Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 21:46

dokładnie, my rodzimy dzieci i odpoczywamy reszta należy do męża :-D
- zwlaszcza,ze oni jeszcze moga sie po naszych mekach napic na tzw pepkowym :ico_oczko:
a M chce Piotr Franciszek (po swoim tacie).
- a to zle? Moj maz tez sie zawsze na drugie upiera i tym sposobem Andrzejek na drugie ma Wiktor,bo jak na pierwszym USG z nim w ciazy lekarz powiedzial,ze to dziewczynka,mi sie snilo,ze chlopiec i wlasnie Wiktor :ico_oczko: A Zuzia jest Zuzanna Lucyna,bo mojej kochanej tesciowej,bo to jej jedyna wnusia :-D
A Szymon bedzie Szymon Piotr - bo tak sie maz uparl,po jego dziadku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 21:47

już się cieszyłam że będzie ładnie a tu proszę- pogorszenie pogody :ico_zly:
też liczyłam na to, że tak zimno już nie będzie, bo taka temp w dzień oznacza mrozy wieczorami i w nocy, a ja tak nie lubię zimna i w gołe tak fajnie jak słonko świeci...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 21:48

bo taka temp w dzień oznacza mrozy wieczorami i w nocy,
- to moze my sie cieszmy,ze te nasze dzieci jednak jeszcze nie wychodza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 21:50

Asieńka86 napisał/a:
a M chce Piotr Franciszek (po swoim tacie).
- a to zle?
no właśnie, co innego jakby chciał 1 zmieniac :ico_oczko:

iw_rybka, masz jakieś wieści od Su, wiem, że na innym wątku razem urzędujecie a coś się dawno nie odzywałą...

[ Dodano: 28-03-2012, 21:54 ]
to moze my sie cieszmy,ze te nasze dzieci jednak jeszcze nie wychodza :ico_oczko:
tak tu masz rację, mamy powody do radości, bo koniec kwietna początek maja to raczej już ładnie i ciepławo, bez takich spadów temperatur (oby) :-)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

28 mar 2012, 21:56

Asieńka86 napisał/a:
a M chce Piotr Franciszek (po swoim tacie).
- a to zle?
nie, ale mi się po prostu nie podoba :ico_wstydzioch: i jestem zwolenniczką jednego imienia :ico_oczko: co innego gdyby powiedział że chce po sobie to jeszcze byłabym w stanie przeżyć :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 mar 2012, 21:59

że na innym wątku razem urzędujecie
- nie,na FB czasem. Ostatnio pisala,ze padla im karta graficzna w komputerze,a to spory wydatek - do tego maly ma ospe :ico_olaboga:
Zagadne do niej zaraz,moze sie czegos dowiem :ico_sorki:
bez takich spadów temperatur (oby) :-)
- tak bedzie :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 mar 2012, 22:03

nie, ale mi się po prostu nie podoba :ico_wstydzioch: i jestem zwolenniczką jednego imienia :ico_oczko: co innego gdyby powiedział że chce po sobie to jeszcze byłabym w stanie przeżyć :ico_wstydzioch:
aha a nie da sobie przegadac, żeby jednak nie nadawał 2 imiena w urzędzie, szkoda Twojej fatygi, a tak jak go zarejestruje to od razu pozałatwiac też może trochę z aktem urodzenia i byłoby z głowy a tak dopiero po rejestracji to zrobicie

[ Dodano: 28-03-2012, 22:09 ]
Myszka_ napisał/a:
bez takich spadów temperatur (oby) :-)
- tak bedzie :-D
jak urodziłam Damiana 4 lata temu, to te dni co byliśmy w szpitalu były ostatnimi dniami brzydkiej pogody, a potem jak już się zrobiło ładnie i ciepło to tak zostało - licze teraz na to samo :-D

[ Dodano: 28-03-2012, 22:29 ]
zmykam, bo padam
Dobrej nocy Mamuśki

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 mar 2012, 23:48

Hej.
Ja tylko na chwilke z tel. Wszystko u nas ok tylko mam wirusa w kompie i nic nie mogę zrobic.
Jestem ostatnio już slaba i brzuch mi się napina ale chociaż poprasowalamM
Nie wiem kiedy uda mi się naprawic kompa. Totalnie nie moja bajka.

Pozdrawiam i znikam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 mar 2012, 08:54

u nas z papierzyskami też M. latał. slicznie wszystko pozałatwiał :ico_sorki:
co do drugiego imienia, to u nas miało być drugie imię u Tobisia - Tobiasz Mikołaj, ale jakoś nam w końcu nie wyszło :ico_haha_01: i został sam Tobiasz.

rybka, ty tam zaciskaj kolana, bo Szymek nie może teraz wychodzić! Nie na takie zimno! Serwuj mu ładnie te apetyczne truskaweczki :ico_haha_01: A ostatnio koło nich przechodziłam i stwierdziłam, że jak są takie wielkie, to pewnie i pełno w nich wody i są niedobre, więc nie wzięłam :ico_puknij: teraz żaluję! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2012, 09:41

Bry Dzień,
jak tu spokojnie o tej godzinie :-D

Ja się nie wyspałam, znów obudziłam się jakoś nad ranem i pospane
miałam takie sny erotyczne, że uhhhh :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
no żywcem potrzeby się ujawniają, ale tyle czasu bez seksu to co się dziwic :ico_noniewiem:

Mężu naprawił wczoraj żelazko, podobno jakiś kabelek się wypiął, to dziś chcę choc trochę poprasowac, trochu już sprzątłam i mam zamiar oglądnąć "porodówkę" bo sobie nagrała i za prasowanie się wezmę... Teraz leci wersji angielska, wg mnie lepsza od amerykańskiej, bo mają tak aktywne porody i dużo lepiej się to ogląda :ico_oczko:

miłego dnia życze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość