moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 kwie 2012, 19:43

naprawdę szkoda słów.
Dziś rozmawiałam z mężem na cholerę mi były te studia.
Nie łatwo było, bo tylko mój tata pracował... owszem znalazłam sobie pracę na drugim roku ale to i tak nie wystarczało... i teraz co mam z tego.
Jestem wdzięczna że dzieki rodzicom udało mi się zdobyć wyższe wykształcenie tylko za jaką cenę? Zamiast oni cieszyć się życiem, wyjeżdżać, zwiedzać to inwestowali w dzieci. Najpierw we mnie a później 9 lat później w moją siostrę.
do dup...y :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 kwie 2012, 09:58

Ja czekam na tel. w sprawie pracy, ale ten uparcie milczy :(
Mój też milczy :ico_sorki: :ico_sorki:
Mój też :ico_placzek:
naprawdę szkoda słów.
Dziś rozmawiałam z mężem na cholerę mi były te studia.
Oj Moni, ja jakiś czas temu o tym rozmawiałam z siostrą. Właśnie to jest najgorsze, że człowiek kończy studia z myślą że łatwiej mu będzie z pracą a tu d.... Jak szukałam pracy po studiach to słyszałam, że nie ma doświadczenia choć wiedzę teoretyczną mam i to dużą. Teraz słyszę po 9 latach że mam za duże doświadczenie i za dobre wykształcenie. Zastanawiam się tylko po jakiego grzyba w ogłoszeniach wymaganiach wpisują-wyższe, języki, doświadczenie min. xlat, itd. skoro później im to nie odpowiada i przyjmują laiki za mniejsze pieniądze ale którego trzeba uczyć 3 lata i płacić za szkolenia itd.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 kwie 2012, 12:15

Jak szukałam pracy po studiach to słyszałam, że nie ma doświadczenia choć wiedzę teoretyczną mam i to dużą. Teraz słyszę po 9 latach że mam za duże doświadczenie i za dobre wykształcenie.
hehe witaj w klubie

jak byłam na studiach chciałam iść do pracy, ale wtedy student to było zło konieczne. Nikt nie chciał przyjąć osobę uczącą się. Teraz to albo studentów albo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Doświadczenie zawodowe mam w sumie nie najgorsze ( kasjerka, zastępca kier. sklepu, asystentka/sekretarka) i teraz nic mi z tego. Jak chciałam kiedyś iść na kasjerkę do rossmana to usłyszałam że mam za wysokie kwalifikację i na pewno im za chwilę ucieknę na lepsze stanowisko

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

26 kwie 2012, 20:32

co będzie jak jeszcze ten wiek emerytalny przedłużą, przeciez wtedy i dla młodych juz w ogole nie bedzie pracy :ico_noniewiem:
Już nie ma :(
jeśli jest coś to dla ludzi powyżej 50 rż. lub z orzeczeniem o niepełnosprawności, noz ........ ani lat nie mam i zdrowa jestem to pracowac nie mogę bo nie ma dla mnie pracy :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 kwie 2012, 21:27

Moni, a co skonczyłas (jeżeli mogę spytac :ico_wstydzioch: )?
pewnie że możesz.

Ogólnie jestem po zarządzaniu i marketingu, mam jako specjalizację z licencjata: Zarządzanie administracją publiczną i Zarządzanie przedsiębiorstwem państwowym a z magisterki mam: Menedżer w procesie zarządzania

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

27 kwie 2012, 07:31

moni26, bardzo fajny kierunek, tez bym powiedziała, ze ze znalezieniem pracy nie powinno byc problemu.
Ja jestem pedagogiem specjalnym i co m po tym, skoro demoralizacja coraz większa, a zamykają i placówki i szkoły...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 kwie 2012, 09:27

Co za kraj :ico_zly:
Tutaj liczy się kto jakie ma "plecy", a nie to co umie czy skończył.
W jednej z firm w której pracowałam kierownikiem działu kadr był pan po awf-ie i każdy kto choć przeczytał kodeks pracy potrafił go zagiąć na byle czym.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

27 kwie 2012, 09:31

No niestety :( Albo trzeba mieć 'plecy" albo wujka na stołku odpowiednim :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 maja 2012, 11:43

niestety rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego...
Jak wrócimy z wakacji będę wysyłać CV gdzie tylko będzie to możliwe.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

28 maja 2012, 15:27

Strasznie przygnębiające, poczytałam ostatnie posty, w mojej okolicy nie ma z pracą problemu jeszcze i jeśli ktoś chce pracować to będzie.Nie mówię może o tej wymarzonej ze świetnym wynagrodzeniem ale to już raczej marzenie ale o pracy takiej żeby przeżyć :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość