Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 maja 2012, 14:57

widocznie za wcześnie.
nasz nawet nie woła. tylko ja muszę go pilnować. dopołudnia nie zasikal ani jednej pary majtek, ale muszę ja pamiętać o tym, by usiadł na nocnik. może z czasem załapie, że musi sam zawołać. ważne, że siadając na nocnik coś tam w nim zostaje :ico_sorki:

[ Dodano: 22-05-2012, 14:58 ]
a może Bartuś by wolał siusianie na stojąco? próbowaliście?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 maja 2012, 14:59

gozdzik, a wiecie co jest u nas? jak probuje jej zdjac pampka to jest wielki placz i zaraz leci po nastepnego i sama probuje zalozyc. o matkach to juz nie ma mowy aby jej zalozyc

spacer minal super. tzn do pewnego momentu. gdy przechodzil 7letni chlopczyk i zuzka pobiegla za nim a on zaczal uciekac jej i byl wielki placz.
jak ja marze o burzy jest tak goraco ze nie da sie wytrzymac

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 maja 2012, 15:15

tibby, na stojąco nie próbowałam :ico_noniewiem:
wisnia3006, fajnie ze spacerek sie udał :-D
ech z tym odpieluchowaniem to nie takie proste

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

22 maja 2012, 18:11

Hej dziewczyny :-)
Dawno mnie nie było ale to przez natłok pracy, u nas wszystko dobrze Jasio zdrowy piszecie o odpieluchowywaniu mimo że jest to dla nas juz stary temat bo Janek zimom juz w majteczkach chodził to i tak teraz jeszcze mu się zdarza siedzieć na piachu i zlać w majtki :ico_noniewiem: ja w chwilach kryzysowych używam wielorazówek.

wisnia3006, gratuluje córci KAROLINKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Martalka, gratuluje synusia Jasia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ostatnio tak sobie o was myślałam że to już czas tylko ciekawa jestem jak wam minoł poród i takie tam.

Muszę się wam czymś pochwalić właśnie jesteśmy w trakcie strania się o kolejne dziecko :ico_wstydzioch: strasznie chciała bym żeby to już się stało.

Mam nadzieje że teraz będe wpadać częściej.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 maja 2012, 19:25

Tibby, :ico_brawa_01: dla Tobiaszka! :-D

Goździk, może rzeczywiście spróbujcie na stojąco siku? Nam na stojąco się udaje do kubeczka, nieraz do nocniczka, ale ja muszę odpowiednio podstawić bo z celowaniem jest jeszcze kiepsko, ale zastanawiamy się nad podstawką do sedesu, na której Dawiś mógłby stanąć i zrobić siku do sedesa :ico_noniewiem: Tylko co z kupą? Za nic nie chce usiąść na nic :ico_noniewiem:

Kaczorek, wspaniałe wiesci!!! Trzymam zatem mocno kciuki za Wasze staranka. Z Dawisiem udało mi się zajść w ciąże w tymże cyklu, co zapadła decyzja o planowaniu, a z Wikusią pół roku żeśmy się starali. Oby Wam poszło szybciutko! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 maja 2012, 19:36

kaczorek, witaj
super wieści nam piszesz :ico_haha_02: i trzymamy kciuki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 maja 2012, 20:14

kaczorek, przepiękne i super radosne wieści niesiesz :ico_brawa_01: trzymam kciuki żeby się wam jak najszybciej udało. :ico_sorki: a ile już się staracie? :ico_wstydzioch:

NICOLA_1985

22 maja 2012, 20:18

hej
ja się melduję, że żyję :ico_oczko:
jakoś nie specjalnie mam czas bo od rana w pracy jak przyjeżdżam to musze poodbierać dzieci od niani i z przedszkola potem zawsze jakies rehabilitacje logopedzi i inne zajęcia , sprzątanie , gotowanie , nadrabianie wszystkiego co normalnie robiłam z rana... i tak zlatuje mi do 22-23 ... wtedy padam na pyszczek i mam dość... dobrze, że chociaz w nocy pobudki się skończyły... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kaczorek piękne plany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

świetny domek z kartonu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja się zastanowię nad tym cudem bo my mamy dwa pokoje dziecięce więc u nas się zmieści.... :ico_oczko:

wisnia :ico_brawa_01: za pępek i udany spacer

tibby :ico_brawa_01: za 25 miesiąc Tobiaszka :ico_tort:

do reszty skrobne coś poźniej obiecuje bo teraz ide nastawic ziemniaczki dla męża na obiadko - kolacje i położyć łobuzy spać.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 maja 2012, 10:24

no i skończyły mi się majtalki - wczorajsze zachwalanie poszło dziś w długą i zasikał majtalki :ico_noniewiem: raz z górki, raz pod. :ico_haha_01: niestety musiałam założyć znów pieluchę. muszę do lumpka się po wypłacie wybrać i poszukać różnych majciochów dla Tobika :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nicola, a jak współpraca z tym chłopakiem? wychodzi wam?stawia się do szkoły?

ja teraz w weekend mam OSTATNI zjazd :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już się nie mogę doczekać. aczkolwiek z pewnością będzie ciut żal. co ja będę robić w weekendy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: (oczywiście oprócz chodzenia do pracy)

[ Dodano: 23-05-2012, 10:25 ]
NICOLA_1985, Krystianek już za dwa dni kończy dwa latka!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 maja 2012, 20:46

Ale tu pustki dzisiaj :ico_olaboga:

Nicola, no to teraz Mamuśka pracująca na 3 etaty jesteś :ico_oczko: Powodzonka Ci życzę! :-)

Tibby, o weekendy się nie martw, ja przygodę ze studiami zakończylam, a ciągle nie wiem co mam z weekendami zrobić w tym sensie, że dużo by się chciało zrobić, a czasu brak :ico_olaboga: Ale mamy przynajmniej jedną złotą zasadę - w sobotę nadrabiamy zaległosci w czym trzeba, a niedziela jest przeznaczona na wyjazdy, odpoczynek, leżenie, byczenie się, z Syniem wygłupianie się i po prostu bycie razem all day :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość