Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

11 kwie 2012, 23:35

Hej dziewczyny!

Widzę, że dzieci znowu chorują, zdrówka dla wszystkich :ico_sorki: .

Kocura
Maciuś malutki to może tak nie rozdrapie sobie krostek. Ja miałam ospę w wieku 3 lat i tak sobie rozdrapałam krostę na czole, że mam dziś dużą bliznę, takie wklęsłe kółko i przez to dużo kompleksów miałam w dzieciństwie :ico_placzek: .

Kwiatunio Izka super sobie radzi :ico_brawa_01: .

U Nas katar ciągnie się od tygodnia. Mieliśmy wyznaczony wczoraj termin szczepienia i przy okazji Go osłuchali i jest czysto na szczęście :ico_sorki: . Lekarka powiedziała, że to możne katar na ząbki. I tak Eryka nie zaszczepili bo nie ma skończone 6 miesięcy, a sami taki termin wyznaczyli :ico_puknij: , no i za 2 tygodnie idziemy. Powiedziałam o tym, że Erykowi liszaje wyskakują na buźce i ciele to mi powiedziała, że to coś z jedzenia Go uczula i mam obserwować, a nie powiedziała czym smarować :ico_noniewiem: .
Eryś waży 8kg.

[ Dodano: 11-04-2012, 23:50 ]
kilka fotek ze Świąt:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 kwie 2012, 07:41

jula Eryk jest cudny, na prawde slodziaszek, a ty jaka fajna babka :ico_brawa_01:

nina zdolniacha z Alanka :ico_brawa_01: i tez wam zycze zeby choroby nie wracalay, teraz sie piekna pogoda robi, spacery moga byc dluzsze, szkoda czasu na chorowanie :ico_oczko:

moja najczesciej "nie" pokazuje jak juz nie chce jesc, albo jej cos nie smakuje, wczoraj poraz kolejny nie chciala jest sloiczkowego dania (potrawki z cielecinka)a ziemniaki i jajko ze mna wcinala az milo :ico_noniewiem:

a wczoraj w nocy znow mi harce odwalala, od 23 do 1:30 :ico_szoking: a ja o 5:50 wstaje :ico_olaboga: jestem wymeczona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 kwie 2012, 10:01

izus no oby byly jak najrzadsze, ale nie zdazaja jej sie te zaburzenia np przy wysilku, jak poskacze itp?
sorki ze wczoraj nie odpisałam ale mi umkneło
te zaburzenia miała na wizycie przez cały czas, równo przez godzinę :ico_olaboga:
najpierw lekarz zbadał Majke przez około 25 minut i powtarzały sie te zaburzenia raz na minutę :ico_olaboga:
potem zbadał Konrada około 15 minut i wrócił do Majki i dalej było to samo, stad ten holter
przypomne tylko ze Maja nie płakała na badaniu i nie histeryzowała, bawiła sie podczas badania i oglądała monitor, wiec sam "stres" jako taki można wykluczyć bo puls był ok, nie było widać oznak zdenerwowania tylko "potykanie sie serca"
było widać jak serce staje mniej wiecej raz na 30 uderzeń :ico_olaboga:

[ Dodano: 12-04-2012, 10:02 ]
a wogóle to :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

:-D :-D :-D zaraz ide na spacer z młodym i na małe zakupy :ico_oczko:

[ Dodano: 12-04-2012, 10:02 ]
jula81, Eryś sliczny :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 kwie 2012, 11:27

o kurcze izus czyli jednak cos powazniejszego, ale co teraz..jakies leki, to minie z wiekiem :ico_olaboga:
nie zazdroszcze ci :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 kwie 2012, 12:21

Mała ma drzemkę chyba długa teraz .
Ja posprzątałam domek , zostało mi odkurzyć ale to jak wstanie mała.
Teraz z siostra zrobimy sobie czekoladę topiona z owocami.
Koło 15 jadę z Lili do miasta na pocztę , chyba przebiję jej uszy i wpadniemy do siostry pracy restauracji na gorącą czekoladę z bita śmietaną.
A potem do znajomej na plotki.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 kwie 2012, 16:23

hej Dziewczyny:)

Pamiętacie mnie jeszcze? Jestem zszokowana, ile już Wasze dzieciaczki potrafią, to ja się cieszę, że mój Piotruś się na czworaczkach zaczął ustawiać :ico_oczko: :-D

Jula, ale Eryk jest śliczniutki :-)

kwiatunio, ładnie się już Izunia dźwiga, w sumie to zrozumiałe, w końcu Izy są zdolne :-D he he

Kocura, a co Maciusiowi jest?

Mam nadzieję, że święta minęły Wam przyjemnie.

Piotrusiowi w końcu wyszedł pierwszy ząbek :ico_oczko:

Jeszcze jeden malutki sukces mamy, he he, Piotruś wypił pierwsze 50 ml mleka z butli :ico_oczko: Może to jakiś przełom? :ico_sorki: oby :ico_sorki: mimo, że ma jednego ząbka, to jak zaciśnie, to płakać się chce z bólu :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 kwie 2012, 17:27

inia1985, brawa dla Piotra za pierwszy zabek, to chyba mój Doriś jeszcze nie ma ich w ogóle a 7 miesięcy skończył

a właśnie :ico_tort: za wczorajsze siedem miechów mojego bąbla:)

szkieletorek już przekłówasz uszka??? ja myślę by Elizie na urodzinki 3 zrobić, bo już by chciała, nie wiem czy ona śwadoma, że to będzie boleć (no raczej nie bo i skad niby) ale chce, jak widzi jak ja każdego dnia inne nakładam.

U nas fajnie, dziś dzionek w miarę mimo deszczu jaki właśnie spadł to trochę na dworze dzieci poszalały (bo pilnowałam chłopaków koleżanki) a i spacer zaliczyłam, i pranie, sprzatanie i gotowanie):):)

A ogółem to mi jakoś ostatnio do neta daleko, puzzle mam więc odstresowuję się układając wieczorami. Dziś muszę posiedzieć, bo mam nową baterię w lapku i trzeba ją do cnaa wyczerpać.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 kwie 2012, 20:20

elibell a moja juz ma 9,5 m-ca i ani zalazka zabka :ico_haha_01:
ale mnie to specjalnie nie martwi, Milcia dostala pierwszego zabka jakos w 10 m-cu a potem jeden za drugim :-) w koncu kiedys wyjda nie :-)

inia jak juz sie na czworaczki ustawia to lada dzien ruszy :-)

mam nadzieje ze Kala dzis w nocy nie urzadzi sobie przerwy w spaniu tak jak wczoraj, ale na wszelki wypadek powolutku szykuje sie do wyrka :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 kwie 2012, 20:28

:ico_tort: za wczorajsze siedem miechów mojego bąbla:)
:ico_brawa_01:
szkieletorek już przekłówasz uszka???
Tak już bo ja uważam że im wcześniej tym lepiej .Mała płakała może 30 sek albo krócej .
Znajoma opowiadała jak przebiła córce 2 letniej to 2 osoby ja musiały trzymać jak jej przebiła pierwszy ucho bo tez nie wiedziało dziecko że to będzie bolec a płakała dobre pół dnia .
Teraz mam dziewczynkę w domu hehhe

Po przekłuciu uszu pojechaliśmy na gorącą czekoladę z bita śmietaną.
Potem na chwilke do domu i do znajomej Agi na plotki z Lili .Mała była bardzo grzeczna , bawiła sie sama i gaworzyła .Teraz już spi a ja będę jeśc kolacje która mąz mi robi.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

12 kwie 2012, 21:15

Dzięki dziewczyny, rzeczywiście udał nam się synek :-D .

Byliśmy dziś u Księdza i nie chce się zgodzić aby chrzestni byli tylko po ślubie cywilnym :ico_placzek: . Żadne argumenty do Niego nie docierały :ico_zly: . Nie wiem co teraz mamy zrobić. Obcych mamy wsiąść, czy rodzinę z którą prawie się nie widujemy :ico_olaboga: .
Jeszcze jeden malutki sukces mamy, he he, Piotruś wypił pierwsze 50 ml mleka z butli :ico_oczko: Może to jakiś przełom? :ico_sorki: oby
:ico_brawa_01: dla Niego. Z mężem już trochę lepiej się układa?
a właśnie :ico_tort: za wczorajsze siedem miechów mojego bąbla:)
Naj Naj Naj dla Dorianka. Zdrówka przede wszystkim.

szkieletorek i :ico_brawa_01: dla Lilusi za skończone pół roczku.

ladybird23 przespanej nocki życzę :ico_sorki: .

Izuś oby z Majcią nic poważnego nie było :ico_sorki: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości