Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 mar 2012, 12:23

Mamusia28, Dobrze,ze szyjka sie wydłużyła - oby tak dalej - lez kochana ,odpoczywaj i sie nie stresuj - bedzie dobrze!

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

29 mar 2012, 12:25

Mamusia za Was też trzymam kciuki

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

29 mar 2012, 14:02

hej Kochane :-)
ja sobie porządki w domu robię, i zrobiłam sobie chwilę przerwy a w tedy Dzidziek tak jak nigdy takie kopniaki mi dawał że jednego kopniaka udało mi się zobaczyć, jak brzuszek podskoczył :ico_brawa_01: może w końcu teraz tatuś bedzie mógł poczuć ruchy bo się strasznie niecierpliwi :ico_brawa_01:

trzymam kciuki żeby Marta szybko wyszła :ico_sorki:

Mamusia super że już lepiej :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 mar 2012, 14:22

Quanchita tak sobie przypomnialam,może do wizyty u lekarza sprobowalabys globulek propolisowych? Sa dobre na infekcje i sa bez recepty. Może doraźnie by pomogły?

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

29 mar 2012, 14:27

Quanchita tak sobie przypomnialam,może do wizyty u lekarza sprobowalabys globulek propolisowych? Sa dobre na infekcje i sa bez recepty. Może doraźnie by pomogły?
mi gin przepisał Nystatynę i baaaardzo pomogła :ico_sorki: bo miałam takie noce że płakałam aż...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 mar 2012, 15:50

Marta to dobrze ze z szyjką ok :-) ciesze się że tylko profilaktyczni etrafiłaś do szpitala pewnie że lepiej dmuchać na zimne... :-)

Mamusia super wiadomości Nam przynosisz :-) ciesze się ogromnie że wszystko ok a czas będzie sobie mijał nawet się nie obejrzysz a będziesz już rodzić :-)

Ja wczoraj myślałam ze umrę przez to gardło... tak mnie na wieczór dopadło że ledwo co móiłam a tak mnie bolało ze przy wykrztuszaniu czułam jak by mi papierem ściernym albo szczotką drucianą po gardle ktoś jeździł :ico_chory: ale za to dzisiaj rano się obudziłam kilka razy wyksztusiłam taką ochydną flegmę w zasadzie już zastygniętą (sorki za szczegóły) i czuję się o niebo lepiej katar trochę męczy ale dam z tym radę...

Kurde szuflady mi się zepsuły w szafie takk się wkurzyłam a mówiłam już tyle razy ze nie mogę otworzyć bo sie zacinają i dzisiaj 2 z 3 się zepsuły :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Malinowa no już lada moment będzie mężul czuł ruchy bo ja kojarzę ze właśnie tak koło 20 tyg to było już widać u mnie ruchy bobaska :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 mar 2012, 15:56

Malinowa no już lada moment będzie mężul czuł ruchy bo ja kojarzę ze właśnie tak koło 20 tyg to było już widać u mnie ruchy bobaska
U mnie tez brzusio podskakuje przy kopniakach - ale to w sumie od samego początku tak było. Meżus dostał w ucho jak przyłożył głowe :-)
Napewno Twoj maz szybciutko poczuje ruchy :-)

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

29 mar 2012, 18:44

heh, puki co jeszcze narzeczony (do następnego roku) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 29-03-2012, 18:45 ]
trzeba było przełożyć ze względu na ciąże bo chcę ładnie wyglądać w tym szczególnym dniu :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 mar 2012, 19:06

Madleine, pisałam już, że znalazłam 4 stare (ale jeszcze ważne) globulki clotrimazolum więc aplikuję od 2 dni i jest duuuuża poprawa :ico_sorki:

malinowa19, nystatynę też gdzieś w lodówce mam bo Jolka miała przepisaną na pleśniawki jak była malutka i jedno opakowanie mi zostało. Ale póki pomaga clotrimazolum to więcej nie kombinuje bo nystatyna jest chyba bardzo mocna :ico_oczko:

Dobrze, że u Marty w miarę ok. Wzmocnią ją tymi kroplówkami to do 40tc donosi :ico_oczko:

Co do ruchów bobasa to ja od wczoraj jestem wręcz bombardowana :ico_szoking:
Nie wiem o co mu chodzi :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 mar 2012, 19:59

Madleine, pisałam już, że znalazłam 4 stare (ale jeszcze ważne) globulki clotrimazolum więc aplikuję od 2 dni i jest duuuuża poprawa
Ojjj to przepraszam - skleroza nie boli :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość