Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 kwie 2012, 20:55

Wcale bym się nie zdziwiła gdyby było coś na rzeczy. Czas pokaże.
trzymam kciuki :-)

U nas butla się sprawdza, Maciek zasnął od razu. A ostatnio było tak,żę po cycaniu to kręcił się i stękał do 21 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 kwie 2012, 22:46

jula a nie macie gdzies jakiegos zakonnego kosciola?u nas u Franciszkanow, czy w Misjonarzach jeszcze nikomu nie robili zadnych problemow :-)
hm... nawet nie wiem. Musiałabym się zorientować :ico_noniewiem: .

:ico_brawa_01: dla Kalinki za mega postępy!

Karina22, rzeczywiście super, że trafiłaś na takiego faceta, tylko ja bym się bała na tak poważne kroki jak tak krótko się znacie.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 kwie 2012, 06:38

ladybird23 Tak chce dać małej swoje nazwisko,żeby pełnoprawnie miała Tatę.Wiem ,że To dla niektórych osób może wydawać się dziwne,że samotna matka trojga dzieci znalazla faceta i to dobrego faceta ,który nie potrafi krzyczec kłócić się i pokochał jej dziecko jak swoje,no ale jak widać są jeszcze tacy ludzie na świecie :ico_oczko:
Co do ślubu,narazie nie chce,są plany,ale puki co mi jest tak dobrze :ico_oczko: ,Jesteśmy narazie zaręczeni .
jula81, fakt nie znamy sie długo,ale wielokrotnie udowodnił nam że jesteśmy dla niego ważni,a krokiem uznania ojcostwa,nie stracimy nic,a możemy zyskać bardzo wiele :-)


szkieletorek trzymam kciuki :ico_brawa_01: może to już fasolka :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 kwie 2012, 07:26

witam
dziewczyny ja napisalam ze im starsze dziecko tym mniej sie zauwaza, a nie ze sie nie zauwaza wogole, tym bardziej jak sie ma dwoje dzieci i wieksza roznice wieku, takie maluchy robia ogromne postepy z dnia na dzien i wszystko jest takie nowe, a starsze - tu pisalam majac na mysli moja 5 latke - juz sa na tyle samodzielne, ze wielu nowych rzeczy po prostu nie zuwazamy, a juz na pewno nie tak szybko jak u niemowlat :ico_noniewiem:

kocura moja sie tez ost wybudzi w nocy i "gadu-gadu" i siada i zaczepia mnie wyrzucajac smoka z lozeczka :ico_szoking: wczoraj zaskakujaco krotko to trwalo bo tylko jakies pol godz, ale nie mam pojecia czemu tak sie budzi :ico_noniewiem:

karina no to super, szczesciara z ciebie :ico_oczko:

a my jutro mamy usg glowki :ico_chory:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 kwie 2012, 07:40

ladybird23, tak masz racje ,ja np.u mojego 7 latka nowych postępów nie zauważam zbyt wiele,nie wiem dlaczego,bo jednak takie dziecko tez sie jeszcze rozwija :ico_noniewiem: ,u 4 latki mojej jeszcze widze nowe umiejętności,noi to że paskudna sie zrobiła :-D :-D A Oliwia z dnia na dzien chwali sie umiejętnościami :-D raczkuje już fachowo :-D wczoraj spała ze mną i jak sie przebudziłam była juz w tyle wyrka i zjadała katalog z avonu :-D dlatego dziś spała u siebie i już tak chyba pozostanie,bo chwila nieuwagi i czasem spadnie z kanapy :ico_olaboga:

a z jakiego powodu usg macie??

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 kwie 2012, 09:57

Witam z kawką

Ja popijam sobie goracą kawke z cynamonem a za oknem jako tako wiec na spacer będę uciekała z małą żeby chociaz chwilke pooddychała.

Nocka u nas ciężka bo zasnęła ok 24 i darla sie do tego czasu w niebogłosy bo jakaś rozdrazniona była dopiero na rekach później mi zasnęła.

Teraz siedzi i bawi sie zabawkami na łóżku.

W piątek mam nalot teściowej wiec musze sie jakoś znieczulić :-D przed wizytą.

Miłego dnia dziewczynki życzę

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 kwie 2012, 10:01

izabelllla123, smaka mi tą kawką z cynamonem zrobiłaś hihi

Oj teściowa :-D to wesoło mieć będziesz :D Ja uwielbiałam moją byłą teściową :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 kwie 2012, 10:16

hej laski, chyba was nie zdążę doczytac ale mniej więcej wiem co u której się dzieje. U nas ok . Maja wstaje na nogi i chciałaby chodzic ale jescze ma czas... nie chce ,żeby byla tak szybka jak kuba bo on ruszyl jak miał 9 miesiecy i biega jak szalony do dzisiaj :-D :ico_brawa_01:
Nocki w sumie takie same ... Maja budzi się o 5 na jedzenia i potem spi sobie do 8, 8:30... zjada juz prawie wszystko tzn wszystkiego próbuje i na razie jeszcze nic jej nie zaszkodziło. Po całym domu raczkuje, że ciężko z anią nadążyc i czasami to jej szukamy po pokojach gdzie sie schowała :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 kwie 2012, 10:31

zirafka a dzisiaj z rana o tobie myslalam ze dosyc cie nie bylo i czy juz do pracy czasem nie wrocilas?kiedy planujesz?

karina bo Kala ma powiekszona przestrzen podtwaradowkowa i konieczna jest kontrola przez usg czy sie wchlania czy wzrasta i boje sie zeby nam czasem nie przyrosla, bo ost neurolozka zasugerowala ewentualna konsultacje z neurochirurgiem :ico_chory: a dla mnie to juz by byla masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 kwie 2012, 10:45

czy juz do pracy czasem nie wrocilas?kiedy planujesz?
a jeszcze siedze sobie w domciu spokojnie i czekam na ciepłą wiosnę :ico_oczko: bo póki co to smetna pogoda i spacerowac mi się nie chce a tak jakby było ciepło na działce bym urzędowała z Majeczką :-D
Na razie jestem na chorobowym do konca kwietnia a co dalej to niewiem , juz zaczynam myslęc do kogo uderzyc o zwolnienie, chyba został mi ginek i musze mu od razu powiedziec o co mi chodzi a chodzi mi o jakies 2,3 miesiące chorobowego :-D zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość