Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 maja 2012, 21:41

Dobry wieczór :-)
U nas właśnie straszna burza się rozszalała
a przypomnij mi skad jesteś?
Kurczę, mnie tak zależy,żeby jutro było jako tako :ico_sorki: Chociaż prognozy straszą...
My jutro jedziemy do teściów, a M. gra jutro koncert pod Wieliczką koło 14 i chcieliśmy rodzinnie się wybrać. A że to na polu, więc wszystko zależy od pogody :ico_noniewiem:
mniaaaammm
hehe, zapraszam!
ale bym zjadła i kompot z rabarbaru też chętnie bym wypiła
ja już robiłam drugiego placka w tym sezonie rabarbarowym i raz kompocik- polecam!
ja ostatnio nakupiłam cały zapas deserków i obiadków w e leclerc
u nas nie ma tego sklepu :ico_noniewiem: Ja najczęsciej kupuję w Tesco, bo tam się zdarzają 3 w cenie 2 z Bobovity. I w Rosmannie też te same promocje.
Byliśmy dziś po te soczki! W Rossmanie kupiłam jakiś nektar 500 ml za 1,99 dla dzieci, zobaczymy co to.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 maja 2012, 07:26

elibell, fajnie masz z tymi ubrankami, ja na początku też prawie nic nie kupowałam dla Wiki, bo od kuzynki dostałam, ale te większe rzeczy to niestety i dla Tuśki i dla Piotrusia muszę kompletować sama. Zdrówka dla Was i wszystkiego naj dla Dorianka za kolejny m-c

Dzięki za kciuki :-D pomogło, sukienka kupiona:
Obrazek
Hehe, ale Maciek to mega spanie 3godzinne wczoraj to urządził w domku i nigdzie nie poszliśmy :ico_haha_01:
:ico_wstydzioch: to muszę potrenować czytanie ze zrozumieniem :ico_oczko: to Wam Maciuś plany pokrzyżował :ico_oczko:

ciasto z rabarbarem tez bym zjadła :ico_haha_02:

Byłam wczoraj z Wiki u lekarza, mamy zapalenie spojówek, muszę przez 7 dni 4 razy dziennie zakrapiać jej oczka... ciężko będzie, tłumaczę jej i daję naklejki po wszystkim, ale już za 3 razem wczoraj był protest, a to jeszcze 6 dni...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 maja 2012, 08:01

M. gra jutro koncert pod Wieliczką
Ooo a to ja chyba nie w temacie . To on jakiś muzyk ?
Dzięki za kciuki :-D pomogło, sukienka kupiona:
Noo ładna , jaka elegancka.

Idę na śniadanie bo mała chyba głodna będzie.Rodzice wyjeżdżają zaraz na weekend do babci więc chatka wolna heheh

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 maja 2012, 09:34

szkieletorek, to macie luzik na weekend od rodziców, poszalejcie sobie o ile Lilka pozwoli hihihi

dziekuję za życzonka dla Dorianka, któremu to w ogóle 3 zębole naraz idą, biedulek mój, płacze strasznie.

Dziś u nas pierwszy raz nie wiem od kiedy słonko świeci, a ja oczywiscie chora, że boję się wyjść, ale muszę się zmusić bo i do sklepu trzeba mi iść, nie mam już kleiku ryżowego dla młodego.
I w ogóle dzieci mi rosnął strasznie szybko, mały już nawija po swojemu całe dnie, taki rozumny się robi, Eliza też już komunikatywniejsza w 2 językach, że czasem musze zastanowić się co i po jakiemu ona do mnie mówi, fakt, że znów wędruje mi w nocy, ale jakos trzeba to przetrwać.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 maja 2012, 11:32

Witajcie Kochane :)

Pogoda dziś nie rozpieszcza,wczoraj tak ładnie a dziś znów pada :((

Także siedzimy w domku,młodyms zukam jakichś zajęć bo głupkują hihi
Oliwka już śmiało podciąga sie przy meblach,i stoi prosto na nóżkach jestem z niej dumna :ico_brawa_01:

Dziewczyny czy nasze maluchy mogą jeść świerze winogrona??? wczoraj poprosiłam A.żeby kupił małej jakieś świerze owoce,a nie ciągle słoiczki,a on kupił jej pomarańcze ,winogrona i jabłka :-D :-D :-D :-D ,z czego chyba tylko jabłka może jeść :-D

inia1985, śliczna sukienusia :ico_brawa_01:

Dziewczyny a ja nie mogę dojść do siebie,koleżanka wrzuciła filmik na facebooka,gdzieś jakaś jej koleżanka wrzuciła z podpisem zróbmy coś,a na tym filmiku matka BIJE NIEMOWLĘ :ico_szoking: maluszek leży na brzuszku i płacze a ta go obkłada po głowie telefonem ręką poduszkami,wykręca rączki szczypie po rączkach i nóżkach,maluszek płacze podnieść głóki nawet nie może :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: filmik trwa 4 minuty,na koniec filmiku maluszek nawet siły płakać nie ma. Łzy same sie cisna ,zaczełam tak płakać że jagódka mnie przytulała,oczywiscie nie widziała co ja oglądam .
Co się dzieje na tym świecie!!! gdzie sprawiedliwość!! ta kobieta powinna dawno siedzieć

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 maja 2012, 11:44

karina22, jejuś skad ty takie filmiki bierzesz, ja nieraz krzyknę z nerwów, bo już cierpliwość mi siada i mam mega wyrzuty sumienia, a gdzie bić maluszka. 3 latki mojej nie biję, czasem klapa w tyłek dostała, ale staram sie jak najmniej bo wiem, że to moja słabość a nie kara dla dziecka. Wstydzę się braku mojej cierpliwości ale jakbym skrzywdziła swoje dziecko biciem to chyba sama bym po psychiatre zadzwoniła.

no i chyba bym nie mogła tego filmiku obejrzeć, a takich ludzi bym na tortury oddała, też bym biła i ból sprawiała.

A mnie coś naszło na poczytanie jak tam sprawa małej Madzi i w sumie nadal nic nie wiadomo:(

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 maja 2012, 11:48

elibell, koleżanka na facebooka wrzuciła,też od jakiejs innej kolezanki wzięła,może jak bedzie krążyć ten filmik po sieci ktoś sie za to wezmie!!!! przecież nie może tak bezkarnie ta kobieta po świecie chodzić,gdyby to polka była zapewne już dawno ktoś by sie za to zabrał,a to kojazy mi sie z jakimiś hinduskami czy coś,masakra jakas! Oglądałam bo niewierzyłam w to co widze,do tej pory nie wierze ;(
Najgorsze jest to że ona tłucze to dziecko,kto inny to nagrywa,i dzieci sie na to patrzą szok!!!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 maja 2012, 11:56

i jak to osoba innej wiary i narodowości to jeszcze sie okaże że to takie praktyki są normalne w dajen narodowości. Katastrofa. Choć kiedyś i u nas uważano, ze lanie jest lekarstwem na wszystko, sama dostawałam wojskowym pasem, bo mamusi sie nie podobało, że dziecko nie chce czegoś zrobić, bądź za złą ocenę, boszeeee co za podejście, bić za złe oceny zamiast szukać rozwiazań i co lepsze rodzice nie myślą, że to może być ich wina, bo nie poświecają dziecku ani chwili, wydaje sie dorosłym, że skoro dziecko ma np. 7 lat to już powinno umieć czytać, pisać, liczyć i to beznajmniejszego wkładu własnego, jaby wiek nam dodawał umiejętności. Nooo to poleciałam z myślami daleko heh

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 maja 2012, 12:15

elibell, właśnie też sie nad tym zastanawiałam czy to kwestia wiary??? ale nadal nie ogarniam jak można bić niemowle?? które ledwo co główke unosi i to nie klaps,tylko tłuczenie po głowie znęcanie sie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie ogarniam ,klaps klapsem ale tłuczenie :ico_placzek:
Ja tez mam takie dni że jak wydre sie na moje starszaki to mnie słychac zapewne na pół osiedla,ale w życiu nie mogłabym sie nad nimi znęcać,ani ich krzywdzić świadomie,bo zapewne to że sie wydre to jakaś krzywda jest :ico_placzek:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 maja 2012, 12:43

moje to dwa płaczą jak ja krzyknę, ale u mnie to wyczerpanie organizmu daje o sobie znać, nerwowa jestem a i tak mocno się pilnuję ale czasem wybuchnę z byle powodu i dlatego się tego wstydzę :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość