Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

20 mar 2012, 23:11

niestety Iza ma zeza ale prawego oczka , wcześniej uciekało Jej lewe, na razie obserwujemy :ico_placzek:
Biedactwo :ico_placzek: . Oby przeszło.

Izuś, oby Majci serducho wyzdrowiało :ico_sorki: .

Ja jutro do gina się wybieram i do pracy urlop wypoczynkowy wypisać bo macierzyński się kończy :ico_noniewiem: .

Mój mały ok. 8kg waży.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 mar 2012, 08:38

witam
ja wczoraj stwierdzilam ze nie nadaje sie kompletnie na nasze publiczne leczenie, nie mam po prostu cierpliwosci i zdrowia, gdyby nie Kala to chyba bym pol przychodni rozniosla..
mialam wizyte u neurologa na 10, nie dosc ze parking taki ze pozal sie Boze, w koncu przy kolejnym objezdzie jakis koles wyjezdzal to mi sie udalo wbic, wiec juz mialam cisnienie podniesione..ide do rejestracji, a tak kolejka a pani za lada zadnej :ico_szoking: 10 min do mojej wizyty a okazuje sie ze ja musze stac w tej kolejnce zeby odbila moja karte :ico_szoking: 25 min czekania/stania z ok 9 kg dzieciakiem na rekach :ico_puknij: potem kolejne 40 min czekania na swoja kolej, potem kolejne 20-25 min czekania na usg :ico_olaboga: przyjechalam umordowana do domu prawie o 13, wyjechalam z domu 9:30 :ico_olaboga:
wyniki srednie, Kala ma nadal dosc wzmozone to napiecie, nadal rehabilitacja, do tego te wodniaczki znow sie powiekszyly, wyszlo ze o 1mm, bo z jednej strony z 9 na 11 a z drugiej z 9 zmalalo do 8, zas kontrola za m-c, ale juz prywatnie pojade, bo nie na moje nerwy ta przychodnia :ico_olaboga:
kazala tez profilaktycznie isc do okulisty, takze znow prywatnie bo u nas w przychodni nie chciala sie podjac zbadania wzroku malemu dziecku :ico_szoking: :ico_noniewiem:
mam dosc..

izus to niedobrze, ciezko uslyszec ze cos z dzieckiem nie tego, nie? :ico_noniewiem: ale co nam, matkom, pozostalo..musimy wierzyc ze bedzie wszystko ok, ze to wszystko przejdzie z czasem :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 mar 2012, 09:02

Ciekawa jestem ile będę razy dreptać do drugiego pokoju
No moja od hmmm miesiąca chyba już śpi u siebie i powiem ci że pierwsze 2 tyg były ciężkie i już się miałam poddać bo wstawanie dla mnie 2-3 razy do niej nie było fajne.A teraz od jakiegoś 1,5 tyg budzi się tylko raz na karmienie.Chciałabym by tak zostało bo wtedy nie jest to uciążliwe.
Oczywiście tobie życzę by jak najrzadziej mały się budził w nocy.
A to córcia twoja ? To co się dzieje ?
ech, wiosna...
Ojjejj pyłki ją uczulają? Kurcze nie za fajnie.
Śmiejemy się z M., że pójdziemy we wrześniu powiedzieć, że kichali w marcu i żeby zdiagnozowała :-D
No to jest po prostu śmieszne. To co jeśli kogoś nie stać na prywatną wizytę?
Mój mały ok. 8kg waży.
No nie wygląda na takiego dużego.
Pokaz właśnie aktualne foto synka.

Ja dziś jadę na szczepienie więc zobaczę ile moja waży ale na pewno daleko do waszych.
25 min czekania/stania z ok 9 kg dzieciakiem na rekach
Ja tak też przeklinałam jak jeździłam z mała do alergologa .Musiałam w rejestracji się pokazać przed wizytą a tam kolejki jak za komuny.Małą miałam w nosidełku bo na rekach ciężko + torba że rejestracja zaraz obok wyjścia to wiało tam i nie kładłam jej na ziemi bo kurze itp i cały czas czyli jakieś 30 min trzymałam ją na rękach , a fotelik swoje tez wazy .


Nocka fajna .Pobudka o 2 i o 6 tak że jestem bardzo wyspana . Mała teraz ma 1 drzemkę a ja zaraz idę po śniadanko.
Aha i dostałam znów okres . Blee nie ciepie tego.

