ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 maja 2012, 11:07

witam
u nas nocka identyczna jak wczoraj..hmm..a moze nie, bo nie pamietam czy dawalam sie napic ok 3 czy Kala sie wogole nie obudzila..ta..obudzila sie chyba kolo 6 dalam popic dwa lyczki herbatki i spala prawie do 9 takze nie zamierzone oduczanie mleczka w nocy samo jakos postepuje :ico_haha_01:

elibell :ico_brawa_01: za wytrwalosc i efekty :-)
agus a jednak juz zabek na horyzoncie :ico_brawa_01:
nina moj w zasadzie caly czas chodzi nie wyspany, tzn z pracy wraca ok 2 w nocy wiec spokojnie spi do 5:50 zanim ja wstane, a potem jest na czuwaniu i tak do 7, budzi Mile do przedszkola, zaprowadza ja do babci na dol i idzie dalej spac i łaska Kali ile mu da dospac :ico_noniewiem: ale do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic i normalnie funkcjonowac :-D
agus mowisz ze Malinki tak nieciekawie :ico_olaboga: moze sama wpadnie i powie co i jak..ost jak byla to pisala ze jest ok ze ma prace i ona i on nie?a tu jakies nowy kolega sie wkradl, rozwod? :ico_noniewiem:

my dzisiaj mamy wypad na urodzinki wiec popoludnie w pelni zajete, jutro na dzien matki do tesciowej wiec tez pewnie nie bedzie czasu wpasc

wiec zycze wam kobitki, zeby ten Dzien Matki byl cudownym dniem, zeby dzieciaczki nas mile zaskakiwaly i zeby usmiech nie schodzil nam z ust :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 maja 2012, 11:11

:ico_prezent: Mamuśki dla Was!!!

Myśmy wczoraj byli w przedszkolku na imprezie :ico_oczko:
Mam jakieś krótkie filmiki to jak nie zapomnę to wrzuce.

Trochę się pożaliłam na Maćka wstawanie i dziś spał do 8, M. mu dał papu o 6 co prawda, ale zasnął :ico_szoking:
A wczoraj do 7, więć suuuuper!
inia1985 napisał/a:
he he może źle się wyraziłam, chodzi o Wiki przyszła do nas do łóżka


aha hehehe no widzisz, a ja pomyslałam, ze u mamy jesteś i Twoja siostra krzyczała hihihihi.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: pogadały z rana :ico_haha_01:

Maciek kiedyś dostał truskawkę, zmiksowałam mu jedną z bananem i kurde wysypkę dostał na pysiu :ico_olaboga:
Hehe, a wczoraj mu wymyśliłam papu i prawie mi wyszedł paprykarz szczeciński :ico_haha_01: - rybka, ryż i pomidor (ziemniak, marchewka).
Cytat:

i bedzie bicie rekordu Guinessa w ustawianiu wiezy z naleśników
a jaki jest obecny wynik wiesz moze?
też jestem ciekawa!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 11:36

paprykarz szczeciński
czyli coś z moich rejonów:):):)i jak smakowało małemu???

ja dzis brokułkę zaserwuję z mięskiem:) Zaraz uciekam szykowac, bo sie rozpisałam dziś strasznie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 maja 2012, 11:55

jak smakowało małemu???
smakowało! Jemu to chyba wszystko smakuje :ico_wstydzioch: żarłoczek...
ja dzis brokułkę zaserwuję z mięskiem:)
my to chyba pyszniejsze rzeczy maluchom serwujemy niż sami jemy hehe, jakoś dla bąków chce się gotować, nie? Bo my dziś coś zamówimy, skoro Zuzi nie ma :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 26-05-2012, 11:55 ]
:ico_tort: Maciek stawia ... zaległy... ale świeży :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 12:07

my to chyba pyszniejsze rzeczy maluchom serwujemy niż sami jemy hehe, jakoś dla bąków chce się gotować, nie? Bo my dziś coś zamówimy, skoro Zuzi nie ma
z reguły robie nam i dzieciom to samo, eliza już jada co my, a małemu tylko tyle, ze nie doprawiam, choć my od długiego czasu mało tez przyprawiamy. Własnie mała mizerie wcinała i popijała mlekiem heh. Córcia moja to ma smaki:)
Maciek stawia ... zaległy... ale świeży
mniam mniam :ico_tort: i ode mnie :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 maja 2012, 12:09

z reguły robie nam i dzieciom to samo
Zu też wcina co my, ale Maćkowi to się jeszcze "bawię" z dankami :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 12:36

a mój synuś chyba odrzuca mleczko, oduczam go jedzenia mleka w nocy i nawet przed snem nie chciał, ale jak zagęszczam kleikiem ryżowym i dodam owoce to zjada:) Kurka chyba pora pomyśleć o butelce innej niz ze smokiem:) Kupiłam co prawda ostatnio ale nie chciał i Eliza sobie przywłaszczyła, musze kupić drugą:)

[ Dodano: 26-05-2012, 15:04 ]
i pierwszy samodzielnie zjedzony banan, ale mały był szczęśliwy jak mógł w ręku trzymać, ah i kiwi pierwsze zjadł:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 maja 2012, 16:33

taki raczej szczuplutki jest, c do jego rozwoju, to nie mam zarzutów
No to ja bym się nie doszukiwała na twoim miejscu niepotrzebnie problemów.A kiedy ostatnio mierzy twojego ?Jak masz takie dane to podaj mi i w jakim wieku to było.Podam ci ile moja i zobaczysz że na pewno jest grubszy niż moja.Moja to chudzinka ale mnie się podoba.Po prostu jest zgrabna.
spróbowałam już dać mu jogurt i nic się nie działo :ico_sorki:
No to fajnie.Ja mojej mam w planie dać właśnie troszku jogurcik niedługo bo na mleko wyszło jej właściwie śladowe ilości.Ja jem wszystko z nabiału i nic jej nie wychodzi.
U nas tylko raz pobudka, ale napił się wody i do 6 spał
Wow to rewelacja .
U ciebie inia tez widzę coraz lepiej.Ahh motywuje mnie to by z moją już to zrobić ale teraz z cycem chce zakończyć i wtedy kolejna rzecz.
Tylko wiecie nie mieszkamy sami. Na gorze obok śpi siostra, pracuje ,rodzice też pracują i jak mała będzie mi płakać to wszystkich pobudzi i każdy niedospany będzie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 16:58

Tylko wiecie nie mieszkamy sami. Na gorze obok śpi siostra, pracuje ,rodzice też pracują i jak mała będzie mi płakać to wszystkich pobudzi i każdy niedospany będzie.
porozmawiaj z nimi, powiedz co planujesz, kup korki do uszu (pomagają, a uwierz przezyłam impresy Słowaków całonocne z takimi korkami) powiedz że to dla Ciebie wazne.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 maja 2012, 17:22

hej dziewczyny :ico_oczko: :ico_oczko:
5-6 rano cycuś (Piotruś to też ranny ptaszek, tak jak i jego siostra)
9-10 kaszka, na gęsto łyżeczką (zjada zaledwie 100 ml)
12-13 zupka (ok. 100-120 ml), po zupce cycuś na popitkę
15-16 jakiś owoc
19 kaszka (znów 100 ml, a często nawet mniej)
20-21 cycuś
W międzyczasie podaję mu do picia wodę
6-7 u nas jest z rana mleczko lub kaszka zależy o której wstanie
9-10 potem jest deserek albo jakis owoc
12-13 obiadek
15-16 potem znów owocek, serek, budyń albo jakiś inny deser
19-20 na noc mleczko dostaje lub kaszkę
w międzyczasie dostaje wodę, herbatkę i soki rozcieńczone
no i nie licze tu chrupków itp jednorazowych przekąsek :ico_oczko:

[ Dodano: 26-05-2012, 17:23 ]
:ico_olaboga: ależ u Malinki sie narobiło :ico_olaboga: szkoda dziewczyny ze tyle juz przeszła :ico_sorki:

[ Dodano: 26-05-2012, 17:29 ]
ja idę dziś na babski wieczór, urodziny koleżanki, ma nadzieje dziś pierwszy raz od porodu Konrada sie upic hehehehe ciekawe czy umiem jeszcze :ico_haha_01:

dzieci z Przemkiem w domku a ja wyruszam w rejs heheh :ico_haha_01:



no i prawie zapomniałam

wszystkiego najjjjjjj mamusie z okazji Naszego święta :ico_brawa_01:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość