julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 mar 2012, 11:38

Ja się szybciutko tylko przywitam z :ico_kawa: życzę wszystkim miłej niedzieli i korzystając z cudownej pogody wybywamy na przyrodę :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

18 mar 2012, 12:02

Witam :ico_ciezarowka:

Aniula no to nieźle Was dopadło :ico_sorki: trzymam kciuki zeby już było ok i nie trzeba było wracać do spzitala a Ty na podłodze przy dziecku :ico_olaboga:

ja też tylko na chwilkę i i de pichcić do kuchni jakieś francuskie rogale miałam wczoraj ale wycieczka się przedłużyła :-) a znajomi mają wpaść później to musze mieć ich czym poczęstować... :-)

W końcu WIOSNA!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 mar 2012, 13:04

Witam i stawiam Obrazek za połowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniula - kurcze ,ale wstretny wirus - zdróka dla malutkiej - mocno trzymam kciuki!!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 mar 2012, 15:52

W końcu WIOSNA!!!
nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madleine i już połowa minęła :ico_brawa_01: teraz to z górki.

Marta26, widzę że Ty już prawie wszystko masz :ico_szoking: ja to jestem bardzo w tyle. Musze do koleżanki podjechać zobaczyć ten wózek głęboki. Spacerówkę chyba jednak tą graco kupię

Obrazek

a teraz odpoczywam bo się narobiłam przy pizzy.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 mar 2012, 20:08

gosia888, spokojnie, jednak jest parę tyg różnicy między naszymi ciążami. a ja tak kupuję "przy okazji" jak np mam jakąś wolną kaskę albo m. w jakims sklepie- jak z tymi pampkami :ico_oczko:
jak mnie uziemi w szpitalu to co potem zrobię? m.w razie czego instrukcje dostał co ma wyprać. ale mam nadzieję że sama to w maju zrobię :ico_sorki:
ale tu malutki ruch, wszystkie wiosny szukają :ico_haha_02: mi chłopaki bazie przynieśli :ico_brawa_01:
zmykam do wyrka, mam na potem malinowe karmi :-D to chyba pop corn zapodam :ico_oczko:

[ Dodano: 18-03-2012, 19:10 ]
gosia888, ta spacerówka ma bardzo płaskie siedzisko- podpytaj kogoś kto używał czy mu dziecko nie zjeżdzało. bo ja tak mam w chicco to młody zjezdzał ciagle dupką do przodu. lepsza okazała się spacerówka majaca ciut do środka opadające siedzisko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 mar 2012, 21:41

Witam:)

No wiosna wiosna:) Cały dzień w terenie spędziliśmy. Jolka uruchomiła już piaskownicę i huśtawkę a ja posiałam sobie w doniczki ziółka, paprykę i pomidorki koktajlowe...mam nadzieję że wzejdą :ico_sorki:
A teraz wiatr się ruszył, pada i burze słychać :ico_szoking:
Mam nadzieję,że jutro znów wróci słonko :ico_sorki:

Marta26, fajnie że już masz taką wyprawkę zrobioną :ico_brawa_01: Rzeczywiście jeśli istnieje ryzyko że możesz trafić do szpitala to lepiej żebyś miała już wszystko gotowe.
Z Jolką też od 26 tc zaczęłam się powoli pakować ale potem mi się strasznie dłużyło. Teraz poczekam przynajmniej do 30 tc:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 mar 2012, 22:05

podpytaj kogoś kto używał czy mu dziecko nie zjeżdzało.
wiesz identyczna spacerówka stoi u mnie pod domem :-D O proszę to ja i moja siostrzenica. Ona miała spacerówkę po koleżance a koleżanka z kolei kupiła na allegro używany. Zarówno koleżanka i siostra były bardzo zadowolone. Dlatego teraz myślę o tym wózku. A co do zjeżdżania jak się zapnie to chyba nie powinno być problemu. Co prawda siostra i koleżanka używały tej spacerówce gdzieś po roku dziecka.

Chciałam wkleić zdjęcie wózka ale na imageshack mam za dużo zdjęć :ico_zly: :ico_zly: a inne strony nie działają :ico_zly: z czego korzystacie?

[ Dodano: 18-03-2012, 21:07 ]
znalazłam w starych załadowanych zdjęciach ten wózek

To mój Paweł, siostrzenica a z tyłu Tomek. Jaki malutki bo to zdjęcie sprzed dwóch lat

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

19 mar 2012, 10:02

witam po pięknym słonecznym weekendzie :ico_brawa_01:

ja mam dzisiaj wizytę o 12 :ico_brawa_01: już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co się kryje w brzuszku :-)

przez weekend mama mi podrzuciła rocznego braciszka a ten mały skórnik no stop na rękach tylko :ico_sorki: ale przynajmniej mogłam sobie wyobrazić jak to będzie w domu jak bedzie już moje maleństwo na swiecie;D

[ Dodano: 19-03-2012, 09:02 ]
oooo.... a ja na 5 okienko wskoczyłam, a nawet nie wiem kiedy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 mar 2012, 10:36

Witam:)

Gdzie ta nasza wiosna? Dziś wieje niemiłosiernie i wywaliło nam kosz na śmieci :ico_olaboga: Musiałabym wyjść pozbierać :ico_zly:
już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co się kryje w brzuszku :-)
Trzymam kciuki żeby maleństwo się ukazało, bo moje długo robiło mi psikusy :ico_nienie:
przez weekend mama mi podrzuciła rocznego braciszka
Ale fajnie... Twoje Maleństwo będzie się prawie wychowywać z własnym wujkiem :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 mar 2012, 12:42

Gosia, ale na tym zdjęciu uwagę przyciąga zdecydowanie nie wózek :ico_haha_01:

Malinowa, no to kciukasy trzymam za usg żeby dzidzia chciała poakazać co ma między nóżkami :-)

Quanchita, u nas też strasznie wieje :ico_olaboga: Wprawdzie wyszliśmy na spacerek, ale nie byliśmy długo bo normalnie łzy z oczu lecą :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Harrysoorn i 1 gość