Między 11-12 jadę z mała na szczepienie .Miała mieć w tamtym tyg ale chorowała .Teraz już zdrowa bo nie kaszle nic tylko maleńki katarek więc jak będzie osłuchowo ok to szczepimy się .I znów będzie straszny płacz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 mar 2012, 10:31

kazala tez profilaktycznie isc do okulisty, takze znow prywatnie bo u nas w przychodni nie chciala sie podjac zbadania wzroku malemu dziecku :ico_szoking:
jesteś ze śląska, więc może weź skierowanie do kliniki okulistycznej w Katowicach. Tam zrobią kompleksowe badanie. Ja tam jeżdżę z córką od prawie 3 lat i jestem zadowolona, wiadomo że czasowo schodzi ale w jednym dniu mam wszystkie badania i co najważniejsze nie płacę za nic. Nie wiem jakie są teraz terminy musiałabyś się dowiedzieć.
Jak będziesz chciała wiedzieć coś więcej to pisz

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 mar 2012, 11:04

witam,

oczywiście jestem w trakcie picia kawusi :ico_kawa: domek posprzątany, obiadek prawie zrobiony, Iza śpi, dziś nocka w miarę, wstawałam chyba ze 6 razy ale jestem wyspana bo nie krzyczała tak jak wczoraj :ico_sorki:

ladybird23, to jest jakaś paranoja z naszą służbą zdrowia :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 mar 2012, 11:27

na szczepieniu byłam i Iza ma 7700 kg i ma 68 cm
kurczę to zaczynam się martwić waga mojej malutkiej bo w sumie chyba jest najstarsza tutaj a waży najmniej ... bosz... a u nas dalej chorobowo - Majka kaszle i wymiotuje flegmą, Kuba dzisiaj zaczął wymiotowac i ma gorączke :ico_olaboga: a ja spałam jakieś 3 godziny w nocy bo jak nie jedno to drugie i tak w kółko... normalnie zmeczona jestem psychicznie dziećmi!

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 mar 2012, 11:49

zirafka :ico_olaboga: współczucia. a to znów jakaś jelitówka? Szybkiego powrotu do zdrowia!

U nas dzisiaj od tygodnia pierwsza nocka lepsza, Oliwia tylko dwa razy w nocy wstała :ico_sorki:

Mam nadzieję, że już lepiej będzie. Powiedzcie mi jak to było u Waszych dzieci z ząbkowaniem, bolało je tylko dopóki się ząb nie wyrżnął czy później też jeszcze?
Bo u Oliwki ząb już jest a wczoraj to tak wyła z bólu że masakra :ico_placzek: Gryzak to w całości chciała połknąć :ico_placzek:

A co do służby zdrowia to naprawdę szkoda się wypowiadać... Wszędzie to samo terminy na rok do przodu :ico_puknij: Raz w przychodni byłam i taki starszy pan do kardiologa chciał się zapisać może to styczeń był góra luty, i Pani do niego że terminy na wrzesień dopiero. Pan stwierdził że jak jeszcze dożyje to przyjdzie. Masakra :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 mar 2012, 11:55

Majka kaszle i wymiotuje flegmą, Kuba dzisiaj zaczął wymiotowac i ma gorączke
faktycznie przyplątało się do Was to choróbsko, zdrówka :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 mar 2012, 12:15

moni dziekuje, ja tam nie widze potrzeby pujscia do okulisty, ale skoro neurolozka stwierdzila ze by sie przydalo zeby wykluczyc jakies tam ewentulanosci, to sie umowilam prywatnie, gdyby mi cos wypatrzyla, choc w to watpie, to sie do ciebie zglosze :ico_oczko:

zirafka czy masz jazde na calego :ico_placzek: przechodzilam to niedawno wiec wspolczuje z calego serca :ico_sorki: nia dawaj jej czasem mleka bo bedzie jeszcze bardziej zygac :ico_noniewiem:

A. byl dzis z Kala u pediatry i wazy 8800 :-)

a apropos mojej wczorajszej wizyty w przychodni, dzis mam mega zakwasy w rekach :ico_olaboga: nie umie normalnie wyprostowac rak, bo mnie cholernie ramiona rwia :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 mar 2012, 12:16

Doberek

Chorowitkom zdrowia zycze, jejuś u wasciągle jakieś choroby i nerwice z lekarzami, współczuję bardzo.

U nas oprócz katarów i wychodzacych zębów wszystko dobrze i niech tak zostanie, no i z kurzajką Elizy też walczymy, już ładnie zasycha i lada dzień powinna odpaść.

maż mój miał robione badania krwi i wszystko ok tylko ma nadciśnienie, na co dostał leki (dodam, ze darmowe na szczęście) i teraz co 2,5 tygodnia będa sprawdzać mu krew czy leki pomagaja i jak i co ważniejsze nie ma siedzenia w kolejkach, zapisujesz sie do lekarza idziesz wpisujesz w ekran dodtykowy, ze juz jesteś i czekasz aż wyświetli sie nazwisko i do jakiego lekarza masz sie udać, a często lekarze sami wychodzą po pacjenta na korytarz. Czekalismy najdłuzżej moze 15 min, bo wiadomo nieraz sie jakas wizyta przedłuży.

Czemu tak nie można w PL???Nie rozumiem tego :ico_puknij:

Pierwsza noc doriana w nowym pokoju dość dobrze, wstawałąm ze 2 razy na karmienie, a ze 4 by sprawdzic czy oddycha, hehehehe wiec jest dobrze, łóżeczko mu się podoba:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość