Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 mar 2012, 10:42

PS. powiedzcie czy w ciąży mogę brać amol ?? kiedy mi to bardzo pomagało, mężowi też..i chyba w ciąży z Kuba brałam go o ile dobrze pamiętam ... na łyzeczke cukru kilka kropelek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 mar 2012, 10:50

Hej dziewczyny,

Najpierw kilka slow do evvelki. Kochana jak przeczytalam to co napisalas o swoim partnerze to az mnie scielo po prostu... i ja narzekam na swojego faceta? JA jestem osoba po przejsciach (rozwodzie) i mam alergie wrecz na takie zachowanie. Poki co jak nie masz gdzie sie podziac to zacisnij zeby, ale jak tylko przejawi do ciebie cien agresji czy do dziecka to dzwon na niebieska linie i spieprzaj od niego. A on jest winny placic ci alimenty nawet jesli jestes "tylko" w ciazy wiec postrasz go trche. bo to ze nie macie slubu to akurat plus dla ciebie. A co on myslal ze posiadanie partnerki i dziecka to zabawa w dom??? Powiedz mu ze czas jest wyjsc z piaskownicy, zabawa sie skonczyla i zaczelo prawdziwe zycie! Trzymaj sie kochana!

Sylwia, ale konowal lekarz, moze mial cicha umowe z firma farmaceutyczna podpisana na wypisywanie akurat tych lekow i mu wycieczke na Teneryfe obiecali jak jakis pulap osiagnie :ico_zly:

Kingoza, wow, twoj T ma dobre serducho. Ten kto ma dobre serce do zwierzat zazwyczaj jest fajnym czlowiekiem!

Asiu, ja im blizej porodu to tylko mysle czy maly zdrowy.... :ico_noniewiem: a to 3-cie dziecko.... :ico_noniewiem: Tutaj ta opieka prenetalna taka skromna, 1 usg w 19 tyg , no ja mialam dodatkowo to w 12 jak robilam badania genetyczne..... Justynka30 mieszka w innym jakby wojewodztwie to ma jeszcze teraz na koncowce takie gdzie wlasnie podaja wage malucha itd a u nas nie robia tego. No i zero badan... Ja w calej ciazy u poloznej bylam 4 razy :ico_noniewiem: No i boje sie czy malutki zdrowy, czy jakis bakterii nie mam itp choc na codzien walcze z tymi myslami i laduje sie pozytywnymi wizjami :ico_oczko:

Biniu, where are you?????? Moze rodzisz?

Justyna30, o ja pierdziu z ta pralka, no to macie niezly wydatek :ico_olaboga:

Dzis chyba zaczne pakowac torbe do szpitala, tzn zapakuje 2 mniejsze, jedna dla dzidzi a druga dla mnie.... Choc co tam pakowac jak na porodowce to sie spedza kilka (-nascie) godzin a na poloznictwie max 1 dobe i do domu wyganiaja :ico_haha_01:
Ja chyba zaprotestuje, bo uwielbiam szpitale (skrzywienie zawodowe) i bym z checia 2 doby polezala zeby troche dojsc do siebie zanim wpadne w szpony 2 pozostalych dzieci :-)

[ Dodano: 23-03-2012, 09:52 ]
Sylwia, spokojnie mozesz sobie wziasc, mimo ze ma alkohol, ale to tylko kilka kropli to na pewno nie zaszkodzi. Ja sobie klate smarowalam :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 mar 2012, 10:53

oo i nacierac na wieczor tez bym sie tym mogła ??? a inhalacje ?? z goracej wody i amolu ??

[ Dodano: 23-03-2012, 09:59 ]
kingoza, a ja kocham koniki .... jej jezdzilam kiedys konno :) w stadninie mm to bylo cos pieknego :)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 mar 2012, 11:07

Hej dziewczyny,

Najpierw kilka slow do evvelki. Kochana jak przeczytalam to co napisalas o swoim partnerze to az mnie scielo po prostu... i ja narzekam na swojego faceta? JA jestem osoba po przejsciach (rozwodzie) i mam alergie wrecz na takie zachowanie. Poki co jak nie masz gdzie sie podziac to zacisnij zeby, ale jak tylko przejawi do ciebie cien agresji czy do dziecka to dzwon na niebieska linie i spieprzaj od niego. A on jest winny placic ci alimenty nawet jesli jestes "tylko" w ciazy wiec postrasz go trche. bo to ze nie macie slubu to akurat plus dla ciebie. A co on myslal ze posiadanie partnerki i dziecka to zabawa w dom??? Powiedz mu ze czas jest wyjsc z piaskownicy, zabawa sie skonczyla i zaczelo prawdziwe zycie! Trzymaj sie kochana!
Trzymam się, trzymam póki co nie mam wyjścia, mam tylko nadzieje ze wkoncu dorosnie

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

23 mar 2012, 11:19

hejo :-) mój mały wali mi po kroczu i po pachwinach, jak spie to jest git, po nocy tez ale jak sie w dzien rozszaleje tak masakra...droga do lazienki to meka :-D tak mnie czasami boli w tych pachwinach...w srode mam wizyte, mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 mar 2012, 11:21

. zaden tam galop :ico_haha_01:
- :-D :-D
. i powiedzial ze kobieta w ciazy nie powinna stac w kolejce :-D
- brawo dla Pana :ico_brawa_01:
PS. powiedzcie czy w ciąży mogę brać amol ?
- nie wiem,ale jak ci pomagalo,to kilka kropel nie zaszkodzi takiej wysokiej ciazy chyba :ico_sorki:
Choc co tam pakowac jak na porodowce to sie spedza kilka (-nascie) godzin a na poloznictwie max 1 dobe i do domu wyganiaja :ico_haha_01:
- i fajnie :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 mar 2012, 11:23

ja mam pytanko.. jak dziecko obraca sie głowka w dół to czuc to ze sie przekreca?? i kiedy powinno sie odwrocic?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 mar 2012, 11:30

evvelka, to chyba zalezy. Przy Zuzi nie czulam a przy Nell tak. Teraz nie czulam... Poza tym na tym etapie ciazy bebis ma jeszcze na tyle miejsca ze moze sie zmieniac to polozenie....

[ Dodano: 23-03-2012, 10:32 ]
ooooo k***wa , wskoczylo mi ostatnie okienko , aaaaaaaaaaaaa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

no to siup soczkiem :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 mar 2012, 11:41

mama_zuzi1980, za ostatnie okienko ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 mar 2012, 11:46

jak dziecko obraca sie głowka w dół to czuc to ze sie przekreca??
wiesz.. ja chyba to czulam ale nie jestem pewna czt to TO :-D na jednej wizycie mala byla glowka w gore po kilku dniach czulam jakby mala miala mnie rozerwac doslownie , przylozylam reke do brzucha u czulam jak wszytsko sie obraca i przewraca ... i potem juz przeszlo i na kolejnym badaniu mala byla juz glowka w dol .. do bylo ok 7/8 miesiaca i tak juz pozostala i juz nie czuje zadnych boli .. no chyba ze ma ochote mnie potorturowac i rozciagac raczki czy nozki :-D
wskoczylo mi ostatnie okienko ,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zostal ostatni miesiac :-D
JA jestem osoba po przejsciach (rozwodzie)
wybacz ze zapytam, a z obecnym pratnerem jestes po slubie ??
Kingoza, wow, twoj T ma dobre serducho. Ten kto ma dobre serce do zwierzat zazwyczaj jest fajnym czlowiekiem!
fakt :-) choc ma czasem takie dni ze mam ochote do :503: to taka maruda ze szok :ico_haha_01: no gorzej niz baba :ico_oczko: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość