moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 maja 2012, 22:26

No niestety nie bardzo to lubią. Raz na jakis czas OK dadzą sobie psiknac ale jak juz ktorys dzien z kolei to juz marudza a nie chce ich zrazic wiec robie im np 2tyg przerwy.
. Trudno Ty tu rządzisz. Musisz postawić na swoim to dla ich dobra :)
dokładnie. Ja od początku Martynię tłumaczę że to ma nie być dobre tylko skuteczne. To samo jak ma wypic syrop :ico_oczko: i powiem Wam szczerze że ja jak spróbuję to mnie trzepie a ona wszystko ładnie wypija :ico_wstydzioch:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 maja 2012, 08:39

Kupie cos innego bo wydaje mi sie ze ten moj za bardzo psika jednym strumieniem , a jak piszesz ze to mgielka to pewnie lepiej psika. dzis kupie i zobaczymy.

syropy pija ladnie nawet te okropne ktorych ja bym nie wypiła :ico_haha_02:

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

26 maja 2012, 14:43

Kupie cos innego bo wydaje mi sie ze ten moj za bardzo psika jednym strumieniem , a jak piszesz ze to mgielka to pewnie lepiej psika. dzis kupie i zobaczymy.

syropy pija ladnie nawet te okropne ktorych ja bym nie wypiła :ico_haha_02:
tylko zwroc uwage, zeby byla koncowka dla dzieci. na pewno disnemar ma taka.

[ Dodano: 26-05-2012, 14:44 ]
No niestety nie bardzo to lubią. Raz na jakis czas OK dadzą sobie psiknac ale jak juz ktorys dzien z kolei to juz marudza a nie chce ich zrazic wiec robie im np 2tyg przerwy.
. Trudno Ty tu rządzisz. Musisz postawić na swoim to dla ich dobra :)
dokładnie. Ja od początku Martynię tłumaczę że to ma nie być dobre tylko skuteczne. To samo jak ma wypic syrop :ico_oczko: i powiem Wam szczerze że ja jak spróbuję to mnie trzepie a ona wszystko ładnie wypija :ico_wstydzioch:
czyli juz sie przyzwyczaila, dobrze ja przekonalas :)

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

26 maja 2012, 21:30

lekarstwa nie mają smakować tylko działać :) pamiętam jak byłam dzieckiem miałam takie okropne lekarstwo do nosa, że myślałam, że mi śluzówkę wypala, ale mama stała nade mną i za każdym razem nie było zmiłuj się :) teraz mamy to szczęście, ze jest większy wybór, a producenci zaczynają tez stawiać na "smak"/"zapach"

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

27 maja 2012, 11:18

dokladnie, smak, zapach, wygodna aplikacja :)

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

26 cze 2012, 20:24

My mieliśmy wilgoć w domu, a w tej wilgoci znakomicie się rozwinęły grzyby i pleśnie. Młody bez przerwy chorował...Lekarka przebąkiwała coś o astmie... Musieliśmy założyć wentylację, albo zmienić dom. Założyliśmy najpierw 3 wentylatory inventer. w najbardziej zawilgoconych miejscach tzn w łazience, kuchni i w pokoju syna. W przyszłym roku założymy w pozostałych 2 pokojach. Pozbyliśmy się wilgoci i zarodników, zyskaliśmy powietrze wolne od pyłków i jeszcze podgrzane, bo te wentylatory odzyskują ciepło.

silvia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 04 kwie 2012, 17:40

27 cze 2012, 20:35

Niestety ale w wielu domach są grzyby i ciężko je zwalczyć. :/

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

23 sie 2012, 12:45

Niestety ale w wielu domach są grzyby i ciężko je zwalczyć. :/
Dlatego takim odkryciem był dla mnie ten system wentylacji.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość