julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 maja 2012, 14:13

Witajcie Kobitki, my jeździliśmy rano z Dawisiem do jego chrzestnej aby wręczyć bukiet i prezent urodzinowy - była zachwycona masażem :-D Nastawiała się na piątkowy wieczór na opiekę nad chrześniakiem, bo gdzieś niby z Mężem się wybieraliśmy :ico_oczko:

Aniula, kurcze, rzeczywiście fajnie wiedzieć kiedy się już Dzidzię zobaczy :-) A Ty nie chcesz tym razem próbować psn, czy nie pozwalają?

Marta, coś ja też czuję, że Ty jeszcze będzie zachęcała Agatkę aby wychodziła :ico_oczko:

Gosia, mój Dawid też miał dokładnie 3500g :-) Nawet zdjęcie mamy, gdzie widać tę cyfrę na wadze z leżącym na niej Skarbem :ico_oczko: No i ja też mam nadzieję, że Wiki będzie podobnej wagi :ico_oczko:

Madleine, nie kuś truskawkami takimi pyszniusimi :ico_oczko: bo pogoda nas od nich zdecydowanie oddala :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 maja 2012, 14:40

hejka wróćiłam z zakupów ale kupiłam tylko truskawy, grzebyczek i szczoteczke do włosów dla Kajuśki, wiadereczko z foremakami do piasku (za 3,99) dla siostrzenicy męża i skarpetusie dla Kajusi w sumie zdaowolona jestem bo w biedronce są te kołdry jeszcze za 39,99 dla dzieci w zestawie z podusią i teraz mam pytanie do mam któe mają juz dzieci (bo nie kupiłam jszcze) kołdry są z materiału poszewka 100% bawełna a wnętrze 95% poliester i 5% czegoś nie pamiętam czy moze być taka dla maluszka? bo w sumie tanio wychodzi :ico_noniewiem:
szwagier u siebie w firmie zamóił mi 2 butelki 260ml z Aventu za 25zł super cena i do tego za 12,3 termometr w smoczku, tradycyjny smoczek uspokajacz i zwykły termometr do pupki też z Aventu a on pracuje w firmie któa zajmuje się rzeczami rtv, agd :-) ale poszerzają ofertę więc jestem zadowolona :) dzisiaj na szkołę rodzenie lecę i po szkole po tą pościel chyba pojadę :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

16 maja 2012, 14:41

gosia888, raczej nie boje sie chyba tylko tego jak ja przezyje bez Nadii :ico_placzek:

julchik22, w sumie to lekarze wola nie ryzykowac za mala odleglosc miedzy jedna a druga ciaza :ico_noniewiem:

Marta26,
Aniula fajnie wiedzieć kiedy się dzidzię przytuli :ico_haha_02:

wlasnie jakos mnie to uspokoilo :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 maja 2012, 14:42

kuleczka ja się mierze w najszerszym miejscu na brzucholku :-D

Aniula właśnie nie stresujesz się ze to już tuż tuż? Torba do spzitala spakowana w razie W? wszystko dla dzidzi już kupione na początek jejku w sumie fajnie wiedzieć kiedy bo można się rpzygotować a tak czekać to odejdą wody w autobusie i co :-D ale co tam mój lekarz stwierdził ze nasza księżniczka do porodu nie powinna ważyć więcej niż 3600 :ico_sorki: to moze wypchnę taką "małą" kluskę :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

16 maja 2012, 14:47

Kasiala, torba juz spakowana tylko kosmetyczka i jest wszystko :ico_brawa_01:
Wiekszosc rzeczy mam po Nadii a to co bylo trzeba to kupilam :-D takze zostaje nam tylko spokojnie czekac :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 maja 2012, 15:03

ale lekarz powiedział, że dba o linie... :)
jaka mała modelka Ci już rośnie :ico_brawa_01:
bo pogoda nas od nich zdecydowanie oddala :ico_zly:
ja słyszałam że od piątku ma być już gorąco i ze super pogoda dla truskawek będzie. zobaczymy oby :ico_sorki: :ico_sorki:
bo w sumie tanio wychodzi :ico_noniewiem:
wiesz nie mam pojęcia. Po za tym że na początku u Tomka nie używałam kołdry ani poduszki. Poduszki to nie wolno a kołdra była za duża więc spał w rożku.
tylko tego jak ja przezyje bez Nadii :ico_placzek:
a zostawiałaś już ją na parę dni?

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

16 maja 2012, 15:04

a ja dzisiaj na odstresowanie zajadam lody:D, pochłaniam chore ilości lodów :D. Od owoców a zwłaszcza od truskawek i bananów mam mega zgagi, więc przerzuciłam sie na lodowe desery:)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 16-05-2012, 15:05 ]
gosia888, no mój mąż mówi tak samo :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 maja 2012, 15:19

więc przerzuciłam sie na lodowe desery:)
no i ja się opycham lodami tylko że taki mam po nich posmak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

16 maja 2012, 15:38

gosia888, ja jestem w stanie dziennie zjadać 1,5L lodów...... :ico_ciezarowka:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

16 maja 2012, 15:51

gosia888, jeszcze nigdy jej nie zostawialam na pare dni dlatego nie wiem jak ona to zniesie dobrze ze jest przyzwyczajona do babci :ico_sorki: ale wiadono ze to nie to samo :ico_placzek: dlatego niczego sie tak nie boje jak roztania z pierworodna :ico_placzek:

[ Dodano: 16-05-2012, 15:52 ]
Mala zasnela zaraz przyjda dziadki a ja uciekam na szkolenie kosmetyczne :-D to moze choc na chwilke sie wyluzuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość