Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 kwie 2012, 20:42

Cześć :-)
Tylko muszę poszukać na allegro trampoliny
hehe, no i ja szukam :ico_haha_01: kupujemy z siostrą dla naszych wszystkich dzieci- 4 sztuki i darujemy już sobie prezenty na dzień dziecka, może i dziadki się dorzucą w ramach dnia dziecka. Tylko chcemy kupić już, może dojdzie na weekend majowy.
tak już jest dobrze
:-) no!

My byliśmy po Zuzanę u babci, popłakała się, że już wraca- z jednej strony fajnie, bo wiadomo,że jej dobrze u babci.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

22 kwie 2012, 21:17

Hej!

U nas pogoda też ładna była.

:ico_brawa_01: dla Izy za stanie!

:ico_brawa_01: dla Doriana za pierwszy ząbek!

Stawiam :ico_tort: za pół roczku Eryka!!!
Ale ten czas leci :ico_sorki: .
Smyk mój dziś pierwszy raz w nocy przespał bez pobudki 6h :ico_szoking: . Oby tak zostało :ico_sorki: .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 kwie 2012, 21:45

Kocura a jaka duza kupujesz?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 kwie 2012, 21:48

Chyba taką 3 m, albo mniejszą. M. jednak poszuka, bo ja się nie znam :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 kwie 2012, 07:15

witam
dziewczyny dajcie cynk na te trampoliny, bo moja Mila na urodziny chciala :-D ja bym chciala taka z zabezpieczeniami, nie za wielka ale tez nie za mala, ile wogole stoja takie rzeczy?u nas pewnie wiecej osob sie bedzie chcialo dorzucic zeby miec prezent/problem z glowy :ico_noniewiem:

a tak wogole u nas rozpoczal sie piekny, sloneczny dzien, wiec od razu chce sie zyc :-D
milego dnia :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 kwie 2012, 07:16

kupujemy z siostrą dla naszych wszystkich dzieci- 4 sztuki i darujemy już sobie prezenty na dzień dziecka
he he, mam taki sam plan :ico_oczko:
Smyk mój dziś pierwszy raz w nocy przespał bez pobudki 6h :ico_szoking: . Oby tak zostało :ico_sorki: .
trzymam kciuki :ico_sorki:

kwiatunio, brawa dla Izuni, silna dziewczynka :ico_brawa_01:

elibell, nawet nie wiedziałam, że aż tak źle był u Was po porodzie :ico_noniewiem: u nas też średnio... teraz jest ok, ale to dopiero od 2 tyg., lepiej nie zapeszać... brawa dla Diorianka za ząbek :ico_brawa_01:

martasz, super, że Antoś tak dobrze znosi zwiedzanie :ico_brawa_01:
Chyba taką 3 m, albo mniejszą
my patrzyliśmy na średnicę 2,44m i chyba wystarczająca by była

Wiki coraz więcej powtarza :ico_brawa_01: W sobotę byliśmy w skansenie, ale miała frajdę. Gdy obejrzeliśmy już wszystkie zwierzęta, to Wiki zaczęła się dopominać słoni, lwa, pandy :ico_oczko: he he, jak tylko zrobi się cieplej to pojedziemy do zoo, to dopiero będzie szczęśliwa :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 kwie 2012, 08:31

Chyba taką 3 m, albo mniejszą. M. jednak poszuka, bo ja się nie znam :ico_noniewiem:
My będziemy zamawiać taka na około 2,5 metra bo u cioci jest 3 dzieci plus to ze tak pełno jest innych od sąsiadów wiec i ta może być czasami za mała.
ile wogole stoja takie rzeczy
To zależy .Są np 3,5 m za 600 zł ale są tez takie za 850 zł bo my taka będziemy brać.A droższa jest dlatego że np ma więcej pałąków do podtrzymania siatki a to jest ważne bo mam znajoma która ma ta tania z 4 pałąkami i nie jest zadowolona bo siatka do środka włazi strasznie.Potem wysokość tych nóg od ziemi tez jest ważna. Czy są stabilne.My bierzemy ta droższa bo ma podwójne te nogi .

U nas nie ma pięknej pogody .Jest szaro buro i nie za ciepło.
Nocka koszmarna.Mała w nocy dostała wielkiego gęstego kataru.Budziła się co max 15 min bo ją dławiło to mimo że odciągałam.Po 2 godz już nie miałam siły chodzić i wzięłam do nas , ale dalej to samo było.Trwało to do połowy nocy więc wykończona jestem i bardzo niewyspana.A Lili bidulka też się męczyła strasznie , tylko że ona sobie odeśpi w dzień.
Zmykam mała przebrać i idę na śniadanie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 kwie 2012, 08:38

ja mam spora trampolinę, kilkoro dzieci w niej może spokojnie się bawić i u mnie rewelka, mała by mogłą ciągle tam siedzieć a i Dpriana wrzucę na trochę np. jak pranie wieszam, zapinam siatkę i sie nie martwię że wypadnie którekolwiek z dzieci. U nas zakup jak najbardziej udany. EWliza otwiera oczy i pyta o hopa hopa (tak nazywa trampolinę.

inia oj było u nas strasznie cieżko, juz powaznie mysleliśmy o rozstaniu bo nie szło wytrzymać napięcia, wiecznego doła i kłótni, a my jak się kłócimy nie patrzymy na nic i szpile sobie wbijamy oby tylko bolało. Mąż spał na dole kilka miesięcy co we mnie potęgowało złość jeszcze bardziej, bo i mały sie budził i Eliza mi wędrowała miliony razy. Ale pewnego dnia pogadalismy poważnie o wszystkim i od tamtej pory jest lepiej.

A mój synś staje na nogi przy wszystkim co możliwe, a w łóżeczku to od razu, co ja wchodze bo płacze on już na równych nogach. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 kwie 2012, 09:00

hej dziewczyny :ico_oczko:

:ico_brawa_01: dla wszytskich dzieciaczków za osiągnięcia :ico_brawa_01:

nie wiem czy nie pomyliłam :ico_wstydzioch: ale chyba Maja od zirafki na zdjeciu stoi????
silna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby tak dalej :ico_sorki:

mój synek tak dorośleje z dnai na dzień :ico_brawa_01: dalej mamy tylko 2 ząbki a swędzą go dziąsła :ico_olaboga: jakby miał już 10 :ico_haha_01:


po holterze - no źle nie ma, Maja ma arytmię po mnie i tachykardię też odziedziczyła :ico_noniewiem:
tętno wysokie jak ja identyczne :ico_olaboga:
najniższe 85, najwyższe 165, czyli srednie okoo 105 wysoko :ico_olaboga:
i pojedyncze dodatkowe skurcze spowodowane tym potykaniem
około 2000 na dobę :ico_szoking:
czyli jakieś 85 razy na godzinę :ico_szoking:

ale mamy nie leczyć póki sie nie pogarsza
zalecenia- :ico_haha_01: :ico_haha_01: duuuuuużo czekolady i kakao :ico_haha_01:
i wszytsko co zawiera magnez, suplementy z magnezem, inka z magnezem,
(oprócz jedzenia które zawiera magnez)

no i badania, krew, mocz, kał na pasożyty, i tarczyca :ico_noniewiem:
żeby wykluczyć inne choroby

za rok kontrola z holterem i ukg zastawki aortalnej :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 kwie 2012, 09:59

A mój synś staje na nogi przy wszystkim co możliwe, a w łóżeczku to od razu, co ja wchodze bo płacze on już na równych nogach. :ico_szoking:
No :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas mała nie staje ale gdy tylko leży to od razu hop na brzuszek i znów plecki i tak się szybko turla że zaraz jest w innym miejscu.Najczęściej pod ławą ląduje ale ostatnio witryna w salonie się jej spodobała. Nie lubi siedzieć w bujaku zbyt długo ani w wózku , najlepiej by leżała na ziemi bo ma wtedy duże pole do popisu.I jak na razie na szczęście gdy się turla nie reaguje jak głową uderzy o podłogę .

Ja teraz pije kawkę.Mała niedługo będzie się budzić z drzemki .Pogoda bee więc na spacer nie pójdziemy chyba że się poprawi.Jedynie do koleżanki obom może wpadniemy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość