Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 kwie 2012, 17:02

to ja jeszcze pokaze z profilu zeby bylo latwiej ocenic :-)
Ale tez mi sie wydaje ze mam wiekszy - ale tez troszke inny ksztalt :-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 kwie 2012, 17:40

Madleine, mój bebzolek jest też rozmiarów Twojego:)
Pewnie jesteśmy podobnego wzrostu :ico_oczko:
Gosi888 rozchodzi się gdzieś po kręgosłupie:) W końcu jest ode mnie ok 20cm wyższa:)
Ale obie macie piękne brzuszki. Mój chyba wisi ciut niżej...tak mi się wydaje.

Ale byłam dziś na USG i Tymek waży wg pierwszego pomiaru 1200g a wg drugiego 1300g.. mierzyła aż 2 razy obwód brzuszka bo nie była pewna.
Więc Kasiala maluszki mamy podobne :ico_oczko:
No i odwrócił się główką w dół :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Oby już tak zostało :ico_sorki:

[ Dodano: 26-04-2012, 17:56 ]
Madleine, widzę, że przesyłka dotarła:) Cieszę się:)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 kwie 2012, 18:39

Nie, no ja się wypisuję, jak Was doczytać ???? :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Gosia, dzięki za fotkę tej dostawki do wózka (fajna - ale to chyba tylko do Emaljungi pasuje, tak?) :ico_oczko:
Mówisz, że Tój Tomek w wieku mojego Dawida też taką śrubą był? :ico_oczko: Kochana, użyłaś czasu przeszłego, czyli mogę macieć nadzieję że z tego się wyrasata????? :ico_oczko: :ico_sorki:

Mamusia, dla Ciebie spełniania marzeń!!! :ico_prezent:

Malinowa, pierwsze słysze że ze znieczuleniem dentystycznym trzeba czekać aż do 24 tyg :ico_szoking: Ja w poprzedniej ciąży leczyłam żeby ze znieczuleniem i w tej też już 2 razy + raz usuwałam, a tu znieczulenie przecież jest mocniejsze. Konsultowałam to z 2 ginkami - obydwoje stwierdzili, że po prostu należy poprosić o znieczulenie dla kobiet w ciąży, a nawet jeśli zwykłe to też nic się nie stanie. O wiele bardziej groźne dla Maleństwa były by stan zapalny, albo zgorzel broń Boże :ico_olaboga: Ba.... jeden z ginków nawet powiedział, że jeżeli jest taka konieczność to koietom w ciąży robi się też operacje na znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i wszystko jest ok, a czym w tym porównaniu jest znieczulenie zębowe?... Ponadto patrząc na wiek Twojej ciąży i jeśli już miałabym się upierać przy zdaniu Twojego gina, to wg mnie też 5 dni różnicy nie robi :ico_oczko:

Kasiala, ile doświadczeń tyle opinii :ico_haha_01: My bardzo żałowaliśmy że nie zakupialiśmy Dawisiowi takiej kołysi - myślę, że fajnie by się sprawdziła spokojnie do 5 m-cy. Dziecko rzeczywiście ma lepiej - dlatego my też jak ktoś tu już pisał - nie pamiętam :ico_wstydzioch: używaliśmy wózka z gondolą. Jeśli za bardzo nie nadwyręży Wam to budzetu, to zainwestowałabym w wypełnienie :-) Teraz boję się coś takiego kupić tylko i wyłącznie ze względu na Synia kochanego, który niewątpliwie będzie chciał bujnąć mocniej :ico_szoking: :ico_olaboga:

Madleine, Gosia, brzuszki macie cudowne!!! :ico_brawa_01:

U nas była ciężka nocka - Dawiś wymiotował i gorączkował (39) i wcale nie mógł spać - podejrzewam że to te wstrętne trójki. Wymęczeło mi się dziecie strasznie i my z nim. Żadne leki nie działały, bo wymiotował je - na szczęście istnieje alternatywa w postaci czopków :ico_sorki: Mam nadzieję, że dzisiaj już będzie lepiej, a jutro wszyskie trójki będą na zewnątrz i będzie spokój, ale to marzenie ścietej głowy bo narazie nie widać nic poza napuchniętymi dziąsełkami :ico_placzek:

[ Dodano: 26-04-2012, 18:45 ]
Aha... zapomniałam dodać że byłam dzisiaj na wizyci u ginka - wszystko jest ok :-) Poprawiła mi się też hemoglobina, więc narazie mogę odstawić żelazo, chociaż nie przeszkadzało mi aż tak bardzo. Za to mam chociaż co trzeci dzień brać jakieś witaminy dla kobiet w ciąży. Wy bierzecie jakieś? Jeśli tak , to jakie? Ja w poprzednije ciąży robiłam kilka podejść, ale mdliło mnie po nich strasznie i nie wiem od czego by tu zacząć :ico_noniewiem:

Aha,i sory za literówki :ico_wstydzioch: , ale zaraz moi Mężczyźni ze spaceru wrócą i staram się szybko coś naskrobać, bo później już różnie może być :ico_oczko:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

26 kwie 2012, 18:59

Julchik ja nie biorę żadnych witamin, bo wyniki mam bdb. Jem dużo warzyw i owoców, piję soki...

Co do nocki to też miałam ciążka- Tyśka w nocy narzekała na brzuszek, rano zrobiłam wodnistą kupę i na tym koniec. Brzuch już nie boli, dokazuje, apetyt ma...

Madleine, Ty to w ogóle szczuplaczek jesteś... pozazdrościć

I pochwalę się- był przed chwilą stolarz- zamówiłam meble do kuchni, więc pierwszy krok i pierwszy wydatek do przodu

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

26 kwie 2012, 21:50

już zrobiony ząb... tzn tylko zatruty puki co ale nie boli przynajmniej :ico_sorki:
a robiłam go ponad rok temu (kanałowo) (u innej dentystki) i mi go poprostu spierdzieliła.. :ico_olaboga: przepraszam za słownictwo.. a gwarancja tylko rok ważna u niej jest.. :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 kwie 2012, 22:12

Gosia no mi ten wózek źle się prowadziło, wg mnie nie wygodny jest
ale dla kogo niewygodny? dla dziecka? dla prowadzącej? Źle się prowadzi? Co z nim nie tak?
Więc Kasiala maluszki mamy podobne :ico_oczko:
super że tak fajnie rośnie :ico_brawa_01: i się już obrócił :ico_brawa_01:
Gosi888 rozchodzi się gdzieś po kręgosłupie:) W końcu jest ode mnie ok 20cm wyższa:)
też tak myślę że to oto chodzi. Bo ja w sumie z Tomkiem nigdy nie miałam takiego spiczastego.
Kochana, użyłaś czasu przeszłego, czyli mogę macieć nadzieję że z tego się wyrasata????? :ico_oczko: :ico_sorki:
oj wyrasta i to bardzo. Co nie znaczy że teraz mam aniołka ale w porównaniu do tego jaki był to jednak anioł :-D Jak Tomek miał 2 lata to ja go nie brałam sama na zakupy. To była męczarnia. Zawsze z mężem lub kimś do pomocy by jedna osoba Tomkiem się zajmowała a druga zakupami :-D zazdrościłam znajomym co brali dziecko i szli sobie po prostu na zakupy. Tomek w wózku nie chciał siedzieć chciał latac rozwalać no masakra. Potem jak miał 3 lata i poszedł do przedszkola to skargi były non stop bo bił dzieci, bo złośnik, nie słuchał się. A potem jak miał 4 latka zmieniła się przedszkolanka i taki sposób na niego znalazła że tylko go chwaliła. Po prostu za grzeczność był dyżurnym itp. Nie działał u niego system karania tylko nagradzania. Zmienił się o 180 stopni. Teraz ma 6,5 roku i naprawdę nie te dziecko :ico_sorki: słucha się, co prawda złości czasem ale robi to. Więc i u Ciebie to minie zobaczysz :ico_sorki:
zamówiłam meble do kuchni, więc pierwszy krok i pierwszy wydatek do przodu
super :ico_brawa_01: pochwal się jak zamontują :ico_sorki:

a ja coś senna jestem lecę spać papa

[ Dodano: 26-04-2012, 22:13 ]
Dzisiaj Tomek ma same 6 w urodzinach 6 lat 6 miesięcy i 6 dni haha

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 kwie 2012, 22:15

julchik22, o śrubach chcesz pogadać?
Wieczorem skręcaliśmy nowe łóżko dla Jolki i taką miała radochę że szok.
I mimo że co chwilę powtarzałam jej "Jola zaczekaj""Jola nie ruszaj jeszcze" to i tak postanowiła je wypróbować zanim położyliśmy materac i jak przywaliła na płasko w stelaż to był płacz. Myślałam że nos złamała :ico_olaboga: Ale poryczała minute i stwierdziła "już dobzie mamusiu".... i dalej szalała. Potem postanowiła zrobić fikołka na naszym łóżku i nie zauważyła że jest skrzynia otwarta :ico_szoking: W ostatniej chwili złapałam ją za nogę jak już wisiała nad ziemią :ico_olaboga: Kurna mam już dość. Aż się poryczałam bo małpa sama sobie krzywdę kiedyś zrobi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 kwie 2012, 00:26

Qanchita, jakbym czytała o moim potworku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nasz robi dokładnie tak samo. nawet wchodzi na oparcie kanapy, staje na samej krawędzi i jak tylko któreś z nas się na niego popatrzy, to skacze z uśmiechem anielsko-szatańskim. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 kwie 2012, 00:35

tibby, no moja też włazi na tapczan i fotele przez bok-oparcie:/a nie jak normalny człowiek:/

[ Dodano: 27-04-2012, 00:40 ]
Dzisiaj Tomek ma same 6 w urodzinach 6 lat 6 miesięcy i 6 dni haha
To będzie szatańska noc :diabel2: :580: :619:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 kwie 2012, 06:51

hejka, ja się tylko melduję że jestem ale jakoś ostatnio nie po drodze mi z kompem :ico_noniewiem:
w środę miałam wizytę, gin kazał mi przeleżeć jeszcze 3 tyg bo mówi że moja szyjka jest taka jakby jej nie było tzn. praktycznie nie trzyma :ico_olaboga: no więc staram się leżakować dalej ale taka piękna pogoda że to leżenie dobija :ico_chory:
mam nadzieję że u was OK
odezwe się za parę dni

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość