agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

23 kwie 2012, 15:18

Kaja- juz probowalam chyba 3 rodzai smoczka i nic to nie daje, tez myslalam wlasnie ze moze smoczek jej nie pasuje, ale to nie to niestety :ico_olaboga:

[ Dodano: 23-04-2012, 15:20 ]
Jadzia- nie ma twardego brzuszka i ona nie placze wiec chyba ja nie boli, juz sama nie wiem

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 17:00

agaa22, Jadzia może mieć rację że w brzuszku to jej burczy nie z głodu ale właśnie może gazy i wcale nie muszą być bolesne tylko po prostu głośne ale też bym chyba poszła do pediatry popytać i zważyć Igusię czy nie odbija się to na jej przyroście wagowym :ico_noniewiem: kurcze ciężko tak coś wydumac przy takich maluszkach

ja miałam własnie na spacer iść to zaczeło lać :ico_zly: a dziś rano się uśmiałam jak przebierałam Kube z piżamki, jak ściągałam mu rękawki to tak się zaczął śmiać na głos że aż się krztusił :ico_haha_01: i potem jak tylko go dotykałam w okolicy paszek to śmiał się w głos za każdym razem

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

23 kwie 2012, 17:31

jeszcze tak pomyślałam że moze to mleko poprostu jej nie smakuje :ico_noniewiem:
Kupie we środe inne i zobacze czy bedzie jadla

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 kwie 2012, 18:47

agaa wlasnie ci mialam pisac ze sprobuj mleko zmienic, pamietasz jak pisalam ze Hanka malo je, jak zje 90ml to max, zmienilam mleko z bebiko na bebilon i jest lepiej ale nie zje wiecej niz 120ml a srednio je 90ml i tez chudzinka jest bo zeberka mozna jej policzyc i malo przybiera, myslalam ze to przez rozszczep ktory ma ale ona ladnie ssie wiec poprostu chyba jest niejadek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 19:00

no to też może być że mleczko jej nie smakuje :ico_noniewiem: ja ostatnio chciałam młodemu dac butle bo jakoś mało miałam mleka w cycach ale nie wiem czy czuł cyca czy co bo nie chciał się tknąć butli a jak A mu dawał to jadł bez problemu :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 kwie 2012, 19:08

Dziewczyny mam pytanko.
Mojej koleżance 10 maja kończy się macierzyński. Od 11 maja złożyła o wychowawcze.
Wszystko byłoby ok, tyle że jej szefowa usilnie chce ją po macierzyńskim wysłać na urlop ( bo ma go jeszcze dużo zaległego z zeszłego roku) a dopiero później żeby szła na wychowawczy.
Koleżanka jej tłumaczy że tak nie chce, ale szefowa ciągle swoje.

Nam się wydaje że szefowa poprostu chce ją zwolnić. Z tego co kojarzę jakby poszła na ten urlop wypoczynkowy to wtedy można byłoby ją zwolnić.

:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 kwie 2012, 20:00

będąc na urlopie wypoczynkowym pracodawca nie może wręczyć wypowiedzenia a składajac wniosek o UW może od razu złożyć wniosek o wychowawczy z tego co sie orientuję to zaległy urlop należy wykorzystać w ciagu trzech lat po tym okresie pracodawca musi wypłacić ekwiwalent wiec przypuszczam że to jest powód dla którego pracodawca chce aby koleżanka wybrała urlop wypoczynkowy przed rozpoczeciem urlopu wychowawczego

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 20:01

agaa22 ja zas zauwazylam ze jak odciagalam mleko z piersi Martynka i 150ml wciagla... a Bebika to ok 90-100ml srednio. Wydaje mi sie ze jest bardzo syte i dlatego.
Tak jak dziewczyny napisaly zwaz mala w przychodni i skonsultuj to. Bo szkoda Twoich nerwow :ico_sorki:
Wlasnie mialam pytac, jakie mleko mm dajecie swoim maluchom ?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 kwie 2012, 20:06

o a miałam was zapyta czy wasze dzieciaczki przesypiają noc z suchym pampersem?? Bo moja Lena potrafi dopiero rano zrobi razem z kupskiem i nie wiem czy nie za mało sika ostatnio :ico_noniewiem:

Mad.
Ja daje małej NAN ha przez te kupki ale nie widzę zmiany ,ale z drugiej strony przecież nie zaszkodzi :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 kwie 2012, 20:10

o a miałam was zapyta czy wasze dzieciaczki przesypiają noc z suchym pampersem??
Jak zaloze wieczorem ok 20 to obudzi sie o5:20 z mokrym wiadomo. Ale caly ten czas spi mocnym snem i jej zawartosc pampka nie przeszkadza a ja jej tez nie wybudzam. A pupke ma ladna :-)
Lila 150 wciąga na wieczór
wow :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość