ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 mar 2012, 11:00

ja tez juz dawno nie zakladam Kali kombinezonu, rajty, spodenki + kurteczka, teraz wogole jak jest tak cieplo to taka mam polarkiem podszyta wiosenna kurteczke i jest git..nie ma co przegrzewac :ico_nienie:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 mar 2012, 11:27

ja tez juz dawno nie zakladam Kali kombinezonu, rajty, spodenki + kurteczka, teraz wogole jak jest tak cieplo to taka mam polarkiem podszyta wiosenna kurteczke i jest git..nie ma co przegrzewac :ico_nienie:
Ja tak samo ubieram małą.Kurteczkę ma taka ładna polarową cieniutka , a wczoraj to była w sukieneczce rajtuzach i tej kurteczce.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 mar 2012, 12:01

Widzę, że piszecie o czapkach u dzieci. Ja jestem podobnego zdania jak elibell w tej kwestii. Ja zakładam Wiki czapkę, gdy sama noszę (czyli zimą) i jak mocnej wieje na wiosnę lub jesień (ale taką cienką). Inne dzieci to chodzą cały rok i właśnie uszka mają zasłonięte :ico_puknij:

A z mężem to jest tak, że źle mnie traktuje. Nie chce się rozwodzić na ten temat, bo może mnie poczytywać... Chwilowo jest ok, ale na jak długo?

U nas chorób c.d. Mnie rozłożyło, Wiki też gorzej, na szczęście Piotruś lepiej :ico_sorki:

Ja mam takie plastikowe krzesełko do karmienia, przy Wice używałam, na razie przy Piotrusiu się nie przydaje. Karmię go w leżaczku. Z resztą jak go daję do tego fotelika, to Wiki strasznie panikuje, że to jej, choć już dawno w nim nie je :ico_noniewiem:

Piterek wstał...

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 mar 2012, 12:51

ja tez juz dawno nie zakladam Kali kombinezonu, rajty, spodenki + kurteczka, teraz wogole jak jest tak cieplo to taka mam polarkiem podszyta wiosenna kurteczke i jest git..nie ma co przegrzewac :ico_nienie:
U nas pobnie,też mamy taka kurtkę:-) wczoraj np. Antoś miał bodziaka,ogrodniczki i kurtkę - ostatecznie rozpiętą:-) konbinezon schowany już dawno:-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 mar 2012, 14:13

kwiatunio, ale Izunia silna :ico_szoking: pewnie lada moment zacznie raczkować :-D mój jeszcze się na czworaczkach nie ustawia.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 mar 2012, 14:28

kwiatunio, ale Izunia silna :ico_szoking: pewnie lada moment zacznie raczkować :-D mój jeszcze się na czworaczkach nie ustawia.
Moja też nie.Moja to chyba na końcu waszych wszystkich dzieci.
Ale wiem że przyjdzie i na nia kolej.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 mar 2012, 14:55

Hej dziewczyny. Zazdroszczę, że macie taką ładną pogodę, że możecie dzieciom kombinezony pochować. U nas wczoraj było pięknie ale tylko 10stopni. Więc mamy taki cienki kombinezon i Alanek w nim był na spacerku. Niestety dziś już tylko 4-5stopni. Także zimowo jeszcze całkiem, i do tego paskudny wiatr. Ja mieszkam na północy. U nas niestety zawsze najzimniej :ico_placzek:

Co do krzesełek bo któraś z was pytała to my mamy takie i jestem z niego bardzo zadowolona. Zresztą Alanek też. Podoba mi się to, że jak Alanek pił z butli to można go było położyć w tym krzesełku. Ma wyjmowany tackę podwójną, pasy, wyjmowaną tapicerkę, no i rozkłada się na krzesełko i stolik. Jest bardzo stabilne i nie zajmuje strasznie dużo miejsca :)
Obrazek

inia na pewno się wam ułoży. Powodzenia życzę, cierpliwości dużo i wyrozumiałości dla oby stron.
kwiatunio sprytna Izunia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 mar 2012, 15:28

hej laski.U nas chorobwo zaczyna sie tydzień...no masakra. Maja ma zapalenie oskrzeli a Kuba jest mocno przeziębiony :ico_olaboga: a i jeszcze wczoraj miał wypadek i rozbił cały nos ech...
Maja jest teraz okropna bo cały czas marudzi i placze, nie chce wogóle spać tylko chce byc na rączkach, nocetez słabe bo katar jej spływa i wtedy sie dusi i kaszle i wymiotuje flegmą... no ja cie dziękuję juz jestem zmeczona....
A waży 7100g.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 mar 2012, 16:08

hej laski, melduje ze żyje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

nie zagladałam bo czas ucieka nam przez palce

byliśmy w piatek u kardiologa z dziećmi
Konradek zdrowy wszytsko ok, ma jakieś włókienko sciegniste w serduszku ale to normalne u dzieci w tym wieku i sie samo zrosnie, taka niteczka w sercu

ale Majcia... ma problemy z serduszkiem :ico_placzek: jej serce nie bije miarowo, nie ma stałego rytmu i ma bardzo wyraźne zaburzenia, arytmię
jej zastawka jest niewłąściwie wykształcona, ale póki co jest szczelna dzieki Bogu :ico_sorki:
10 kwietnia jedziemy na holtera 20 kwietnia kolejna wizyta u kardiologa

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 mar 2012, 16:58

A waży 7100g.
No to chyba tez drobinka z niej . Zgrabna pewno dziewczyna.
U nas chorobwo zaczyna sie tydzień...
Uuuu to zdrówka
Majcia... ma problemy z serduszkiem
Uuuuu to zdrówka by się zagoiło i było jak powinno.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość