Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

24 kwie 2012, 21:34

czesc czesc tu Ankara 25 chetnie bym popisala poznala sie na forum wstyd sie przyznac i powaznie az mi przykro ale nie umiem:( wy tu wszystkie taki obcykane a ja nwet zdj nie potrafie malucha wstawic nic kompletnie. wiec chyba bede musiala odejsc nim jeszcze zwitalam:( szkoda zaluje:(

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 kwie 2012, 21:36

Ania dasz rade :-) ja Ci tu wszystko wyjaśnie, forum może jest duże ale do opanowania :ico_oczko:

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

24 kwie 2012, 21:43

jest ktos moze?kumpela mnie przekonuje ze dam rade na forum ale watpie w to.... chyba nie ma zadnej mamuski do pogadania:(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 kwie 2012, 22:12

ankara25 nie łam się i nie odpuszczaj.
Naprawdę miło jest u nas :-D

jeżeli chcesz wstawić zdjęcie na forum to musisz najpierw wgrać to zdjęcie do programu w sieci np: fotosik, imageshack.
Jak już wgrasz tam zdjęcie będziesz mogła sobie pobrać kod zdjęcia i wkleić go tutaj na forum. Masz taki kwadracik gdzie jest IMG i jak go naciśniesz to pojawia się taka tabelka i tam wklejasz kod, ok. I gotowe :-)

Jeżeli chcesz mieć jakieś zdjęcie na stałe w podpisie to musisz zrobić tak samo jak pisałam wyżej tyle że ten kod zdjecia wklejasz w swoim profilu. U góry strony masz kilka zakładek i tam masz "profil"
jak tam wejdziesz to na dole masz okienko podpis. i tam właśnie wklejasz zdjęcie.
Tylko wklejając fotkę w podpis musisz je mieć odpowiednio pomniejszone.
Tam również możesz sobie zamieścić suwaczek.
Wpiszesz w googlach suwaczek i pojawi ci się kilka stron gdzie możesz stworzyć go sobie. I jak tam zrobisz to skopiujesz kod suwaczka i wkleisz i gotowe.

Może troszkę chaotycznie to opisałam, ale nie jest to takie trudne na jakie wygląda.
Zawsze służymy radą :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 kwie 2012, 23:43

my dzis po kontroli u gastrologa niby ok ale leczenie dalej mam powoli spróbowac odstawiac ale na próbe bo on ma, refluks 3 st a to wysoki jest
ogólnie wazy 7850g marnir ale ciut przytył no i tak to nic ciekawego poza tym ze 200zł mniej w portfelu
ale kontrol musiala byc
kupilam mu dzis fotelik w koncu

[ Dodano: 24-04-2012, 23:50 ]
bo w nosidelku mu juz niewygodnie i nogi mu zawsze przeszkadzaly

ania no to problemy ale bedzie dobrze z nózką tylko ćwiczyć a jesli chodzi o przepukline tą to o co chodzi?

mój Flipo w piachu bo pisakownicy jeszcze nie ma
Obrazek
Filipcio Hipcio w nowym foteliku
Obrazek

[ Dodano: 24-04-2012, 23:53 ]
a tu moje chłopaki na targach ogrodniczych
Obrazek

Filipsio spi z fajna minką
Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 kwie 2012, 01:34

Ankara25, nie załamuj się !! może początki są trudne,bo wszystko jest nieznane ale jak już załapiesz o co chodzi to się uzależnisz :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Pisz z nami !! :-D

Gwona, super,że Nadusia zaczyna chodzić już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja na szczęście też kontakty omija szerokim łukiem :ico_sorki:

magda1614, śliczne zdjęcia !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale słodko Filipek śpi :-D
super,że po wizycie wszystko dobrze. Oby ten refluks odpuścił :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę :-)
Martyś ponad miesiąc temu ważyła 9100g i jeśli domowa waga dobrze pokazuje to waży tyle samo :ico_noniewiem: Za niedługo wybieramy się na szczepienie to się dowiem :-)
Fajny fotelik :-) my będziemy kupować za jakieś 4 miesiące, chyba,że zacznie jej główka wystawać to wcześniej.

Byliście już na szczepieniu z dzieciaczkami ??

A co do tej przepukliny to jak Martyś była mała to podczas płaczu czy stękania na szyjce centralnie na żyle rosła jej taka kuleczka i to się robiło coraz większe ale jakoś nie zwracałam na to uwagi :ico_wstydzioch: i jak zaczęłam maraton po lekarzach z tą nóżką to na którejś wizycie lekarz zauważył tą gule i skierował nas do laryngologa, laryngolog obejrzał i powiedział,że nie wie co to jest ale wygląda na przepuklinę. On nie jest lekarzem od dzieci, więc skierował nas do specjalistycznego szpitala dziecięcego na badania. Troszkę lekarka nasza się zmartwiła tym,że to się powiększa,bo kiedyś było jak groszek,a teraz jak orzech włoski i wygląda okropnie,a poza tym jak się mała złości czy coś ciężkiego podnosi i jej to tak wyjdzie to łapie się rączką albo trze po szyjce :ico_noniewiem: :ico_olaboga: No nic, musimy czekać na wizytę jeszcze miesiąc i mam nadzieję,że coś konkretnego się dowiemy :ico_noniewiem:

A teraz pokażę Wam trochę zdjęć dziewczyn :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 25-04-2012, 01:45 ]
o rany już prawie 2.... :ico_szoking: lecę spać,bo muszę wstać o 6,żeby się wyrobić ze wszystkim i o 8 na rehabilitację iść. Mam nadzieję,że nie będzie bardzo padać :ico_noniewiem:

Dobranoc :ico_papa:

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

25 kwie 2012, 14:03

hej kobitki z forum strasznie chcialabym z wami pisac, pokazac wam synka itd. wierze ze forum uzaleznia bo fajnie jest popisac z kims kto tez ma dzieciatko w dodatku w podobnym wieku, kto sluzy rada, pomoca ale od innych czerpie rady i pomoce.... szczerze mowiac to watpie bym dala rade powstawiac sobie te wszystkie zdj i suwaczki itd.... chyba za ciemna jestem jednak:p a tu tyle slicznych dzieci powstawianych macie.... ze pozazdroscic tylko ze swojego maluszka do kompletu nie da sie wkleic... poza tym moze ta ktora mi odpisuje przedstawi sie powie skad ile lat ile ma dzieciaczkow w jakim wieku sa itd...?zebym wiedziala z kim pisze... bo tak wy sie znacie a ja tu nowa bidna... ostatnio wyslalam posta patrze a napisali mi ze jestem noworodek forumowy ale wstyd pomyslalam sobie.... jest ktoras kobitka by mi pomoc bo chcialam zalozyc profil

[ Dodano: 25-04-2012, 14:07 ]
Aniu ale masz sliczn epannice widze ze Martynke i Karolinke tak? moj synek nazywa sie Igorek:) 11 marca skonczyl roczek ale sam jeszcze nie chodzi za raczki tylko i na czworakach sunie....nie wiem cyz leniwy jest czy musze jeszcze troche zaczekac... o wlasnie chyba kupke zrobil musze go przebrac.. heh czeka mnie brudna robota.....:P

[ Dodano: 25-04-2012, 14:21 ]
a teraz zajrzalamz e to Moni mi pomogla dziekuje Moni za informacje dla takiej ciemnoty jak ja :ico_szoking: sprobuje cosz robic zobaczymy czy sie uda

[ Dodano: 25-04-2012, 14:40 ]
kurcze probowalam ale nie umiem dodac gupiego zdj

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 kwie 2012, 17:02

hej dziewczyny
w koncu jestem, ale doczytac raczej nie dam rady :ico_szoking:
urlop w Polsce byl ok, od 1,5 tyg jestesmy juz w domciu, mala lobuzuje na maxa i wiecznie tylko mama i mama... jeszcze nie chodzi sama, ale coraz wiecej mowi np. ato (auto) i dobe (dobre) , oprocz tego mama, tata, papa, niam...
Wczoraj bylysmy na szczepieniu, pozniej u ortopedy i nozk imam w domu znowu cwiczyc, jak zacznie sama chodzic to mam znowu przyjsc i prawdopodobnie mala dostanie wkladki ortopedyczne do butow, buty, ktore jej kupilam sa bardzo dobre na jej stopki, bo pytalam ortopedy :ico_sorki: :ico_sorki:
pozniej jeszcze odwiedzilysmy dermatologa i niestety potwierdzil to co mowila pediatra, mala ma azs i poki co jest za mala zeby robic jej jakiekolwiek testy... dermatolog polecil nam bardzo dobry balsam z olejkiem i caly czas sie smarujemy :-) mam malej nie dawac cytrusow, ograniczac slodycze, no i sledzic co je, wrazie czego odstawic.. a wiec od wczoraj mala pije mleko sojowe, bardzo jej smakuje :ico_sorki: :ico_sorki: bo jak jej dalam ostatnio rano platki na krowim to pozniej strasznie czerwone plamy miala...

sliczne fotki dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniaaa, zdrowka dla Martynki, oby ta rehabilitacja jak najszybciej jej pomogla :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do usypiania to u nas ostatnio masakra, Marcelina ladnie spi przez dzien, ale wieczorem na sile musze ja klasc i to o 20.30 :ico_szoking: jeszcze w Polsce chodzila spac o 19.00 a teraz sie przestawila i nic zrobic nie moge :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 kwie 2012, 17:25

Aniaaa, super foteczki a dziewczynki przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-04-2012, 17:26 ]
Byliście już na szczepieniu z dzieciaczkami ??
ja ide jutro

[ Dodano: 25-04-2012, 17:30 ]
coraz wiecej mowi np. ato (auto) i dobe (dobre) , oprocz tego mama, tata, papa, niam...
super mój sie nauczył au au au jak piesek szczeka :-D

:-D :-D

[ Dodano: 25-04-2012, 17:35 ]
Fajny fotelik :-) my będziemy kupować za jakieś 4 miesiące, chyba,że zacznie jej główka wystawać to wcześniej.
no tak u nas nie wystaje jeszce alenasze nosidełko jest takie małe juz i małemu nie wygodnie a w tym ma miejsce i moze jechac na leżąco super jestesmy zadowoleni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powodzenia na rehabilitacji trzymamy kciukaski za Martynie

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

25 kwie 2012, 17:35

halooo sa jakies kobitki????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość