eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 kwie 2012, 12:03

Mad świetny filmik i słodka Martynka hihi

Gabi niezłych masz pomocników , Lili śliczna dziewczynka i super sobie radzi na brzuszku

Beatka no to widze że obie mamy kiepskie nocki, ja juz nie wyrabiam po prostu, Jakub chyba od 2 tygodni bardzo czesto w nocy sie budzi, a ostatnie nocki to juz masakra co 1 godzine pobudka, wczoraj o 22.00 dałam mu butle bo wzięłam pod uwagę wersje że może głodny i cycusie nie wystarczają no ale wypił 130 ml modyfikowanego i po godzinie pobudka i marudzenie , więc głód wykreślam, moja mama mówi ze moze zęby ale wydaje mi sie że za wcześnie. Dziś kupie Viburcol i na noc mu zapodam, zobaczymy czy poskutkuje. Na Olka te czopki super działały.

Na spotkanko ja też się zapisuje,
Trzeba się spotkać póki jeszcze tu jesteśmy, bo tak jak Gabi pisze z czasem coraz mniej kobitek się pojawia na wątku, u mnie na Olkowym wątku jest to samo - kilka babeczek zostalo, no i też spotkania na żywo były .

martam brawa dla ciebie :ico_brawa_01: że dajesz radę to wszystko pogodzić ,

Ja na swieta nie szaleje :ico_nienie: , ciacho z owocami i smietaną upieke do tego jakis wypaśniejszy obiadek, reszta jak co dzien. W niedziele idziemy do moich rodziców na obiad.

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

03 kwie 2012, 12:04

A Hania taka drobinka sie urodzila a juz ciuszki takie duze? Wow. Ja poprosze o foteczki slodzinki :-)
no, bardzo duza i długa jest:) do drobinek nie bedzie nalezec, tak jak brat z reszta....a tak sie łudzilam:)))

[ Dodano: 03-04-2012, 12:09 ]
Mad., kurcze, nie mam nowych:( nie mialam czasu zeby cokolwiek robic:((( teraz , kiedy wiecej czasu bede miala zaczne na nowo cykac:)
a bardzo mi sie podobala Twoja sesyjka "w błekitach" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-04-2012, 12:12 ]
zaraz pokaze jakies starsze zdjecia:)

[ Dodano: 03-04-2012, 12:15 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

to ostatnie to z Parady SW. Patryka z 17 marca:)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 kwie 2012, 13:08

martam cudna Hania :ico_brawa_01: śliczna ta kurteczka na pierwszyn zdjęciu :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 kwie 2012, 15:36

My z racji, ze bez wozka w domku ale Martyna jest na balkonie i spi :-) Niech korzysta z lepszej pogody.

Gabi, niech te chorobsko juz sobie idzie w las !

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2012, 17:04

hej
u mnie totalny dół :( zbyt wiele nerwow i stresu w ostatnim czasie spowodowało że pokarmu co raz mniej malutka co dzien dostaje porcję mm lub moje mleko z butli ktorym za specjalnie raczej sie nie najada bo opróżni 2 piersi i nadal szuka :( jedynie w nocy ssie i jej wystarcza są też dni ze mimo iz piersi pełne mleka a ona nawet nie chce na nie spojrzec prezy sie wygina placze odwraca glowe w drug strone z butli natomiast wypija duszkiem podaje jej mleko w butelce bo nie moge patrzec jak placze z glodu a ja...ja mam cheć ryczec bo nie potrafie wykarmić własnego dziecka Poza tym I. od niedzieli ma antybiotyk powód zapalenie ucha R. od wczoraj tez na antybiotyku i zwolnieniu ciagle spi :( tak choroba powalila go z nóg :( Jest mi cholernie zle :(:( Chciala bym zasnąc tak na kilka dni aby moje chorowitki wyzdrowialy dzieki czemu nerwy i stres odejdą w niepamięć, by wszystko się już unormowało abym mogła nadal z radością karmic piersią...ech...jak dobrze że za marzenia nie karzą bo już dawno dostalabym dożywocie :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 kwie 2012, 17:14

margolcia, z pewnoscia Ci ciezko bo wszystko sie Wam skumulowalo. Moze skonsultuj te nie jedzenie Amelki z pediatra. Szkoda by bylo tak po prostu sie poddac, zwlaszcza ze Ci zalezy. Trzymam za Was mocno kciuki !

Ja wczoraj na noc podalam 60ml MM bo moje piersi byly puste i mala troszke zjadla a potem krzyczala bo glodna...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 kwie 2012, 19:16

marta sliczna Hania i jakie poliki slodkie :ico_brawa_01:

margolcia zdrowka zycze i wytrwalosci

gabi oby rzeczywiscie Lilusi ten katar na dobre nie dopadl bo juz calkiem noce zawalisz :ico_sorki:

Mad a gdzie wozek ?

nie ma co sie martwic ze dziecku daje sie mm bo Hania od 2 tyg zycia jest na mm i jest naprawde pogodnym dzieckiem i nic jej nie brakuje a przynajmniej nie placze z glodu i ladnie spi

i dzis zrobila postep bo juz 2x wypila 120ml :ico_brawa_01: jak na nia ta super jestem mega szczesliwa bo jeszcze wczoraj 90 ml bylo ledwo co
wiec mam nadzieje ze zacznie w koncu pieknie przybierac

wlasnie tu lezy kolomnie w koszyku i usmiecha sie pelnym pyszczkiem
jakie to piekne
i macha raczkami do forumowych ciotek :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 kwie 2012, 19:55

a gdzie wozek ?
Opona poszla i wozek kontuzjowany.

U mnie chyba mleko zanika. W nocy pokarm mam za dnia tez ale jak przychodzi wieczorne karmienie mleka nie ma i jest wrzask. Juz 3 dzien dostaje mm...
I tak jak jedna piersia sie najadala tak teraz z 2 sie nie najada tak bardzo.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 kwie 2012, 21:47

A no tak mad cos pisalas wczesniej o kole

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 kwie 2012, 08:24

hej

widzę,że coraz więcej z nas dokarmia wieczorem ,chyba te nasze zimowe głodomorki po prostu już tak mają . :ico_oczko:

My byliśmy wczoraj na wizycie z bioderkami ,wszystko ok ,jeszcze usg zrobimy na koniec kwietnia i będzie z głowy.
Niestety u pediatry wczoraj nie byłam ,bo nie zdążyłam :( mam nadzieję ,że jej się nie pogorszy z tymi kupkami ale jakby co to w piątek będę w mieście z rana to podjadę z nią ,na razie kupiłam jej Lakcid może pomoże :ico_noniewiem:

nie wiem co miałam komu napisać przepraszam ,zakręcona ostatnio jestem
zdrówka dla wszystkich chorowitków :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość