Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 mar 2007, 22:12

LEMONII 24, dzieki :ico_wstydzioch:

Aga_fr, zapamietam :ico_sorki:

Achhhhh - dobrze was tu miec. Lece spac,bo znowu sie zaczely skurcze i nie chce ich speszyc jak wczoraj,czekajac na kolejny az do 1.00 w nocy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 mar 2007, 22:17

iw_rybka pisze:[b]Natashka, i tak od pierwszych dni ta herbatke dawalas ?????

nie nie ta herbatke zaczelam dawac po okolo 1,5 miesiaca wczesniej tylko cycus...nawet lekarze mowili ze jak dziecko am czkawke to najlepoiej do cycusia od razu przylozyc...no chyba ze nie karmisz piersia to wtedy jak dziewcxzyny pisza lyczka wody

hej hej tak w ogole wrocila i melduej sie ze nie zabilam sie choc pare razy bylam tego bliska przez te nasze wspanialae rowne chodniki, ale w drodze powrotnej juz w ogole bylo super :ico_brawa_01: jestem z siebie taka cholirnie dumna....moze z mojej plaskiej wielkiej pupy zrobie cos ala pupa Jenifer Lopez hihi

widze ze pustki..no tak nie dziwie sie juz pozno..a moje chlopy juz spia..malutki od 18 a starsdzy od..hmm nie wiem ktorej :-D

[ Dodano: 2007-03-30 ]
[size=150]Dziendoberek kochane!![/size]

ja juz na nogach od 5 bo mi synus nie dal pospac, ryk i placz pol nocy....ech i o co chodzi??!!!

dzis jeszcze bardziej mi sie nic nie chce niz wczoraj hehe, kolejbny dize lenia?!..o nie juz dzis nie moge sobie na niego pozwolic, tymbardziej ze na 13 jade na fitness

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2007, 07:35

witam witam!
co do tych herbatek, to ja tez zaczelam dawac swojemu wiktorkowi, tak okolo 4 miesiaca zycia,(kupilam w polsce takie granulowane herbatki juz od pierwszego miesiaca) a tu prosze- pani pediatra francuska mnie okrzyczala :ico_wstydzioch: i powiedziala, ze najlepsza jest niegazowana woda mineralna i zebym nie dawala mu takich herbatek...
w zasadzie maluszkowi powinna wystarczyc sama piers, ale gdy jest upal, czy gdy dzieciatko ma biegunke, to nalezy je poic zwykla woda... no i herbatki lezaly...az sie przeterminowaly...
teraz najczesciej robie swojemu synusiowi wode mineralna z syropem wieloowocowym ( w polsce jest najlepszy wg. mnie malinowy z herbapolu)
pija tez i soki z kartonow...ale co w nich jest...nie wiadomo...

[ Dodano: 2007-03-30 ]
rybko, no to wkrotce maly andrzejek dolaczy do naszych forumowych chlopakow :ico_brawa_01:
mam nadzieje, ze przeszkolilas swojego ukochanego w poruszaniu sie po tt i jak tylko urodzisz swoje malenstwo, to on nas zaraz o tym powiadomi i pokaze nam pierworodnego... :ico_haha_01:

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

30 mar 2007, 07:42

witam witam :-D :-D :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2007, 07:43

witaj natashka, ja tez jestem rozleniwiona dzisiaj...i zla :ico_zly:
wczoraj bylismy z mezem na zakupach i wypatrzylam przepiekny komplet ogrodowy( lawka, stol i krzeselko).juz mielismy za niego placic...a tu sie okazalo, ze na magazynie brakuje "tylko" stolu i kazali nam przyjechac w przyszlym tygodniu bo moze beda...
no to jak bez stolu...co moze bedzie... to co to za komplet....
tylko sie zdenerwowalam, bo pol godziny sie ostalam przy tym komplecie az ktos laskawie raczy mnie obsluzyc... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2007, 07:44

Aga w razie czego ma kontakt z Rybka wiec bedziemy mialy chyba info na biezaco hihi..
witaj Moniczko!! jak tam sie dzioenk u Was zapowida???

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2007, 07:48

hej hej paulina :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-30 ]
ciezko powiedziec natalko, bo wszystko zalezy od pogody.jak bedzie sloneczko, to moze jakis spacerek, ale napewno ogrodkowe wariacje... chociaz juz mam wszystko porobione...kupilabym wczoraj te mebelki to dzisiaj bym je ustawiala w ogrodeczku i leniuchowala z sasiadka :ico_spanko:
a ty dzisiaj znowu fitness?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2007, 08:01

tak bo na zwykly fitness mam karnet weekendowy tylko od piatku do niedzieli, a mam go waznego tylko do 15 marca a jeszcze mam 7 wejsc, a w swieta nie bede latac po fitnessach wiec za duzo czasu nie mam do wykorzystania hihi :ico_haha_01:

no ja dzis chyab okna pomysje...tzn ta czesc u gory...jutro reszte....

mama wraca w srdoe wiec bede miala zapewne weicej czasu wolnego hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 mar 2007, 08:08

ja tez pomalutku sprzatam sobie mieszkanko...dzisiaj chyba generalnie kuchnia...
pogoda nie zapowiada sie wiec siedzimy w domku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 mar 2007, 08:17

u nas poki co ladnie, ale sprzatanc kiedys trzeba porzadnie, zreszta ten tydzien przed swietami chce miec jako tako wolny, zreszta i tak roboty pewnie bedzie z gotowaniem itd

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość