Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 maja 2012, 19:42

Kobitki żyję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Goście się rozjechali :ico_brawa_01: Nie zostali na noc bo pieska zostawili w domu żeby w upale nie jeździł i musieli wracać tego samego dnia :ico_sorki:
Jestem wykończona ale moje kochane dziecko dziś straciło tyle energii że od 19 już śpi więc teraz odpoczywam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A do siebie zapraszaja? Bo z tego co ja obserwuje tacy są niechętni do zapraszani do siebie :ico_zly:
No zapraszają... ale jak ostatnio 2 lata temu pojechaliśmy do nich na weekend jak kuzyn dom kupił, to oni odpłacili nam wizytą ponad tygodniową :ico_szoking: I też niby przyjechali na 3 dni tylko a potem tak przeciągali że zrobiło się chyba 10 dni :ico_szoking: Od tego czasu tam nie jeżdżę bo się boję :ico_oczko:
Ponadto moje dziecko jest takie że za żadne skarby samo się nie zabawi
Może jeszcze troszkę i się sam zajmie...Jolka już teraz ładnie się bawi. Klocki uwielbia, farby, ciastolinę. Lepi i cały czas nadaje :ico_haha_01: Albo daję jej kolorową kredę i rysuje na tarasie.
Tylko jak chce wyjść na huśtawkę to muszę być z nią żeby sobie krzywdy nie zrobiła.

Kasiala czaderski torcik :-D Zaraz Cię dogonię :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 maja 2012, 22:42

hej dziewczyny
Kasiala już 30 :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już zaraz będziecie rodzić :-D

Qanchita, ale bezczelni goście :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dobrze że już się zmyli :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzisiaj też miałam gości ale bardzo miłych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dwie koleżanki z forum przyjechały z dziećmi :ico_brawa_01: powiem wam że na forum już piszę prawie 6 lat i już tyle dziewczyn widziałam. Z niektórymi się regularnie widzę. I naprawdę to pisanie nie jest takie abstrakcyjne jak się zna te osoby :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 maja 2012, 07:38

Dzień Dobry z rana:) Ja już na nogach od 5. Byla Pani pobrala mi krew, zabrala mocz i skasowala ze hoho.... no ale nie musze biegac po pietrach przynajmniej. Teraz czekamy na wyniki. Dzisiaj cala noc sie strasznie pocilam znowu grrrrrrr. Pogoda dzisiaj senna ale jakos trzeba przezyc kolejny dzionek - Dobrego dnia zycze:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 maja 2012, 10:14

Byla Pani pobrala mi krew, zabrala mocz i skasowala ze hoho....
o matko przypomniałaś mi że zapomniałam o swojej krwi :ico_olaboga: a w poniedziałek mam wizytę. Kurde za późno już :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 maja 2012, 10:36

o kurcze a ja nie pamietam czy mialam zrobic na 17 tego badania czy nie hm.... :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 maja 2012, 10:41

Witam:) Ale burza była w nocy :ico_szoking: Za to dziś troszkę chłodniej i deszczowo :ico_noniewiem:
matko przypomniałaś mi że zapomniałam o swojej krwi :ico_olaboga: a w poniedziałek mam wizytę. Kurde za późno już :ico_olaboga:
A jutro nigdzie nie zbadasz? W soboty laboratoria też są czynne...przynajmniej u nas :ico_oczko:

Z tymi spotkaniami forumowymi jest o tyle trudno że jesteśmy porozrzucane po całej Polsce :ico_szoking:
Pewnie że jakbym miała zaplanowane wakacje np w Krakowie to na pewno umówiłabym się np z Kasialą, bo aż wstyd taką okazję przeoczyć :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 maja 2012, 11:48

W soboty laboratoria też są czynne.
tam gdzie mam skierowanie to nie :ico_zly: ale jestem głupia :ico_zly: No nic zwolnienie mam do 14 maja więc będę musiała za tydzień do lekarza iść po przedłużenie zwolnienia i wtedy najwyżej pokażę wyniki.
Pewnie że jakbym miała zaplanowane wakacje np w Krakowie to na pewno umówiłabym się np z Kasialą
ja do Krakowa już się tyle wybieram :ico_olaboga: u mnie na wątku takim co piszę właśnie bardzo dużo dziewczyn z Krakowa i okolic.

[ Dodano: 04-05-2012, 11:49 ]
Witam:) Ale burza była w nocy :ico_szoking: Za to dziś troszkę chłodniej i deszczowo :ico_noniewiem:
u nas dalej upał :ico_brawa_01: 26 stopni deszczu to nie było tyle czasu. Za to znowu był jakiś pożar bo od rana straż jeździła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 maja 2012, 11:55

Witam :ico_kawa:

u Nas bez deszczu ale ciut chłodniej tak ze ja jestem zadowolona bo jest czym oddychać :ico_sorki:

Jak by się któraś wybierała do Krakowa to czekam na info chętnie się spotkam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosia888 a nie lepiej zapłacić prywatnie to dużo nie kosztuje a zrobisz sobie badanie jutro i na poneidziałek spokojnie wynik będzie

Dzisiaj przebieram i wybieram rzeczy dla Kajuśki z tego co dostałam bo wiem ze wszystko mi się nie przyda a od poniedziałku zaczynam wielkie pranie i prasowanie a ostatni tydzień maja przeznaczam na skompletowanie reszty wyprawki tak ze od czerwca będę leżeć kołami do góry i czekać :-D w ogóle od poniedziałku idziemy do szkoly rodzenia :-D dowiem się co potrzeba do szpitala a czego nie zabierać bo w tym szpitalu co szkoła jest będę rodzić :-D zwiedze porodówkę :ico_brawa_01: i nasłucham się opini :-D

IDĘ PO TRUSKAWKI :ico_wstydzioch: :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

04 maja 2012, 12:05

Witam sie z :ico_kawa:

U nas tez sie ochlodzilo troszke popadalo az zrobilo sie przyjemniej :ico_sorki:

gosia888, a przed wizyta nia dasz rady zrobic w prywatnym labolatorium tam wszystko mozna odebrac o wiele szybciej

A ja chcialam wam pokazac moj brzucholek i postawic :ico_tort: za skonczony 35tydzien :ico_szoking:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 maja 2012, 12:25

Aniula, pięknie wyglądasz:)

Kasiala, a Ty znów truskawkami kusisz :ico_nienie:
A Ty jakbyś była gdzieś w okolicach Poznania, albo którakolwiek z Was to też zapraszam :ico_oczko:

Czekam aż mąż wróci,to zajmie się Jolką a ja lecę na zakupy po prezent dla chrześniaczki na imieninki i po pierścioneczek na komunię.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość