamiątkę.

Taką miałam
Obrazek

Haha, ja to wogóle mam mało zdjęć na kompie, bo tak dawno wychodziłam za mąż, że aparaty cyfrowe były rzadko spotykane :-D

No i u nas widać wreszcie dwie białe kreseczki na dole!
Już myślałam,że nigdy mu nie wyrosną zębulki, ale dobrze idzie :-D

jula81, powiem Ci,że Maciek też lubi być adorowany i jest baardzo towarzyski, czyt. jak jestem za długo sam to wrzask! Nie mam pomysłu jak to zmienić, czasem trzeba po prostu olać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 14-03-2012, 22:00 ]
izuś_85, oj, to kiszka z tym czymś na jajniku :ico_placzek:
Oby się rozeszło :ico_sorki:

Jutro się wybieramy na ostatnie szczepienie, żółtaczka przed nami. A potem to już po roku kolejne.

[ Dodano: 14-03-2012, 22:00 ]
Hihi, ale ja chuda byłam na ślubie. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

15 mar 2012, 00:33

Kocura fajne zdjęcie, ślicznie wyglądałaś i suknia też OK. Podoba mi się Twoja wiązanka.
jula81, powiem Ci,że Maciek też lubi być adorowany i jest baardzo towarzyski, czyt. jak jestem za długo sam to wrzask! Nie mam pomysłu jak to zmienić, czasem trzeba po prostu olać :ico_wstydzioch:

Już nie wiem czy Ja go tak rozpuściłam czy po prostu taki typ. Chyba bez olania czasami się nie obędzie bo zrobić się nic nie da.

[ Dodano: 14-03-2012, 23:34 ]
zrobiła mi ginka usg, macica ok ale na jajniku coś sie dzieje
Oby nic poważnego nie wyszło :ico_sorki: .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 mar 2012, 00:52

Kocura ale ślicznie wyglądałaś na ślubie:):):):)

ja nie mam swoich zdjeć w kompie, jak kiedyś zgram z dysku to wam pokaże:)

a ja na noc robie 3 butelki, 2 z kaszka ryżową zazwyczaj jedna się zostaje, wiec jak mały idzie o 19 spać tak do 6 wstaje 2 razy na jedzonko, czasem budzę sie by dydka mu podac i już. Ale każde dziecię jest inne niestety i trzeba o tym pamiętac

Jutro moje goście jadą już :ico_placzek: aż mi smutno, znów będzie pusto i smutno.

Chrzestny dołożył sie w ogóle do trampoliny i kupiliśmy Elizie, i dziś składali, i jeszcze sąsiadka była na moment, a że nie mieszkają tutaj od 2 lat a hustawka na ogrodzie u nich bluszczem zarasta więc zapytałam czy mozemy pozyczyć dla dzieci i oczywiście sie zgodziła i teraz mamy hustawkę i trampolinę i wiecej mój ogród nie pomieści hihihihi,

[ Dodano: 15-03-2012, 09:14 ]
Doberek.

Pojechali :ico_placzek:

i wracam do szarej rzeczywistości, choć dzis dokładnie szarej bo mgła taka, że nie widze co za ogrodem sie dzieje

pochwale się, że Dorian zaczyna do przodu się przemieszczać, narazie sie czołga na rękach ale grunt, że zaczaił co z nimi można robić, no i 2 jedynki dolne wychodzą, przez co miałam ciężką noc.

Miłego dnia Kobietki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 mar 2012, 11:09

witam
cudowne suknie slubne prezentujecie, ja tez stawialam na skromnosc z elegancja i tez mialam dol sukni taki zwiewny woal i tren..ach jak sobie pomysle, jak czlowiek pieknie wygladal :-)

dokladnie tak jak moje przedmowczynie ilosc wypitego mleczka nie ma znaczenia dla tego ile dziecko przespi, a tym bardziej - przynajmniej u nas - czy pije z kleikiem, czy kaszka..mi ost braklo kleiku i od tamtej pory Kala jest na samym mleczku i spi tyle samo, a ilosc mleczka ktore wypije to na dobranoc 180 ml a w nocy do 150, ale zauwazylam ze czasem jej wystarczy po prostu troche herbatki, dzis wypila ok 0:00 z 60 ml i spala dalej, potem o 2 mleczko i spala do rana :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: dla Dorianka za przemieszczanie..
moja Kala na sliskiej powierzchni panelowej sunie do tylu, albo na boki, ale jest na etapie probowanie podnoszenia tylka :-) a poza tym wczoraj odkrylam ze przemieszcza sie siedzac na pupie, robi "hop-hopa" i zmienia miejsce skaczac :ico_szoking: :-)
wiadomo ze nie sa to jeszcze jakies metry, ale powolutku do przodu po cm, a z kazdym dniem dalej :ico_oczko:

a ja sie dzis fatalnie czuje, po prostu okropnie, schodza mi zatoki, do tego boli mnie glowa, do tego przy kaszlu boli mnie strasznie w plecach, nie mowiac o tym ze ogolnie lamie mnie, jakbym byla jakims paralitykiem..poki co jestem w pracy, zjadlam jeden Ibuprom Max, zaraz przespaceruje sie do UM z papierami..zobacze czy mi cos pomoze, wogole czuje jak mam ciezka glowe, ale tu nie uzycze termometru :ico_noniewiem: zaalarmowalam meza ze gdyby mi nie przeszlo ma po mnie przyjechac i odebrac auto..jedna kolezanka juz jest na chorobowym wiec nie byloby wskazane moje wolne, ale jak nic mi nie przejdzie to pojde po poludniu do lekarza i wezme choc na ten 1 dzien L4 bo szkoda mi urlopu :ico_noniewiem:

A. idzie z dziewczynkami na kontrole, Kalinka juz znacznie lepiej ale Milka :ico_olaboga: nie wiem czy dzis ne dostanie antybiotyku

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 mar 2012, 12:19

witam,

ja już z 2 kawusią, dziś mam mega lenia :ico_oczko: od rana nic praktycznie nie zrobiłam tylko poodkurzałam :ico_wstydzioch: chce posprzątać ale po południu jak Jula wróci ze szkoły, dziś piękna pogoda więc jak Iza wstanie to idziemy na spacerek :ico_sorki:
nocka oki, jedzonko było coś koło 2 i 5 a spała do 6.30 :ico_sorki: fajnie by było jakby nie jadła o 23 i 2 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 mar 2012, 12:21

ladybird23, zdrówka dla Was :ico_sorki:

elibell, daj znać jak trampolina, też chcemy Wice w tym roku kupić :-)

Kocura Bura, ale ślicznie wyglądałaś :-D

marcz89, gratuluję terminu, sukienka po prostu cudna :-)

jula, mój tak zawsze marudzi jak coś robię, bo śpi niewiele, więc niestety nie wyrabiam się z gotowaniem i innymi obowiązkami gdy śpi... dlatego na forum już tak nie zaglądam, bo nie miałabym serca plotkować, gdy on marudzi... taki typ chyba

O mężu nie chcę pisać, nasze małżeństwo przechodzi kryzys, jak będzie się okaże...

Wiki coś brało, ale chyba przeszło, bo dziś już temp. nie ma i psoci jak zwykle :ico_oczko:

[ Dodano: 15-03-2012, 11:22 ]
kwiatunio, świetne zdjęcie w podpisie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość