Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 kwie 2012, 16:45

agasio cudna Oleńka :ico_brawa_01:

dzwoneczek a twoi chłopcy są mega przystojni :-D i ten uśmiech Patrysia :ico_brawa_01:

aleśmy dziś poszalały ze spacerkiem ,ale tak cieplutko było a niunia pieknie spała wiec szkoda było by nie korzystać :ico_sorki: :-D
:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 kwie 2012, 18:35

testy dalej nie przyszly :ico_zly:
chyba przez te deszcze bo u nas od kilku dni leje dzien i noc :ico_olaboga:

Mad a jak Martynka lezy na brzuszku i trzyma glowke w powietrzu jak na zdjeciu z pieskiem, to jak dlugo ona tak wytrzyma, zaraz ja kladzie czy tak caly czas trzyma?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 kwie 2012, 21:11

Gabi jutro jeszcze listonosz chodzi
po prostu nawet sobie nie wbijam do glowy ze moge byc w ciazy i nie mysle o tym
dlatego nie ciagnie mnie zrobienie testu
ja zaplacilam za 5 testow 1f a w sklepie musialabym dac 6f za jeden dlatego wolalam kupic na ebayu

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 kwie 2012, 21:57

ja również dziekuje za komplemenciki :ico_wstydzioch: :-D

agasio
chyba ci już pisałam ze masz słodziutką laleczkę? :-D :ico_oczko:

Mad alez Twoja mała w szybkim tempie sie rozwija, już zaczyna sie przewracać... :ico_szoking: :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 kwie 2012, 09:47

hej z rana :)
u mnie już sprzątnięte :ico_odkurzanie: jedno :ico_duzepranko: wisi na ogródku kolejne konczy sie prac
Amelka śpi w łóżeczku w czapce i pod kocem zostawiłam jej uchylone okno :ico_sorki:
wczoraj była piękna pogoda to sobie spacerowaliśmy było tak cieplutko ze bez kurtki malutka byla tylko w sweterku :)
dziś od rana tez super cieplutko jak wstanie zje pobawi sie troche pojdziemy na spacer :ico_sorki:
Igor poszedł z babcią do znajomych wiec mam chwilkę tylko dla siebie
widziałam fotki dzieciaczków cudne :ico_brawa_01: al te okrąglutkie polisie mmmm tylko do wycałowania
Beatka trzymam kciuki za test oby była I kreseczka i za Haniulkę naszą kochaną
jak sobie pomyślę co was czeka to płakać mi się chce
śledziłam losy manenki z lutówek i wiem co one przeszły :ico_olaboga: ale teraz jest tylko lepiej

a teraz coś na poprawę humoru heh nasz wózeczek użytkujemy 3 lata a ja dopiero dzis odkryłam ze od budki w gondoli można wyjąć te "druty" i wrzucić ja normalnie do prania :ico_haha_01: ale jestem spostrzegawcza nie ma co :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 kwie 2012, 10:17

dzieki margolcia na szczescie Nelcia i Hania maja ten najslabszy typ rozszczepu :ico_sorki: ale zawsze niebezpieczenstwo jest :ico_sorki:

nocka taka sobie 3 pobudki
chlopcy ogladaja bajki
mala kolo nich w koszyku sobie guga

a ja :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie:

pierogi ruski za mna chodza moze sie za nie dzis wezme :ico_noniewiem:

a robilyscie ten pomysl na gulasz
bo ja jutro chce to zrobic i nie wiem czy duzo sosu z tego wychodzi :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 kwie 2012, 10:53

a robilyscie ten pomysl na gulasz
Robilam i wyszlo na 2 osoby gulaszu ;-)

Jesli chodzi o trzymanie glowki to Martyna tak 1min 1,5... potrzyma potem opuszcza zbiera sily i sie piodnosi. Tak kilka razy a potem placze i chce by ja obrocic. Ale coraz dluzej potrafi tak lezec.

Tym przewroceniem sie byla bardzo zaskoczona sama :-D Glowka ja przewazyla hehe... Ale jak lezy na brzuszku probuje odrywac raczki i jej wychodzi i taka jakby kolyske proboje robic.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 kwie 2012, 10:54

hej mamuśki

ja zaraz na jakieś zakupy muszę podjechać bo wypadało by zrobi dziś jakiś wypasiony obiad a w lodówce pustki :ico_wstydzioch:
a robilyscie ten pomysl na gulasz
bo ja jutro chce to zrobic i nie wiem czy duzo sosu z tego wychodzi :ico_noniewiem:
na 4 osoby dość sporo , u nas sie wszyscy do syta najadają :ico_oczko:
Mad alez Twoja mała w szybkim tempie sie rozwija, już zaczyna sie przewracać... :ico_szoking:
tez tak sadze , jest dzień różnicy miedzy naszymi dziewczynami ,ale Martynka o co najmniej 2 tygodnie do przodu jest. Pewnie tez dlatego że dłuzej w brzusiu siedziała a mojej sie spieszyło :ico_oczko: ale cudnownie parze na takie bystre dzieciatko :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 kwie 2012, 11:02

Pewnie tez dlatego że dłuzej w brzusiu siedziała
Czytalam o tym w siecie i to podobno normalne u przenoszonych dzieci ze sa ciut do przodu. Ale 2 tyg roznicy to zaledwie niewielka roznica :-)

Martynke chyba dziaselka swedza :ico_noniewiem: ciagle raczki do buzi wklada i paluszki. Dalam jej dzis zelowego gryzaka i jaka zadowolona !

My dzis same na spacerek pojdziemy. D. pojechal po zakupy, a my w domuciu.
Jadzia, tez jakis wypasny obiad mi siemarzy :-D

Wczoraj pizze zamowilismyi ojacieee jaka dobra byla :-D

[ Dodano: 21-04-2012, 11:03 ]
Jadzia, wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trwajcie dalsze lataw milosci :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 kwie 2012, 11:53

tez tak sadze , jest dzień różnicy miedzy naszymi dziewczynami ,ale Martynka o co najmniej 2 tygodnie do przodu jest. Pewnie tez dlatego że dłuzej w brzusiu siedziała a mojej sie spieszyło ale cudnownie parze na takie bystre dzieciatko
Jadzia mi sie wydaje ze tak zawsze jest z pierwszym dzieckiem, bo wiecej uwagi mu sie poswieca, jak porownam Hanke do Oscara czy nawet Marcela to jest duzo slabsza, oni wiecej potrafili w tym okresie

[ Dodano: 21-04-2012, 12:32 ]
przyszly testy

zrobilam jeden i wyszedl negatywny ufff :ico_sorki: ulzylo
ale powtorze jeszcze jutro rano bo wiecie jak te tanie testy nie sa wiarygodne
dziekuje za kciuki :ico_sorki:

M mowi nie wiem czy zartem czy serio ze myslal ze Hania bedzie miec siostrzyczke, ja na niego takie oczy :ico_szoking: chyba zartujesz, kto by to urodzil bo ja nie :ico_nienie: i smial sie ze jego rodzice by padli jak by sie dowiedzieli ze nastepny wnuk, bo oni juz z Hani nie byli zadowoleni

przyszedl mi tez dzis list ze szpitala ze mam zadzwonic i umowic date bo oni nie sa w stanie przez list wyznaczyc bo ja musze zaraz potwierdzic bo jest dluga lista
i bylam zdziwiona bo to do lekarza plastyka dzieciecego a myslalam ze najpierw ja laryngolog zobaczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-04-2012, 13:25 ]
zaraz wam pokaze filmik z Hania chciala sie z wami przywitac
ale jak zaczelam ja nagrywac to przestala gugac :-D lobuziak maly

http://youtu.be/eM2yFFjZk9E

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości