Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 kwie 2012, 11:26

ja też życzę wam wesołych i spokojnych świąt :-) ja to pewnie będę zaglądać :ico_oczko:

emilia7895, Murchinson, oto :ico_kawa: :ico_kawa: dla was
mlody od wczoraj ma goraczke, nie wiem co jest grane :ico_noniewiem:
może ospa,może nie
oby jednak przeszło i zdrówka dla Marcelka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 kwie 2012, 18:23

hejo!

Ja Wam wszystkim i Waszym całym rodzinom, również życzę wesołych, spokojnych Świąt, smacznego jajka, MOKREGO DYNGUSA:P:P:P i dużo dużo słoneczka!

Ja w trakcie gotowania, pieczenia :-) Lubię to :-)
Mąż samochody myje- a niech się stara :-)
Maksio dostał kupę zabawek na Zająca to teraz siedzi w nich i dziecka nie ma :-)

Wczoraj już pięknie sam chodził po całym domu, robił już odległości kilkumetrowe, od narożnika do szafki z telewizorem itd. a jednego razu źle odmierzył odległość, przewrócił się, uderzył się o szafkę i nabił sobie niezłe limbo koło oka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz się boi i nie chce chodzić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Emilia, jagodowca robię tak: Biszkopt ( każdy ma swój sprawdzony przepis, ew. kupiony spód), na biszkopt dajemy masę: ubijamy dwie śmietanki 250ml kremówki i mieszamy z galaretką jagodową rozpuszczoną w 100ml wody, przelewamy na biszkopt. Na górę 3 galaretki wymieszane z litrem jagód. Prosty i bardzo smaczny :-) Przepis na dużą blachę.

Lecę działać dalej!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 kwie 2012, 20:51

Czesc babeczki moje kochane :-D

Witam sie po dłuuuuuuugiej przerwie.
Niestety nie mam czasu na pisanie, a zaraz powiem dlaczego.

Dawidek juz sam chodzi, chociaz jest to takie jeszcze nieostrozne, wiec ciagle musze go pilnowac, jeszcze jak jest z Filipem to ciagle sie przewraca bo chce za nim biegac, a nie daje rady tak szybko :-D
Guzy i stłuczenia to mamy prawie codziennie.

Wieczorami jak mam chwile to gotuje obiady na nastepny dzien bo nie jestem w stanie nic zrobic przy małym, w łozeczku sam nie bedzie sie bawił wiec jestem przy nim.
No w dzien tez jak spi to ja sprzatam, wiec nie mam kiedy zajrzec, mysle ze jeszcze troszke to potrwa az opanuje chodzenie :-)

Jestesmy juz po roczku było oki w kosciele mały grzeczny, ale arsenał zabawek i chrupków miałam pod reka :-D

Jedyny niewypał to moj katering, facet zadzwonił mi na 10 miniut przed przyjazdem ze rozgotawły im sie kluski i ze nie da rady juz zrobic nowych bo ma inne zamowienia i przyjecie na sali :ico_zly:
Myslałam ze wybuchne, ja szybko do auta i jechałam kupic to supermarketu takie gotowe kluski w paczkach, juz byłam przy kasie, jak sie okzało ze moja stara karta jest juz nie aktywna bo było 1 kwietna i nowa chciałam zapłącic, a tej nie miałam aktywowanej, wiec nie miałam czym zapłacic.
Znowu wracałam sie do domu po kase, wiec nasz obiad przesunał sie do godziny 14.20 ale potem wszystko juz było oki :-D


Gratuluje postepów dla Dzieciaczkow i zycze wszystkim Spokojnych Świat :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 kwie 2012, 12:09

hej dziewczynki

Wpadłam życzyć Wam spokojnych wesołych spędzonych w gronie najbliższych Świąt

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 kwie 2012, 18:11

hej

ja tez wszystkim zycze wesolych, zdrowych i spokojnych swiat :-)

Filip tez puszcza si i przemierza odleglosci, narazie niezbyt duze ale coraz sprawniej mu to idzie, upadkow i sluczen tez co nie miara wiec jest co robic. Zebow ma juz 6 i dolna dwojke juz widac wiec swieta pewnie beda przeplakane. I dostalismy mieszkanie, 38 m, 2 ladne ustawne pokoiki, niestety na 4 pietrze i ze slepa kuchnia ale w urzedzie zaznaczylismy ze chcemy co i gaz a to jest wiec je bierzemy. Niestety chyba przez te dogadywanie urzadzenia go chyba sie predzej rozwiedziemy niz tam razem wprowadzimy, ja juz jestem wykonczona psychicznie ale to wlasnie caly R, nie popusci nawet tam gdzie nie bedzie wogole przebywal :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 kwie 2012, 14:36

hej

wszystkie pewnie świętujecie :-D

Miluś na drzemkę idzie a jak wstanie to jedziemy do moich rodziców :-)
Wczoraj już pięknie sam chodził po całym domu, robił już odległości kilkumetrowe, od narożnika do szafki z telewizorem itd. a jednego razu źle odmierzył odległość, przewrócił się, uderzył się o szafkę i nabił sobie niezłe limbo koło oka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz się boi i nie chce chodzić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
nic dziwnego,że się wystraszył,teraz może zaprzestać chodzenia na jakiś czas :ico_sorki:
biedny Maksio,na pewno mocno płakał :ico_sorki:

wiola85, super,że Dawidek już chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy w takim razie na jakieś fotki z roczku :ico_brawa_01: ale jak widać nie obyło się bez problemów,musiałas się trochę najeździć :ico_sorki:

patrycja_g, a to skąd to mieszkanie dostaliście? no i co z tego,że kuchnia bez okna :ico_noniewiem: coś ten twój R bardzo zawzięty :ico_noniewiem:


fajnie,że wam tak maluchy zaczynają same chodzić
Milus to nawet sama nie stoi więc pewnie jeszcze na chodzenie poczekamy :ico_sorki:

[ Dodano: 08-04-2012, 15:31 ]
aaaa
stawiam na naszą dzisiejszą 5 rocznicę ślubu
Obrazek

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

08 kwie 2012, 21:04

aniawlkp86, no to jak to mowia... sto lat - z jednym chlopem :ico_oczko:

okno w kuchni to duza wygoda ale ja wiem ze z naszego miasta nic lepszego nie dostaniemy. Dostalismy przydzial z miasta, czekalismy 4 lata juz raz propozycje mielismy ale bez gazu bez co a teraz wlasnie na takim mieszkamy i wiedzac co nas czeka powiedzielismy ze nigdy wiecej. Napisalismy w odmowie uzasadnienia ze musimy miec mieszkanie minimum z gazem a ze udalo sie i z co to naprawde sukces. Ostatecznie stanelo na tym ze bierzemy je, remontujemy najtanszym kosztem i od razu piszemy ogloszenie o zamiane na wieksze, bedzie ciezko ale damy mozliwosc splaty jakiegos zadluzenia ok 7 - 10 tys wiec powinno sie cos trafic. Mam nadzieje ze dluzej niz 3 lata czekac nie bedziemy

wiola85, pierwsze picolo obalone :ico_oczko: my za tydzien w niedziele swietujemy po twoich problemach zaczynam sie martwic zeby u nas wszystko wypalilo i nic nie zawiodlo, my w restauracji z 27 osobami. Ale skonczylo sie sukcesem a to najwazniejsze :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 kwie 2012, 08:47

witam

mężuś dzisiaj do pracy na 9 i chyba tylko do 12 ale to się okaże w praniu

ja już zapobiegawczo drzwi zamknęłam przed teściem,bo w zeszłym roku całą mnie oblał śmierdzącymi męskimi perfumami,masakra jakaś :ico_zly: :ico_zly: nikomu nie otworzę bo nikogo się nie spodziewam,jedynie A jak z pracy wróci :ico_oczko:

pogoda fajna to może z dziewczynami pójdę na spacer jak Miluś wstanie bo właśnie coś marudzi na spanie,skubana już o 5.40 wstała...ale ja to olałam,wyjęłam ją na podłogę i się chwilę bawiła a ja poszłam spać i nie ruszyłam tyłka,A musiał wstać,dzieci nie są tylko moje,ja wstałam dopiero o 7.30,ale ile ja się nasłuchałam jak dziecko marudziło bo on nie wiedział co zrobić,ale nic się nie odezwałam :ico_nienie:

patrycja_g, to oby się udało zamienić na jakieś lepsze i większe,trzymam kciuki :ico_sorki: widaomo,że lepiej mieć okno w kuchni,zresztą jak w każdym pomieszczeniu,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :ico_oczko: no i teraz wasza kolej na imprezkę :-D
my robimy roczek 28 i lepiej żeby pogoda była :ico_sorki:

[ Dodano: 10-04-2012, 13:49 ]
witam

a co tu taka cisza?? :ico_szoking: już po świętach to opowiadać jak było :-D objedzone?oblane?

mnie wczoraj tylko szwagier A oblał wodą jak pojechaliśmy do nich bo Hania do Zosi chciała,to one się pobawiły,Miluś zresztą też klockami się zajęła to można było spokojnie posiedzieć :-)

ja już po obiadku z dziewczynkami
mąż dopiero po 15 wróci z pracy
już 2 prania wyprane,zaraz 3 wrzucę i jak się jeszcze 4 zmieści na górze to też potem wstawię,nazbierało się tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 kwie 2012, 14:49

Witajcie poświątecznie ;-)
u nas K na święta zawitał i dopiero jak był uświadomiłam sobie jak ciężko bez niego sobie radę dawać :-) dziś pojechał znów bo jutro się zaczynają zajęcia na uczelni :/
nikt mnie na szczęście nie oblał :-D a poza tym to bez większych rewelacji
Ania najlepszego z okazji rocznicy troszku spóźnione ale wcześniej mnie nie było
Obrazek

[ Dodano: 10-04-2012, 14:51 ]
wybacz nie mogłam się oprzeć takim wizualnym życzeniom :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 kwie 2012, 15:01

Mariola_Larose, za takiego pana to w realu bym się w ogóle nie obraziła :ico_wstydzioch: :-D
jak Igorek na tatusia zareagował?

moja mała mądrala dzisiaj rano wzięła swoje adidaski z półki i mi niesie z tekstem "da da" :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość