Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 kwie 2012, 16:50

Ale mnie czasami ucho boli bez kataru,z powodu zawiania.
Mnie tez czesto boli ucho z powodu zawiania,wystarczy lekki wiatr i dlatego sama bardzo lubie chodzic w czapkach,ale chodzi mi o to,ze to nie jest zapalenie ucha od razu.
Wiec nie mialam nic zlego na mysli ani nie mialam zamiaru Cie poprawiac

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 kwie 2012, 17:33

Witam popołudniowo ale pięnie dzisiaj :-D chodze w koszulce z odciętymi rękawami i leginsach pod kolanko :ico_brawa_01: byłam kupić truskaweczki bo u Nas słodziutkie w sklepie są i zaszalałam bo wzięłam aż 1,5kg :ico_szoking: :ico_wstydzioch: ale już od kilku dni kupuję po 0,5kg i mi mało :ico_wstydzioch:

Co do ubranek to ja mam dużo i napewno mi nie baraknie a raczej za dużo mieć będę i posegreguję tylko te co mi się podobają a resztę odłożę w karton bo myślę że ze 20-30 bodziaków mam na 56-62 pajaców na 56 ze 6 na 62 tez ze 6 wiec sporo tego :-D

ja raz w życiu miałam zapalenie ucha więc się nie wypowiem a jako niemowlak to nie pamiętam :-D

Jutro jadę na zakupy spożywcze na grilla bo w niedzielę jedziemy na cały dzień grilować zamieżam zrobić jakieś sosiki np czosnkowe sałatkę do ziemniaków grilowanych :ico_brawa_01:

Aniula poniekąd Ci zazdroszę (oczywiście poztywnie) ze już można powiedzieć dobijasz finiszu :ico_wstydzioch: w sumie nie jest tragicznie ale zibaczysz już swą księżniczkę niebawem :-D i zamierzam się objadać grillem :-) tzn zawrtością z niego :-D

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

27 kwie 2012, 18:26

Kasiala, ja też jestem truskawkożercą :635: i dodatkowo arbuzożercą tych dwóch owoców nigdy dość!!!! :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 kwie 2012, 18:46

i był straszliwy upał
No my jeszcze rodziny w samiutenkim srodku lata.
I tez sie zastanawiam co wziac dla malego do szpitala i jak ubrac noworodka jak jest np 30 stopni na dworze?
No to ja Ci powiem, że w naszym szpitalu robią super przeciągi nawet zimą, bo w szpitalu duszno i same położne wszędzie okna otwierają

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 20:05

Co do ubrań to ja pamiętam że do szpitala zabrałam swoje znaczy dla dziecka a pielęgniarki mi powiedziały bym schowała bo jak biorą do kąpieli to jeszcze nie oddadzą. No i w szpitalnych łaził. I pamiętam że bardzo byłam zadowolona z rożka. Tylko że Tomek z października a teraz w lecie nie wiem czy te rożki się przydadzą czy nie za gorąco dziecku będzie.

No a reszty nie powiem bo ja miałam jesienno-zimowe dziecko więc całkowicie inaczej ubierałam. Ale z tymi skarpetkami to długo miałam hopla nawet jak Tomek starszy to mu zakładałam. Ale to przez to że mi zawsze zimno w stopy :-)

Aniula gratuluję kolejnego tygodnia :ico_brawa_01: Czas niemiłosiernie szybko leci :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 kwie 2012, 20:14

Kasiala, ja też jestem truskawkożercą i dodatkowo arbuzożercą tych dwóch owoców nigdy dość!!!!
oooo tak :)
ja wlasnie kupilam koszyk pięknie pachnacych truskawek - i powiem Wam ,ze moglabym je wąchać godzinami :-)
No i upolowalam wielki pęk rabarbaru mmmm

[ Dodano: 27-04-2012, 20:35 ]
tak wogole to bylam dzis na spacerze...kazdy patrzyl na mnie jak na puszczalska małolate...gdyby wzrok ludzi mogl kamieniować to juz bym chyba nie żyła. Kompletnie nie wiedzialam o co chodzi,dopiero pani w kasie w sklepie uswiadomila mi ze wygladam na 15 lat i to pewnie dlatego.
Ale boże,nawet gdybym miala 15 a nie 25 to czy to jest powod zeby tak sie zachowywać? Jakbym była trędowata...poprostu szok...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 kwie 2012, 20:41

A ja ćwiartkę arbuza zakupiłam :-D Mam nadzieję, że będzie dobry :-) Narazie nie próbowałam bo właśnie poczęstowałam się makrelą wędzoną i dziwne by to było połączenie :ico_haha_01: zwłaszcza że dopadła mnie na nią ochota po zjedzeniu ryżu z jabłkami :ico_szoking: Zachciewajki mam dziś okropne :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 kwie 2012, 20:51

Madleine, ja się wcale nie gniewam:) Może rzeczywiście pojechałam z tym zapaleniem uszka :ico_oczko: Ogólnie chodziło mi o to że może boleć:)

[ Dodano: 27-04-2012, 21:04 ]
gosia888 Jolka do dziś śpi w skarpetach bo się ciągle odkopywała i za każdym razem katar :ico_oczko: No i ja też często w skarpetach śpię bo mi zimno w stopy :ico_wstydzioch:
No i upolowalam wielki pęk rabarbaru mmmm
A co z nim zrobisz? Bo ja lubię tylko na placku drożdżowym :-D
A...chciałabym wyglądać na 15 lat :ico_sorki:

Kasiala też się jutro wybieram na grillowe zakupy :ico_brawa_01: Niestety mąż ma tylko wolne 1 i 3 ( :ico_zly: ) ale może coś wymyślimy.

A ja dziś czuję jakbym miała pęknąć :ico_olaboga: Zjadłam tyle co nic a tak mi brzuch wywaliło że masakra :ico_placzek: Może przez to że rano wzięłam witaminy i żelazo bo mnie lekarka opierniczyła że nie biorę :ico_zly:

[ Dodano: 27-04-2012, 21:11 ]
Tośka, no w szpitalach są przeciągi :ico_zly:
Jak leżałam z Jolką, a rodziła się w lutym jak mrozy były niezłe to jednej nocy myślałam że zamarzniemy :ico_szoking:
Kratką wentylacyjną wiało jakbym na dworze siedziała. Sama ubrałam porannik i przykryta pod samą szyję spałam a Jolkę owinęłam we wszystkie kocyki które miałam pod ręką :-)
Taki cholerny kaszel po tej nocy dostałam że myślałam że mnie rozerwie po tej cesarce :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 kwie 2012, 21:25

A co z nim zrobisz? Bo ja lubię tylko na placku drożdżowym
Wlasnie jeszcze nie wiem,musze sie zastanowic :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 kwie 2012, 21:28

Qanchita, nie wyobrażam sobie kaszlania po cc :ico_olaboga: Jak ktoś żartował przy mnie to goniłam won bo śmiech mi okropny ból sprawiał, a co dopiero kaszlanie :ico_chory:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość