Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 mar 2012, 19:47

A co do mojej wypłaty to ja miałam stałą pensję w życiu żadnej premii ani nic dlatego się zdziwiłam bardzo. No nic będę czekała do poniedziałku dzięki :ico_sorki:
To może za bardzo nie wnikaj skąd taka kasa się wzięła :ico_oczko:

Aniula, ale masz fajnie...już 30tc :ico_brawa_01:
A dlaczego następną wizytę masz już za 2 tyg? Zawsze tak często chodziłaś czy tylko teraz na ostatnie 10 tygodni?
może przy okazji podrzucisz mi kilka sprawdzonych przez Was sposobów? ;)
Najlepszy sposób to ignorowanie. Ciężki szczególnie w miejscach publicznych, ale wierz mi że nic takich dobrych rezultatów nie przynosi :ico_oczko:
Można też zaprowadzić do pokoju i stanowczo powiedzieć że przyjdziesz jak się uspokoi.
Ja robiłam tak że jak już jej przeszło to podchodziłam i ona zazwyczaj sama przytulała się wtedy i mówiła "juś dobzie, Jola da busiaka" (pisownia oryginalna :ico_oczko: )

[ Dodano: 30-03-2012, 19:49 ]
Kurcze, wczoraj byliśmy z mężem na pogrzebie i na cmentarzu tak wiało że dziś czuję już że coś mnie drapie po zatokach :ico_olaboga: Niech to gęś kopnie, a za tydzień święta :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 mar 2012, 21:07

Gosia a o dużo za dużo dostałaś? Bo ja tylko wiem jak się liczy wynagrodzenie na L4 mianowicie bierze się zarobki z ostatnich 12 miesięcy. Później powiedzmy zarabiamy 2000 dzieli się na 30 wychodzi 66,67 i to mnoży się razy tyle ile miesiąc ma dni czyli że marzec ma 31 to wychodzi 66,67x31=2066,77 ale jezeli dostałaś dużo więcej niż za jeden dzień pracy to nie mam pojęcie...

wogóle to witam bo taka jestem ze się ni eprzywitałąm... :-)

byliśmy na USG 3 D i nasz księżniczka Kaja I jest cudowana ja móię ze podibna do mnie a mężul ze do jego mamy :ico_szoking: więc mówię ze coś mu się przewidziało to odparł ze usta to ma napewno jego i nawet w domu mi zdjęcia z dzieciństwa wyszukiwał żeby udowodnić ze jego :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jutro wstawie zdjecia bo byłam taka padnięta ze poszłąm spać jak wróćiliśmy i wstałam o 20 :ico_szoking: no i dalej spać mi się chce... :ico_spanko: w ogóle to się wkurzyłam na meża bo wygramolić się nie mógł i się spóźneiliśmy bo w dodatku ulice mu się pomieszały ja już łzy w oczach mówię mu ze chyba źle jedzie i ze ta ulica to była z drugiej strony a korki jak diabli w tamtych rejonach i oczywiscie wyszło na moje ale na szczęście nikt problemó o te 5 minut tam nie robił a i tak czekałam około 10 jeszcze...

Aniula właśnei jak byś mogła zmienić imię na Kaja tak zostało postanowione i mam nadzieję ze już ostatecznie :ico_sorki: no i Aniu gratulacje już masz 3 z przodu :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 mar 2012, 22:31

gosia888, dziekuje :ico_oczko: w takim razie oby do poniedzialku :ico_sorki:

Qanchita, u nas jest tak ze po 30tyg zaczynasz chodzic na wizyty co 2 tyg :ico_oczko:
To lepiej zacznij lykac czosnek lepiej zapobiegac niz leczyc :ico_oczko:

Kasiala, czekam na fotki :ico_sorki: no prosze jaki mezus zadowolony i swiecie przekonany ze coreczka ma cos z tatusia hehe
Juz zmienilam imie na pierwszej stronce :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 mar 2012, 23:19

ale jezeli dostałaś dużo więcej niż za jeden dzień pracy to nie mam pojęcie...
liczyłam już tak i wyszło mi że za dużo dostałam 9 dniówek :ico_noniewiem: Z kolei w kwietniu zwolnienie mam do 16 kwietnia czyli 16 dniówek to tak to za mało :ico_noniewiem: mam nadzieję że nie dostałam 80% zwolnienia :ico_olaboga:
nasz księżniczka Kaja I jest cudowana
super :ico_brawa_01: czekam na zdjęcie :ico_brawa_01: a Kaja to będzie pełne imię czy skrót od Kasi?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 mar 2012, 23:29

Kaja to będzie pełne imię czy skrót od Kasi?
Kaja to będzie pełne imię :-)

Dziękuję Aniula :ico_sorki: zdjęcia wstawię jutro obiecuję :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 mar 2012, 09:54

Quanchita, zdróweczka, oby Cię nie rozłożyło! :ico_sorki:

Kasiala, ja też czekam na zdjęcia :ico_brawa_01: A Kaja to cudowne imię, wiesz ze kilka dni temu jak dumaliśmy z Mężulem nad imieniem dla Córy, to też braliśmy Kaja pod uwagę :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

31 mar 2012, 10:52

Aniula u mnie na 1 stronie mozesz dopisac ze czekamy na Marysie:) Tak wogole to na drugie chce dac Wiktoria bo to bedzie zwyciestwo jak sie szczesliwie urodzi.

Dzisiaj koncze 22 tydzien jutro zaczynamy 23:) codziennie odcinam z mezem na centymetrze krawieckim jeden dzien jaki mamy za soba.

:ico_tort: :ico_tort:
Zapomnialam wam powiedziec ze pytalam gin o to pocenie to mowi ze to normalne w ciazy, na wszelki wypadek mam jednak zrobic badanie krwi.

[ Dodano: 31-03-2012, 10:54 ]
Kasiala nie moge sie doczekac twoich zdjec!!! tak wogole to gdzie chodzisz na USG

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 mar 2012, 10:58

Zapomnialam wam powiedziec ze pytalam gin o to pocenie to mowi ze to normalne w ciazy
też słyszałam że kobietom w ciąży non stop gorąco jest co za tym idzie to właśnie pocenie. Mi jakoś nie jest. Mi całe życie jest zimno.
Dzisiaj koncze 22 tydzien jutro zaczynamy 23:)
super :ico_brawa_01:
A ja dzisiaj wchodzę na odliczanie 120 :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

31 mar 2012, 12:01

Mamusia28, zrobione :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolekny tydzien


gosia888, no to teraz juz z gorki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

31 mar 2012, 15:18

kilka fotek naszej Kajeczki :ico_brawa_01:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

spać mi nie dają :-D - przeciągam się
Obrazek

moje nóżki :-D i moje rączki :ico_brawa_01:
Obrazek Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość