Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 mar 2012, 20:59

Kasiala, śliczny wózek i bardzo gustowny kolor :ico_brawa_01:
taki unisex - jak będzie drugi chłopak to też będzie pasował :-)
dokładnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

26 mar 2012, 21:01

Juchlik współczuję z zębami ja na szczęście nie narzekam na swoje ale wiem co znaczy szwy na 8 bo sama miałam usuwaną chirurgicznie 2 lata temu to było miesiąc przed śłubem i musiałam prywatnie kosztowała mnie ta "przyjemność" 450 zł mimo ze miałam skierowanie na NFZ na już to głupi lekarz mói zebym za miesiącx przyszła więc mu tłumaczyłam ze mam śłub to mói do mnei że z czegoś trzeba zrezygnować to zapytałam czy stanie za mnei na ołtarzu :-D to łaskawie poweidział ze o tydzień wcześniej może przesunąć ale ja z opuchlizną nie chciałam iść do śłubu więc poszłam od razu.

[ Dodano: 26-03-2012, 21:04 ]
Qanchita, dziękuję :-) wiecie myślę ze długo parasolki nie będę musiałą kupić może nawet wcale bo ten wózek pożadny jest a taką byle jaką spacerówkę na wyjazd za granicę to mam u siostry jak to się mówi to zajechania zobacyzmy.

[ Dodano: 26-03-2012, 21:05 ]
Madleine, to jak 2011 to ja widziałam kolor taki niebiesko granatowy bardzo naturalny i dla chłopca w sam raz więc śmiało możesz kupować :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 mar 2012, 22:07

ja Dawisia przez cały dzień rodziłam naturalnie, ale w końcu poród zakończył się cc, jak się później okazało można było tego uniknąć :ico_placzek:
współczuję, najgorsza z możliwych opcji. To już lepiej od razu na cesarkę.

Co do wózka muszę w końcu pojechać zobaczyć ten wózek do koleżanki - gondolę co ma mi pożyczyć. Czy od niej pożyczam.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 mar 2012, 22:19

Tośka_30,musze sie z tym oswoic i moze kiedys na plaze wyjde...
ktosiek sama bym ja schrupala hihi :-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 mar 2012, 08:00

witam się porannie :)
i od razu się pożalę, że suchy kaszel mnie męczy... Co mozna na kszel zażywać? Bo pół nocy nie spałam, aż brzuch mnie cały dziś boli :ico_zly:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

27 mar 2012, 08:31

Mad. pozastalo mi powzdychac ,Martynka jest cudowna :-)

Madleine Wszystkiego Najlepszego :ico_buziaczki_big:

Kasiala wozek sliczny musze powiedziec ,ten kolor ktory wybralas najfajniejszy ,pozostale za pstrokate.

wstaje i sprzatam :)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 mar 2012, 09:00

Madleine wszytskiego najlepszego :)

Kasiala wózek też mi się podoba; choć ja już wiem, że do miasta i na nasze wypady poza miasto nie chcę już pompowanych kół- stelaż zajmuje za dużo miejsca. Ja chyba zdecyduję się na bebe confort lola lub pep pergo...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 mar 2012, 10:53

Tośka_30, Zrób sobie syrop z cebuli - najlepszy na kaszel,mi bardzo pomogl przy zapaleniu oskrzeli. pokroj cebule na krazki,zasyp cukrem i na cieply kaloryfer i potem pij łyżkami. Naprawde pomaga!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 mar 2012, 11:09

Madleine, sto lat sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

przyszłam z malą kawką to zanim doczytałam to wypiłam :ico_noniewiem: :ico_oczko:

wózek fajny tylko dla mnie kasa jednak za duża. mam mojego Xlanderka nie wiem który rok ,za 500 zł z ogonem i obym zadowolona była :ico_sorki: gondolka taka troche przyżólka w środku ale spacerówka luks a to ona bedzie dłużej służyła :ico_sorki:

jutro gin, niech się nawet nie waży mówić że szyja dalej szaleje, nie po to lezakuję :ico_nienie:
za 5 dni bedę miała pełne 30tc i jakoś tak mi z tym lepiej na duszy :ico_sorki:

ja wam pisałam że przytyłam jakieś 14 kg poprzednio a schudłam 20 ale boję się że teraz latka nie te i waga tak szybko nie zleci :ico_oczko: ostatnio najwięcej przybyło między 25-35 tc i widze że teraz to samo będzie bo mam już jakieś 8kg na plusie. to lezenie tez nie pomaga :ico_noniewiem:
ale w lecie pobiegam po górkach to mi zleci :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-03-2012, 11:21 ]
zmykam na dziś a tu dwie wiosenne mamuśki na porodówce, doczytam sie jutro - o ile torby pakować nie będę :ico_noniewiem: jenyyyyyyyyyyy, ja nie chce do szpitala :ico_placzek: dobra, nie marudzę, uciekam. w szpitalu nie biją, nie gryzą, jeść dadzą. przeżyję. no nie? :ico_chory: ja mam syndrom białego kitla a tam same kitle dookoła. Może chociaż mają niebieskie :ico_oczko:
miłego dnia i do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 mar 2012, 11:44

Witam kochaniutkie :-D

Marta nie panikuj bo nic to nie da. Straszna panikara z Ciebie :-D :ico_nienie: i nie ma co się bać kitla :-D po za tym nie wiadomo czy w ogóle masz isę czego bać bo nikt do szpitala jeszcze Cię nie wysłał!!!

wiecie dziewczyny ostatnie dwie noce tak mnei skurcze mordowały... tzn żadnej regularnosci to one nie miały ale spać się nie dało... nawet nospa nie pomogła... Mnie gardło dalej boli w nocy w ogóle strasznie zimno mi było :ico_chory: upociłam się jak nie wiem co :ico_olaboga: i śnił mi się jakiś przystojniak tylko nie wiem jak wyglądał :ico_haha_01: jejku ja nie chce być chora :ico_chory: w piatek idę na 3D w ogóle opryszczka tak zwane "zimno" mi wyszło czy to jest groźne...?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość