dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 kwie 2012, 14:34

witam

beatka ależ Hania ma śliczne niebieskie oczęta :-D
margolcia cudne te twoje dzieciaczk
oj tak. :-D

Mad., Martynka tak wiosennie wyglada ...ma super bluzeczkę w kwiatki :ico_brawa_01: :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 kwie 2012, 14:46

Martynka tak wiosennie wyglada
Chcialam taki efekt uzyskac wlasnie :-) dziekujemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 kwie 2012, 15:04

Hej babeczki :)

Jesteśmy po wizycie u neurologa i na szczęście Borys bardzo ładnie wychodzi z tej asymetri ulozeniowej. Dostaliśmy jeszcze kilka nowych ćwiczeń ale na szczęście nie musimy się rehabilitowac :-D. Kolejna kontrola będzie dopiero w sierpniu.

Mad śliczne zdjęcia Martynki :ico_brawa_01:
Margolcia Twoje dzieciaki też są cudowne :ico_brawa_01:
Beatka jak test ?

Co do nocki to nie była jakaś tragiczna :-)
Teraz testujemy wózek nad morze. Borys śpi już od 30 minut więc nie jest źle :-)

Aha no I młody zaliczył dzisiaj pierwszy upadek :ico_noniewiem: mąż położył go na krześle w poczekalni w nosidelku a emilka niechcący traciła krzesło I Borys poleciał w nosidle na ziemię. Na szczęście byl przypiety I na strachu sie skończyło :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 kwie 2012, 15:47

Dziekujemy dziewczyny :-)
Gabi, Martynka wyjatkowo chetnie brzuszek pokazywala dzisiaj hehe:

"Patrzcie szybko ! 3... 2... 1..." :-D
Obrazek

[ Dodano: 19-04-2012, 15:48 ]
młody zaliczył dzisiaj pierwszy upadek
ojej :ico_olaboga: ja to jestem przewrazliwiona jesli o upadek chodzi bo strasznie sie tego boje. Dobrze ze byl w foteliku i nic mu nie jest :ico_sorki:
Beatka kurcze powiem Ci... trzyma w napieciu te Twoje tetsowanie

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

19 kwie 2012, 18:36

Ola Martynka cudna jak zawsze ,a ten brzusio boski ,tylko całowac

Aga :ico_olaboga: dobrze ze nic sie Boryskowi nie stało :ico_sorki: i nie zazdroszczę tego stresiora :ico_olaboga:

siedzę i myślę nad niespodzianka na rocznice ślubu bo mój na pewno nic nie kombinuje ,ciekawe czy w ogóle będzie pamiętał :ico_noniewiem: z reszta ja przez ten chrzest całkiem zapomniałam :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 kwie 2012, 21:57

Aga ja również sie cieszę ze Borysek wyszedł cały z tego wypadku :ico_sorki:

Gabi, ależ śliczny masz podpisik :579:

[ Dodano: 19-04-2012, 22:19 ]
i jeszcze ja sie pochwalę moimi słodziakami :-D

usmiech Patryczka :-D

Obrazek

oraz braciszkowie :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 kwie 2012, 22:39

tak tak test z ebaya zamowilam bo chcialam wiecej bo czesto jeden nie pokazuje ciazy
i wlasnie nie przyszly jeszcze
i jesli to nie ciaza to zapalenie pecherza znow mnie lapnie bo latam non stop

margolcia siwetne te filmiki i Amelka taka zywa

Gabi super ci te zdjecia wyszly nad suwaczkami takie kolorowe i fajnie to wyglada

Mad Martynka rozwala tym zdjeciem z brzuszkiem :ico_brawa_01:

dzwoneczek a Patryk jak by mial bluzeczke w kwiatuszki to cala dziewczynka taka ma buzie slodziutka
On jest w wieku Hani co do dnia i jeszcze wczesniak na dodatek a jak trzyma glowe :ico_szoking: Hania nawet w polowie tak nie trzyma

Aga bardzo dobrze ze wyniki wam sie poprawiaja i ju nie ma tego skretu u mnie Hania caly czas sie wygina w jedna strone i twierdza tu ze to samo przejdzie, moze mi wytlumaczysz pare cwiczen to cos z nia porobie :ico_sorki:

wiecie pisalam do tej dziewczyny z lutowek co jej coreczka miala ten rozszczep bardzo mila dziewczyna i chetna na odpowiedzie wszelkiego rodzaju. Wyszlo na to ze dziewczynki maja taki sam typ, czyli rozszczep podniebienia miekkiego, co ta dziewczynka sie wycierpiala to szok i mama tez zwlaszcza podczas karmienia bo nie umiala ssac i potrafila sie dusiac na podworku bo zabardzo jej powietrze di buzi wlatywala. Ale byly dzielne i maja to za soba a coreczke mam juz w pelni zdrowa i wyobrazcie sobie jaki bol miala po operacji jak dawali jej w szpitalu morfine i po narkoze uspili ja znow tak ja bolalo :ico_placzek: :ico_olaboga: . Serce mi sie kraja jak wiem ze mnie to tez niedlugo czeka .
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 10:20 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 kwie 2012, 07:33

Beatka78, postaram sie dzisiaj siąść do kompa to ci na pw prześle opis tych ćwiczeń.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 kwie 2012, 08:02

Dzien doberek :-)

Beatka78, ten rozszczep to jest to pod jezyczkiem ?
Biedna mala Hania. Trzymam kciuki byscie podolaly temu - a podolacie na pewno !
Gabi, Twoja Lili to juz tak fajnie szczerze sie cieszy ze az dodaje jej to mega uroku :-) A foteczki faktycznie sliczne kolorowe :-) Najlepiej polaczyc kilka jak sie zdecydowac nie mozna hehe :ico_haha_01:
dzwoneczek82, Patryś ma MEGA te polisie !!! Ciotka Mad. by je wycalowala :-D

My dzisiaj z dziewczynami wylegiwalysmy sie w lozku, bo D. jak wczoraj rano wyjechal tak dzis wroci. Postanowilam polozyc mala na brzuszek, zobaczyc jak sobie radzi. Ku memu zdziwieniu chetnie sobie lezala z psina i swietne minki strzelala :-)
Do tego uwielbia pozowac i wpatruje sie w aparat czy telefon.

Poranne słodziaki
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 kwie 2012, 08:29

dzwoneczek a Patryk jak by mial bluzeczke w kwiatuszki to cala dziewczynka taka ma buzie slodziutka
powiem ci ze chyba coś w tym jest bo nie raz od lekarzy usłyszałam "to w jakim wieku już jest pani córeczka" :-D hihi. Chociaż dla mnie wogole do dziewczynki nie podobny :ico_oczko:
Serce mi sie kraja jak wiem ze mnie to tez niedlugo czeka .
biedny skarbuś. :ico_pocieszyciel: . Widać wyraźnie ten rozszczep. Dobrze ze mozna to operacyjnie naprawić.
Beatka78, postaram sie dzisiaj siąść do kompa to ci na pw prześle opis tych ćwiczeń.
ja też poproszę :ico_sorki:
Poranne słodziaki
:-D Chyba psinka też zakochana w Martynce? :-D
A z Lili to faktycznie śmieszka taka jest :-)
obie dziewczynki widac bardzo radosne :-D

[ Dodano: 20-04-2012, 08:31 ]
Patryś jak lezy na brzusiu to bardzo ładnie podnosi głowkę, ale jak na pleckach lezy i jest podnoszony za rączki to głowka nadal zostaje . :ico_noniewiem: .Dziwne

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość