Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 maja 2012, 20:39

A jak stoję tak przy desce i żelazku to strasznie boli mnie kręgosłup :ico_zly:
kochana ja sobie przygotowałam zestaw "prasowaczki" przed tv tzn przy sofie na siedząco gdzie bym Ci ustała tyle przy desce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 maja 2012, 20:51

Kasiala, dobra jesteś...może też spróbuję coś takiego zrobić :ico_oczko:
W końcu trzeba się brać za przygotowanie na przyjście maluszka...w optymistycznej wersji za miesiąc rodzimy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 maja 2012, 20:59

a może mały Ci uciska i dlatego
nie wiem sama ale przeszło na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: tylko musiałam trochę poleżeć.

Co do prasowania to jeśli już prasuje dłużej, nie jedną bluzkę albo spodnie to zawsze na siedząco. Ale przyznam wam się że mam prawie 30 lat a prasuje tylko swoje rzeczy :ico_wstydzioch: i to zanim je założę a nie wcześniej. Paweł swoje sam prasuje a Tomka moja mama mi prasuje :ico_wstydzioch:
w optymistycznej wersji za miesiąc rodzimy :ico_oczko:
ja za 2 miesiące rodzę nie wcześniej :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 maja 2012, 21:42

gosia888, ale masz fajnie :ico_haha_01:
Mój mąż jakbym mu nie wyprasowała to pewnie chodziłby jak obdartus wygnieciony :ico_zly: U mnie niestety brak chętnych do pomocy :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 maja 2012, 22:20

gosia888, i tak zrobie najpierw popytam w sklepach dzieki g;)

u mnie podobnie do Qanchita, jak nie wyprasuje to nikt za mnie tego nie zrobi :ico_brawa_01:

Dziewczyny mam takie pytanie czy czop musi byc zabarwiony krwia bo wydaje mi sie ze od wczoraj mi schodzi??? :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 maja 2012, 08:06

czy czop musi byc zabarwiony krwia
Nie musi ;-) moze byc koloru kawy z mlekiem moze byc przezroczysty, a moze miec tez pasemka krwi albo wieksze ;-) Takze wszystko mozliwe :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 maja 2012, 08:10

Aniula, nie, nie musi. jak jest z krwia to chyba bliżej poród a bez to 1-2 tyg przed. może już w tym tyg utulisz Pole :ico_brawa_01:

witam ze śniadankiem. "fajnie " mi sie tydzien zaczyna bo M. miał odwiezc smyka moim autkiem do pkola i jechać mi przeglad podbic bo do dziś mam a fordzio pierwszy raz w życiu nie odpalił :ico_szoking: mam nadzieje że tylko akumulator padł i że m. to dziś załatwi bo bez auta to kicha, będę na nogach musiała do pkola latac a mieszkam na takiej górce że giewont się kryje :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 maja 2012, 08:18

hej dziewczyny

Ja rano Tomka na wycieczkę zawiozłam. Jadą do Warszawy do kina 5d, przejść się starówką i do zoo. I powiem wam że tak przykro :ico_placzek: że już na całodzienną wycieczkę wyjeżdża. Z przedszkola jeździł też ale to wracał dużo szybciej i tam nie było całej tej oprawy że się do autokaru prowadziło. Ten czas tak szybko leci :ico_placzek:
Mój mąż jakbym mu nie wyprasowała to pewnie chodziłby jak obdartus wygnieciony
to ja to częściej podrzucam Pawłowi do prasowania rano niż on mi :ico_haha_01:

Aniula jejku Ty naprawdę na dniach rodzisz :ico_szoking: :ico_brawa_01:
bo do dziś mam a fordzio pierwszy raz w życiu nie odpalił
bo te fiesty to bardzo obrażalskie są :-D jechaliśmy zobaczyć nową hondę do kupna, zobaczyliśmy dogadaliśmy się i pojechaliśmy na basen. Zatrzymaliśmy się pod sklepem i nie mogłam ruszyć :ico_szoking: a to pasek klinowy się zerwał. Bo fiesta się obraziła że chcemy nowy kupić :-D
A jak mieliśmy starszą fiestę sprzedawaliśmy ją. No i facet się zapytał czy czasem nie jedziemy do Warszawy bo on by chciał ją kupić ale daleko mu do Siedlec, a ja że w porządku po prostu do pracy jednego dnia przyjadę nią. Przyjechałam facetowi się spodobało dał zaliczkę i miał odebrać za tydzień. No i ja wsiadam do pracy a ona nie odpaliła :ico_szoking: :ico_olaboga: z popychu odpaliła ale ile miałam stresu że mi na skrzyżowaniu w Warszawie padnie ale na szczęście dojechałam do domu :ico_sorki: a w niej jakaś głupota się popsuła że zdążyliśmy naprawić. Tak więc z fiestami bardzo uczuciowo trzeba :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 maja 2012, 09:06

gosia888, ale ja bardzo uczuciowa dla niej jestem. pewnie się obraziła że pozwoliłam M. za kierownicę wsiąśc :ico_haha_01: ale dzwonił że przeszła przeglad :ico_sorki:
Aniula jejku Ty naprawdę na dniach rodzisz :ico_szoking: :ico_brawa_01:
nic nie pokręciłam że jak się do 6.06 doturlasz to masz cc Aniula? to już tylko 9 dni :ico_szoking: zostanę sama na placu boju bo potem dopiero lipiec :ico_olaboga:
u mnie ani czopa ani skurczy. krakaczki jedne tak mi krakałyście że przenosze że bede z wami do lipca sie turlać :ico_nienie: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :wpale:

[ Dodano: 28-05-2012, 09:08 ]
ciekawe jak Sylwia,czy już wywołują :ico_noniewiem: oby szybko poszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 maja 2012, 09:24

bede z wami do lipca sie turlać :ico_nienie: :ico_nerwusek:
Bardo miło z Twojej strony :ico_oczko:
I powiem wam że tak przykro :ico_placzek: że już na całodzienną wycieczkę wyjeżdża.
Gosia a pomyśl sobie że za parę lat będzie jeździł na kilkudniowe...a za kilkanaście powie Wam, że jest dorosły i czas na własne życie :ico_szoking: Ten czas leci jak oszalały :ico_szoking:

Aniula
zaraz będziesz miała w domu dwa bobasy :ico_szoking: Bo Nadia ledwie co rok skończyła :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość