dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 kwie 2012, 22:08

a juz mu sie poprwily wyniki?
nie wiem...za tydzien po swietach mamy wizytę kontrolną...ale ja już nie mogłam patrzec jak on sie męczy...a my z nim.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 kwie 2012, 22:09

u nas też większe zapalenia leczymy inhalacjami - polmicort i ventolin razem i gra gitara :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 kwie 2012, 22:14

za tydzien po swietach mamy wizytę kontrolną...
- mam nadzieje,ze bedzie git :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 kwie 2012, 23:30

doczytałam, ufff

Biniu
, Cezary śliczny i uśmieszek zalotny....

ja padam na twarza, cały dzień sama z Damianem, bo mężu niby na rano, ale po powrocie zamyka się w pokoju i działa, wykuł dziś ścianę pod futrynę i obliczyli, że 160cegieł potrzeba aby podmurować resztę z łuku co zostaje :ico_olaboga: noi mamy spory nieplanowany wydatek :ico_olaboga:

pogoda kijowo, ani wyjśc na polko, ani nic, katastrofa jak my z Damianem to przetrwamy to ja nie wiem, ale muszę pochwalic moje dziecko, że nie taki zły ale i tak ze 3 razy mnie wkurzył, ale i zaskoczył nie raz pozytywnie
straszny pieszczoch z niego, przytula mnie i się do brzuszka, dużo też ostatnio się do cycków przytula - chyba na swój sposób się z nimi "żegna" :ico_oczko:

wisnia,
fajnie ze nowe autko macie, oby się dobrze sprawowało i jak najbardziej bezawaryjnie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

gusia
trzymam kciuki za rozwój sytuacji :ico_sorki:
dzisiaj musze pochwalic swego Patrysia...miał dzis dwie drzemki trzygodzinne...i nie musiałam go bujac non stop, i przy karmieniu nie wierzgał nogami.. :ico_szoking: wreszcie moj maz ma porządny obiad...troche posprzątałam i pobawiłam sie z Dawidem...prosze o takie dni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tego Ci/Wam zycze z całego serca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

brodzikowa i Sylwia
- zdrowia dla chorowitków

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 kwie 2012, 07:25


Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

03 kwie 2012, 07:44

Hej laski.
No super, Gusia już po, szybciutko poszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no ja doła złapałam :ico_wstydzioch: kurcze, dziś kończmy 40 tydzień, wczoraj przez 3 godziny miałam lekkie skurcze co 15-20min, ale potem nagle wszystko przeszło, a ja już zadowolona że coś się ruszyło :ico_zly: kurcze, od 32tc ginka straszyła przedwczesnym porodem, 2tyg temu już się rozwarcie zrobiło a tu kurde 41tc i guzik :ico_zly: wzięłam wczoraj ten olejek rycynowy i nic, tak jakbym w ogóle go nie brała :ico_zly: a tak bardzo chciałam być już na święta z synusiem w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 kwie 2012, 08:58

Asieńka86, no zmykaj na porodoweczke raz raz :)

Brava dla Gusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2012, 09:42

Asieńka86, trzymaj się bidulo, już niedługo... :ico_pocieszyciel:

brawa dla Gusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 kwie 2012, 09:45

witam :ico_kawa:
noi mamy spory nieplanowany wydatek :ico_olaboga:
- i tego wlasnie w remontach nie lubie najbardziej,kit z tym balaganem,sprzataniem ale najgorsze jest to,ze nigdy nie mozna sobie zaplanowac ile sie wyda,bo zawsze po drodze cos wyskoczy :ico_olaboga:
No super, Gusia już po, szybciutko poszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- nawet nie wiem :ico_szoking:
wzięłam wczoraj ten olejek rycynowy i nic,
- moze za malo,dzis wez wiecej :ico_sorki: Najwzej cie przeczysci :ico_oczko:

A ja bylam u lekarza i doopa,bo nie bylo poloznej,lekarz sam,tlum na poczekalni i wszystich na szybko bral - zmierzyl mi cisnienie,zrobil 15 minut KTG,zwalzyl i stwierdzil,ze przez 3 tygodnie przytylam 700 gram,wiec super i oby tak dalej,a USG nie robi,bo po co,skoro i tak bede miala CC, nastepna wizyta 17 kwietnia,juz ostatnia.
Nawet mnie nie zbadal,z czego chyba nawet sie ciesze :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 kwie 2012, 09:48

Super Gusia :ico_brawa_01: gratuluje!!!!

Asienka, na pewno masz juz dosyc, tulam mocno! Wytrzymaj jeszcze troszke! Moze wez oliwke i sutki podrecz troche?Brzusio pomasuj? A masz skurczyki z takim bolem ala miesiaczkowym?

Dzwoneczek, moze to zelazo powodowalo u malego bole brzuszka albo mdlosci stad ten niepokoj. zycze aby bylo juz dobrze z ta HB !

Martalka, zuzia moja jadla non stop i wisiala na cycu tak jak piszesz po 40 minut i zmiana cyca i od nowa. I wez tu nie karm na spiocha.... Tutaj ojciec dostaje 10 dni roboczych wolnego po porodzie a u nas pewnie wypadnie jeszcze majowy weekend wiec Jot posiedzi troche w domku i juz mu zapowiedzialam, ze tym razem, klade sie do wyra na pare dni i guzik mnie wszystko obchodzi, bede tylko lezec, karmic i podziwiac male cudo :-) To moje ostatnie rodzicielstwo wiec chce zapamietac ten okres noworodkowy i cieszyc sie nim tyle ile tylko mozna :-)

[ Dodano: 03-04-2012, 09:52 ]
No i :ico_tort: za rozpoczecie 38 tygodni! :ico_szoking:
Dokladnie w tym czasie urodzilam Zuzie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość