Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 maja 2012, 10:48

Dziewczyny mam pytanie,bo boli mnie pod samiutenkim brzuchem,praktycznie łono i tak jakby kanał rodny w środku boli ( czasem podczas okresu mnie tak bolało,jakby wewnatrz pochwy głęboko)czy to mozliwe zeby mały tak naciskał czy jak? Bo nie wiem czy sie niepokoić czy to normalne.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 maja 2012, 10:53

czy to mozliwe zeby mały tak naciskał czy jak?
Maly uciska to raz a dwa to spojenie lonowe ktore sie musi jakos przygotowacdo wielkiego wyjscia ;-) Jak bedzie Cie czesciej bolalo powiedz swojemuginekologowi. Jadostalam skierowanie do ortopedy. Zbadal mnie i powiedzial ze jest ok. A to ze boli to normalne zwlaszcza na takim etapie ciazy ;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 maja 2012, 10:55

spojenie lonowe
spojenie mnie boli od dawna przy poruszaniu sie,ale to jest teraz inny ból,bardzo nisko ale jakby ze srodka brzucha ale bardzo nisko i czasami kłuje mocno... wiec to chyba mały tak ciśnie - siłacz :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 maja 2012, 11:29

Witam sie i ja :ico_ciezarowka:

Madleine, mysle ze to maly tak napiera nie zamartwiaj sie za bardzo poprostu przy nastepnej wizycie powiedz o tym lekarzowi no chyba ze bol stanie sie nie do wytrzymania to wtedy odrazu skonsultuj to z lekarzem :ico_oczko: mnie strasznie boli z lewej strony podbrzusza czasami az mi sie lza zakreci w oku ale czuje ze to Polcia tam siedzi :ico_oczko:

Marta26, no ale wymyslili imprezke podejrzewam ze Agatka bedzie juz z wami na swiecie i ze wybierzecie sie tam cala rodzinka :ico_oczko:

Wlasnie polozylam mala i popijam kawke a do tego wcinam magnuma w bialej czekoladzie i zagryzam lionem tez w bialej czekoladce :ico_wstydzioch: ostatnio wzielo mnie na slodkie a co musze korzystac bo za 2 tyg sie wszystko skonczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 maja 2012, 11:32

magnuma w bialej czekoladzie
mmmm ale mi zrobiłas smaka :galy: mniaaaaammm
Madleine, mysle ze to maly tak napiera
No wlasnie tez mi sie tak wydaje,ale wolalam zapytac :-) .Ale chwilami kłuje mocno,aż zatyka/

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

25 maja 2012, 12:06

hey Kobietki :ico_ciezarowka:
miałam zabiegany tydzień bo mama jutro jedzie za granicę i albo spedzałam cały dzień u niej albo Karolka u mnie bawiłam :-)
ale czytam Was wieczorami :-)

piszecie o siarze, mi już od 3 tyg siara leci, byłam zaskoczona że to tak wcześnie i to nawet nie muszę naciskac sutka bo i tak cieknie :-) a piersi mam takie nabrzmiałe :ico_noniewiem:
poza tym to już mam prawie 7 kg na plusie :ico_brawa_01:
USG mam dopiero we wtorek to będę wiedziała jak Mały się rozwija, i czy mu przyrodzenie nie odpadło bo wszystko kupuje typowo na chłopczyka :ico_haha_01: już od 22 tyg go nie widziałam :ico_noniewiem: ale non stop imprezkę robi sobię w brzuszku więc się tak nie martwie :ico_haha_01:

Marta26 Aniula Wy za niedługo rodzić będziecie :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 maja 2012, 12:56

Wlasnie sie dowiedzialam ze najlepszy kuzyn meza to zanzczy taki z ktorym maz spedzil wiekszosc dziecinstwa i z ktorym mozna by konie krasc umiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: lezy w szkocji w szpitalu bo tam pracowal okazuje sie ze serce nie pracuje :ico_placzek: :ico_placzek: jest pod maszynami szukaja dawcy niestety sa male szanse :ico_placzek: :ico_placzek: jescze niedawna z nim rozmawialam mial przyjechac w czerwcu :ico_placzek: poprostu nie wytrzymam tego :ico_placzek: nawet nie mozemy go zobaczyc nie mozna go przetransportowac do polski bo musi byc pod maszynami :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 maja 2012, 12:58

Aniula, tak mi przykro... :((
A on chorowal? Co sie wlasciwie stalo?
Trzymam mocno kciuki zeby szybciutko znalezli dawce....

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 maja 2012, 13:03

Madleine, wlasnie w -tym klopot ze nie chorowal nie dawno dowiedzial sie ze ma klopoty z sercem mial wrocic do Polski i zaczac leczenie a tu dzis sie dowiadujemy ze ma nilke szanse na przezycie :ico_placzek: Boze to nie moze byc prawda............................

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 maja 2012, 13:16

Aniula, o matko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Może jednak zdarzy się cud :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
że u nas w pkolu dzien mamy jest łaczony z dniem dziecka i ojca i robią to w okolicach połowy czerwca
no i u nas jest 15 czerwca.
ale non stop imprezkę robi sobię w brzuszku więc się tak nie martwie
tak jak mój. Ja zawsze zasypiam i się przytulam do Pawła tak od tyłu na łyżeczkę jeśli wiecie o co chodzi no i on wczoraj że mały go skopał po plecach :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość