Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 maja 2012, 06:58

Witam niedzielnie

mój męzu pojechał na uczelnie Kuba też już nie śpi i zaczepia mnie robiąc "a gruu" a starsza córa musiała już wstać i iść z psem na spacer bo ją psina z łózka wygoniła :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dzwoneczek82, super że u chłopaków z serduszkami jest dobrze

ja ostatnio nakupiłam na all... zestaw grzechotek dla kuby i zwłaszcza jedna mu podpasowała jak na razie

http://www.youtube.com/watch?v=BUW0IEa9Cto

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

06 maja 2012, 08:53

Łał Kaja- ale Kubus ładnie trzyma grzechotke :ico_szoking:
Moja jak narazie nie chce złapać

Wiecie co,farbowalam sobie wczoraj wlosy, zawsze kupowalam kolor Wiśnia - co na moich wlosach dawalo w sloncu taka ladną poświate, ale teraz wisni nie bylo wiec wzięłam soczystą maline, i jestem zalamana :ico_olaboga: normalnie u gory przy skorze wyszły mi rożowe a na koncach prawie czarne :ico_placzek: Zaraz chyba pojade do sklepu po szampon koloryzujacy, jakis brąz bo nie chce traktowac wlosow drugi dzień z kolei amoniakiem a za 2 tyg sobie znowu farbą pomaluje

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 maja 2012, 09:10

ojjj agaa22, no współczuje efektu farbowania ja w poniedziałek wybieram się do fryzjera ściąć włosy na krótko bo juz nie wyrabiam tak mi okropnie wypadaja włosy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 maja 2012, 12:02

Gabi, ja juz w sumie przyzwyczajona do tego że po urodzeniu tak po 3-4 miesiącach to mi włosy leca masakrycznie i przy obu dziewczynach kończyło się na ścięciu na krótko bo mnie wnerwiało to że wszędzie pełno moich włosów się plątało i teraz jest dokładnie to samo

My własnie ze spaceru wróciliśmy bo deszcz nas przegonił i ledwo weszłam do domu to przestało padać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 maja 2012, 13:22

hihi no mi wcale nie smutno z tego powodu że musze ściąć bo ja lubię miec krótkie włosy ale mój męzu lubi jak mam długie :ico_haha_02: a teraz jak mi tak leca to już nic nie dyskutuje ze mną że chcę ściąć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u mnie po spacerkach burza przylazła i leje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 maja 2012, 14:05

Heja

U nas dzisiaj pada a do tego zaledwie 6 stopni.
Z plazowania nici więc wybraliśmy się do krynicy morskiej. Borys pospal 2,5h

Co do nocek to chyba już Tak zostanie bo i po viburcolu i po kleiku i Tak budzi się co chwilę

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 maja 2012, 19:20

Hej

dzwoneczek bardzo fajnie ze chlopaki maja zdrowe serduszka :-) :ico_brawa_01:
Gabi, bardzo fajna ta zabaweczka
agaa22, swiezo po farbowaniu jak kolor nie pasuje potraktowac je najlepiej kilka razy szamponem przeciw lupiezowym - zje kolor..
Ostatnio pisalam ze wlosy mi nie leca, a teraz zauwazam je wszedzie :ico_zly: Musze sie do fryzjera umowic koniecznie.

Kaja mega mocno Kuba trzyma grzechotke :ico_szoking:
Aga26 ojej 6 stopni... lodowato :ico_chory:

Myzrobilismy porzadki z ciuszkami Martyny caly wor taki jak na smieci do wyeliminowania hehe. Przestawilismy lozeczko i komode - teraz jest lepiej nie zaslaniamy soba swiatla przy przewijaniu.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 maja 2012, 19:35

Jakąś radykalną zmianę fryzury planujesz czy tylko podcięcie?
Chce miec dluzsze wlosy by moc je upinac rowniez. Mala zaczyna lapac za wlosy i okulary (mysle osoczewkach). Sciac zniszczone koncowki trzeba i grzywe... a tak to fason jakis fajny im nadac ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 maja 2012, 19:44

Kwiatki i jakies wzorki na bluzkach tez ja ciekawia bardzo od kilku dni :-) Ogolnie widac ze taka doroslejsza sie robi jesli mozna tak okreslic 3 miesiecznego szkraba ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 maja 2012, 22:05

witam :-D

Kaja jestem pełna podziwu jak kubuś super trzyma grzechotkę :ico_szoking: :-D mam nadzieje ze i moj tak za miesiąc bedzie :ico_sorki: i Kubuś rzeczywiście nie wyglada na swoją wagę...w porównaniu z moim Patryczkiem to jest szczuplusi :ico_haha_01:

i ja musze zrobić porządki w komodzie małego, muszę spakowac już wszystkie ubranka na 68...bo juz sie w nie nie mieści. W sumie już 74 robi sie na styk. :-D

Aga26 przykro mi z powodu nocek... :ico_pocieszyciel: a jak śpi przy tobie? Może on sie tak budzi bo chce sie przytulic do Ciebie.

a my mieliśmy gości, Patryk wczoraj przeszedł samego siebie, był mega spokojny, (chyba lubi gości :ico_oczko: ) wiec mogłam spokojnie posiedziec i pogadać a pod wieczór pogrilowac....potem miał troszkę problem z zaśnieciem, ale jak jużzasnął o 22 to pierwsza pobudka była o 3 :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości