Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 kwie 2012, 23:15

NowaSejana :ico_pocieszyciel:
magda1614 Zdjęcia super! Po twarzy rzeczywiście jest chudzinką ale po reszcie ciałka wcale tego nie widać...Chyba to już taki urok Filipka! :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 kwie 2012, 06:56

agusia22, narazie kupilam specjalistyczny krem w aptece bez recepty, ale po powrocie z Polski napewnoe dermatolog

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 kwie 2012, 14:46

Po twarzy rzeczywiście jest chudzinką
no jest chudzinek :-D :-D

[ Dodano: 06-04-2012, 21:21 ]
wesołych swiat zyczę wszystkim

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2012, 20:49

czesc dziewczyny.

Magda, wlasnie mi sie wydaje, ze Filip to tylko na buzi taki jest szczupaczek :-) widac mu sie sesja podobala :ico_oczko:

Polka moja tez jest wlasciwie wagi lekkiej, ale brzuszysko jej wystaje-takie mam wrazenie, aczkolwiek moja mama na swieta przywiozja jej spodenki od mojej bratowej, ze niby Amelka(moja bratanicy w Polki wieku) ma takie same i na nia idealne, a na Polunie do tej pory nie ubiore, bo jej spadaja, takie wory w pasie...

Ja troszke naszykowalam, wczoraj to mi mezu pomagal bardzo, ja wlasciwie tylko sprzatalam on gotowal. ale jak o 16 poszedl do piwnicy przy motocyklu grzebac to dopiero o 21 sie go doczekalam :ico_zly:

w ogole juz ze 2 tygodnie ciagle go nie ma, od rana do wieczora w robocie siedzi, a jak ma chwile to przy tym motocyklu za*ranym. dzieci go prawie nie widza, a ja jestem wyczerpana, bo mi Polka ostatnio daje po garach, a tu znikad pomocy...

jeszczce tort bede dla Polunki mojej konczyla po nocy dzisiaj, bo jutro konczy roczek... moze sie jednak zdecydujemy na ten roczek w Polsce, bo chociaz te pierwsze urodziny powinna miec normalne tak jak Gabrielek mial :ico_placzek:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 kwie 2012, 22:26

Magda, wlasnie mi sie wydaje, ze Filip to tylko na buzi taki jest szczupaczek :-)
no tak bo ciałko ma w miare ale tych polków mu bardzo brakuje ale my juz sie przyzwyczailismy i jest ok,dopiero zasnał mój łobuziak bo daje dzezu ostatnio nam

No i juz ładnie nam chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my juz dzis wszystko mielismy porobione do południa i zaprosilismy pierwszy raz moich rodziców bo nie było miejsca wczesniej ale teraz duzy dom to jest gdzie zapraszac :-D :-D :-D

WESÓLYCH POGODNYCH SWIĄT
buziaki

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 kwie 2012, 12:14

ja rowniez wam wszystkim życze wesołych zdrowych i spokojnych świąt brawa dla Filipka ze juz sam chodzi moja tylko przy czyms i jak stoi to sie puszcza ale sama jeszcze nie robi kroczków aczkolwiek za jedną rączke ładnie spaceruje ;)(piekna sesja ) i współczuje Marcelince ale napewno bedzie dobrze jakas dobra maść i bedzie lepiej trzymam kciuki
a ja sie nie odzywałam bo teraz przez ten tydzien w pracy chodziłam dodatkowo czyli jeden dzien na 12godz a drugi na 6 i tak cały tydzien a teraz mam 3 dni wolnego uff troszke tesknie za małą ale ona sie dobrze sprawuje ładnie je i spi jak mnie nie ma tylko jak rano wstanie i ja juz musze wyjsc to popłakuje w pracy ogolnie ok wkoncu moge wyjsc z tego domu troszke i mam swoje pieniazki ale i tak cos zestresowana jestem ostatnio a dzis rano przy sniadaniu wybuchłam i poszłam do góry i nie jadałam z nimi i tak ryczałam ze teraz mnie głowa boli i byłam z ła na K ze do mnie nie przyszedł porozmawiac Boze jak mnie tesciowa wkurza juz mi sie nawet nie chce pisac mi tylko chodzi o to zeby miec swiety spokój i troche prywatnosci a nie za kazdym razdem sie chamuje jak chce cos powiedziec czy zrobic bo nie jestem sama ... i jak nie pozmywam albo Blanka nakruszy to czy czasem ona sobie cos o mnie nie pomysli tez jestem czasem zła na Blanke i mam mochote na nią nakrzyczec albo na K ale jak przy niej?? sie gryze w jezyk a pozniej to wszystko wemnie siedzi i na jednej kuchni z nią tez nie moge wytrzymac ja nie lubie osobiscie jak cos robie to najlepiej zeby nikogo nie było w kuchni a ona kaurat wtedy musi tez cos gotowac :ico_zly:
ok mniejsza ztym predzej nerwowo sie wykoncze niz cokolwiek sie zmieni u nas w miescie nie ma nic do wynajecia jak juz to z 20 km od nas a ja prace mam u siebie w miejscowosci K ma tutaj gabinet i kurcze kombinowac z dojazdem pozniej i małą rano budzic zeby ją tesciowej podrzucac bezsensu wiec ja nie wiem juz chyba tak musi byc ale naprawde ja nie wiem jak długo tak jeszcze wytrzymam :ico_placzek:
GWONA tobie tez współczuje przykro ze rodzice tak mówią i nie pomagają chociazby psychicznie tylko jeszcze cie dołują trzymam za Ciebie kciuki zeby sie poukładało i juz tylko było lepiej czasem obcy ludzie bardziej pomogą niz rodzina ...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 kwie 2012, 21:42

Fintifluszka, dla Polenki z okazji urodzinek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 kwie 2012, 22:27

dziekuje bardzo w imieniu mojej ksiezniczki

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

09 kwie 2012, 23:20

hej, wszystkiego najlepszego dla roczniaków i brawa za nowe postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja stawiam za roczek Mikołaja:
Obrazek

Miki wybrał pieniążka i różaniec, także będzie bogaty i uczciwy chłopak :D (a tak naprawdę to mała sroka na wszystko co się błyszczy xD )

Obrazek
Obrazek

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 kwie 2012, 13:17

Inuno, 100 tal dla Mikołajka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość